Brought to you by Headoff Xen

Здравейте ( Вход | Регистрация )


Collapse

> subs.sab.bz - Информация

Сериал/Прогрес Off Campus (2026) - 01x08 от sweetdeath new7.gif
Daredevil: Born Again - 02x08 от The_Assassin
Dark Winds (2026) - 04x08 от The_Assassin
The Night Agent (2026) - Сезон 3 от mia_one
Shef (2025) - Сезон 7 от Василиса
Spartacus: House of Ashur - 01x08 от Koen
Robin Hood - Сезон 1 от The_Assassin
Power Book II: Ghost - 03x01 от motleycrue
Man vs Baby - 01x04 от С.Славов
Outlander (2024) - Сезон 7 от Horatio
УебРип субтитри Hause of the Dragon - 03x01 от С. Славов new7.gif
Dutton Ranch (2026) - 01x06 от JoroNikolov new7.gif
Sugar (2026) - 02x01 от С. Славов new7.gif
Cape Fear (2026) - 01x04 от С. Славов new7.gif
Star City (2026) - 01x05 от С. Славов
The Gentlemen (2024) - Сезон 1 от J.Nikolov
I Will Find You (2026) - Сезон 1 от С. Славов
Mortal Kombat II (2026) - Субтитри от JoroNikolov
Long Bright River (2025) - Сезон 1 от JoroNikolov
Lisa Frankenstein (2024) - Субтитри от JoroNikolov
Филм/Прогрес The Mummy (2026) - Субтитри от С.Славов new7.gif
Project Hail Mary - Субтитри от С.Славов new7.gif
I will give you a victory - Субтитри от Василиса new7.gif
Love in the Villa (2022) - Субтитри от grind
Avatar Aang... (2026) - Субтитри от Tigermaster
They Will Kill You (2026) - Субтитри от С.Славов
Undertone (2025) - Субтитри от С.Славов
Golden Kamuy - Субтитри от С.Славов
Dolly (2025) - Субтитри от С.Славов
Hellfire (2026) - Субтитри от mia_one
 Forum Rules ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic Thank You
> Честит имен ден на Виктория
yvetted
коментар Apr 18 2011, 06:01 AM
Коментар #1




Скалолазка-парапланеристка
Икона на група
Качени субтитри

Група: Глобални модератори
Коментари: 1 903
Регистриран: 25-January 07
Град: Майнатаун
Потребител No.: 2 995
Статус: Офлайн



Честит имен ден, мило какино змийче! Живо и здраво да си! kiss.gif kiss.gif kiss.gif





------------------------------------
yve_sl (21:07:31 14/06/2007)
ти що не го преведе този филм?
Best Ripper (21:08:10 14/06/2007)
аз ли требе да преведа и оправя всите филми в нета?
yve_sl (21:08:20 14/06/2007)
да
Best Ripper (21:08:32 14/06/2007)
а не може ли всите булки да оправя?
yve_sl (21:08:49 14/06/2007)
може, ама първо филмите
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
sean_connery
коментар Apr 18 2011, 06:46 AM
Коментар #2




-= ШпиОниН НумЕру УнО =-
***
Качени субтитри

Група: БАРД
Коментари: 403
Регистриран: 22-December 06
Град: Pleven
Потребител No.: 38
Статус: Офлайн
Моят блог


Да е живо и здраво името ти, Виктория!
Един шоколад и едно саке от мен! biggrin.gif


Щракнете върху изображението
за пълен размер





------------------------------------
Red sky in the morning, the sailor takes warning, red sky at night, sailor's delight
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
qsatis
коментар Apr 18 2011, 07:23 AM
Коментар #3




In nidor eGo fides
***
Качени субтитри

Група: Майстори Преводачи
Коментари: 1 110
Регистриран: 29-December 07
Град: The city of sixty ships
Потребител No.: 55 744
Статус: Офлайн



Честит Имен Ден!




------------------------------------
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
vortex
коментар Apr 18 2011, 07:23 AM
Коментар #4




-=minimalistic=-
Икона на група
Качени субтитри

Група: Ментори
Коментари: 530
Регистриран: 30-January 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 4 243
Статус: Офлайн



Честит празник!



Този коментар е бил редактиран от vortex на Apr 18 2011, 07:24 AM



------------------------------------
Из благодарностите на потребители...

Цитат
оня лигльо май се помисли за велик и чака да му се молим ...?!?
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
motleycrue
коментар Apr 18 2011, 11:08 AM
Коментар #5




-= Ветеран =-
Икона на група
Качени субтитри

Група: Глобални модератори
Коментари: 967
Регистриран: 22-October 07
Град: Бургас
Потребител No.: 47 617
Статус: Офлайн



Честит празник, Victoria! Да ти е живо и здраво името!





