subs.sab.bz - Информация
Здравейте ( Вход | Регистрация )
subs.sab.bz - Информация
Jul 29 2010, 11:01 AM
Коментар
#1
|
|
|
-= Ветеран =- ![]() ![]() ![]() Качени субтитри Група: Майстори Преводачи Коментари: 628 Регистриран: 1-February 09 Потребител No.: 87 201 Статус: Офлайн Моят блог |
ГЕНЕЗИС ![]() Трейлър Официален сайт Новият филм на Кристофър Нолан Вчера успях да ида да гледам този уникален филм. Направих тази тема за дискусии, мнения и критики за филма. Този коментар е бил редактиран от foxbg на Jul 29 2010, 11:33 AM |
|
|
|
|
|
|
![]() |
Jul 30 2010, 07:30 PM
Коментар
#2
|
|
|
-= Новак =- ![]() Качени субтитри Група: Потребител Коментари: 44 Регистриран: 12-January 07 Потребител No.: 690 Статус: Офлайн |
Велик филм и все пак Джак от Титаник е жив, вижте първите минути на филма. |
|
|
|
|
|
|
Jul 30 2010, 07:34 PM
Коментар
#3
|
|
|
-= Ветеран =- ![]() ![]() ![]() Качени субтитри Група: Майстори Преводачи Коментари: 628 Регистриран: 1-February 09 Потребител No.: 87 201 Статус: Офлайн Моят блог |
|
|
|
|
|
|
|
foxbg Inception, 2010, сън в съня Jul 29 2010, 11:01 AM
peterx Очертава се поредният добър филм на Ди Каприо :).
... Jul 29 2010, 11:12 AM
rburan И аз мислех вчера да го гледам, но ме домързя и ак... Jul 29 2010, 01:39 PM
foxbg И аз мислех вчера да го гледам, но ме домързя и ак... Jul 29 2010, 02:43 PM
Miro88 Гледах го, хареса ми доста дори, но тежък филм опр... Jul 30 2010, 12:07 PM
danissimo Хубав филм. Доразвива идеите от „13-ят етаж” с ефе... Aug 1 2010, 03:35 AM
foxbg danissimo, Сайто "не изпадна в реалността... Aug 1 2010, 11:02 AM
mirror Аз се чудя за нещо друго. Когато в сън ниво 1 пада... Aug 1 2010, 11:21 PM
zaharchee Филмът определено много ми хареса. Имаше от всичко... Aug 2 2010, 11:37 AM
JoroNikolov Уникален филм! Гледах го тази вечер и най-веро... Aug 3 2010, 11:03 PM
SeeKnDestroY Със сигурност на много хора няма да им допадне рев... Aug 3 2010, 11:34 PM
The-Slugi Нечовешки силен филм! Много, много ми хареса. ... Aug 4 2010, 10:55 PM
madden Въпрос отправен към гледалите този филм включителн... Aug 8 2010, 