------------------------------------
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
sty
коментар Apr 18 2011, 11:37 AM
Коментар #6




Шило в торба
Икона на група
Качени субтитри

Група: Глобални модератори
Коментари: 3 731
Регистриран: 24-December 06
Град: В миманса
Потребител No.: 82
Статус: Офлайн



Честито, чичовото! Здраве, щастие, споделена любов!
***
И да не се караш на чичо си Стъ, когато той от разсеяност пропусне постерче или нещо подобно при одобряването на субтитрите. 3.gif



------------------------------------

Всяка сутрин в четири ватманът Иванов седеше уютно сгушен в кабината,
гледаше в огледалото тичащата по леда жена и се чудеше - ще хване ли трамвая, няма ли да го хване...
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
kalooo
коментар Apr 18 2011, 12:21 PM
Коментар #7




-=One United=-
***
Качени субтитри

Група: Преводачи
Коментари: 832
Регистриран: 4-November 07
Град: Варна
Потребител No.: 49 906
Статус: Офлайн



Вики, да си жива и здрава. Желая ти много щастие и успехи във всичко, с което се захванеш. И един мус от мене, много ясно 3.gif

Щракнете върху изображението
за пълен размер



------------------------------------

Sometimes it's not enough to know the meaning of things, sometimes we have to know what things don't mean as well.
Things fall apart, especially all the neat order of rules and laws. The way we look at the world is the way we really are.
See it from a fair garden and everything looks cheerful. Climb to a higher plateau and you'll see plunder and murder.
Truth and beauty are in the eye of the beholder. I stopped trying to figure everything out a long time ago.
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
MichaelZ
коментар Apr 18 2011, 12:24 PM
Коментар #8




-= DH team =-
Икона на група
Качени субтитри

Група: Ментори
Коментари: 395
Регистриран: 10-March 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 90 214
Статус: Офлайн



Честит ти имен дееен! kiss.gif
Няма да ти давам шокалад, щото го забравяш по заведенията! 4.gif
Вместо това ще те черпя една биричка. biggrin.gif




------------------------------------
yve_sl (19:18:02 13/09/2010)
Мише, внимавай, лелиното, с тези съпруги да не се отчаяш. :D

"It's gonna be legen...wait for it...dary!"
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
Victoria
коментар Apr 18 2011, 02:14 PM
Коментар #9




Darth Choco
Икона на група
Качени субтитри

Група: Глобални модератори
Коментари: 2 494
Регистриран: 30-December 06
Потребител No.: 169
Статус: Офлайн



Мерси, мерси! happyppl.gif

Честито и на адашите, особено на SpAwN! smiley.gif



------------------------------------
Жицкъ шоколадената принцеса a.k.a. Милка Локумова Шоколадкова

yve_sl (20:41:52 20/03/2011) Баси, като боа глътнала слон съм. :(
yve_sl (21:05:54 26/05/2011) Ти щеше да си дремеш, аз - да те храня.


С радиото не се спори.
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
someonenew
коментар Apr 18 2011, 06:00 PM
Коментар #10




-= - =-
Икона на група
Качени субтитри

Група: Ментори
Коментари: 1 490
Регистриран: 28-December 06
Потребител No.: 144
Статус: Офлайн



Честито на Victoria, SpAwN и всички празнуващи! drinks.gif
Да сте живи и здрави и много победи ви желая! biggrin.gif



------------------------------------
I don't read the script. The script reads me.
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
sweetyboni
коментар Apr 18 2011, 07:48 PM
Коментар #11




hoping romantic...
***
Качени субтитри

Група: Майстори Преводачи
Коментари: 620
Регистриран: 29-October 07
Град: София
Потребител No.: 49 061
Статус: Офлайн




Честит имен ден на всички именяци!
Здрави, щасливи и обичани!



------------------------------------
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
BestRipper
коментар Apr 18 2011, 07:55 PM
Коментар #12




Гилдията на благородните девици
***
Качени субтитри

Група: Майстори Преводачи
Коментари: 1 056
Регистриран: 1-January 07
Град: София
Потребител No.: 187
Статус: Офлайн



Чессссссстит имен ден, Съсли! Ей ти един салдулет Vishenka_12.gif



------------------------------------
Мисленето не е за всеки...
--------
Какво е предназначението на жената в хобито на мъжа?
- Да ти развали кефа от него!
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
JediAndrey
коментар Apr 18 2011, 08:18 PM
Коментар #13




Jedi sine qua non
Икона на група
Качени субтитри

Група: Ментори
Коментари: 880
Регистриран: 9-September 09
Град: P2X-3YZ, София
Потребител No.: 98 659
Статус: Офлайн



Аз мислех, че тя празнува на девети май biggrin.gif
Шегата на страна, Victoria, всичко най-хубаво, да ти произнасяме името само за хубави неща. (А не от типа на "ех тази Вики, пак ми се скара, че не съм сложил година в субтитрите crazy.gif " biggrin.gif )



------------------------------------
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you stranger.
The Joker
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
jokata
коментар Apr 18 2011, 09:35 PM
Коментар #14




-= Ветеран =-
***
Качени субтитри

Група: V.I.P.
Коментари: 232
Регистриран: 11-January 07
Потребител No.: 449
Статус: Офлайн



Да ти е честито името! И по-леко с чóкото... wink.gif



------------------------------------
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
dumbeto
коментар Apr 18 2011, 09:56 PM
Коментар #15




-= Ветеран =-
Икона на група
Качени субтитри

Група: Ментори
Коментари: 696
Регистриран: 25-June 08
Град: Somewhere
Потребител No.: 72 961
Статус: Офлайн



Честит имен ден! Всичко най-хубаво ви пожелавам! smiley.gif



------------------------------------
"Бъди щастлив с това, което имаш, докато се бориш за това, което желаеш!"
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic Thank You

 



- Олекотена версия Час: 23rd June 2026 - 09:47 AM
Special for Translator's Heaven PHPTranslator's Converted By Translator's Heaven ©2006 InvisionCore
    Headoff Xen   Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!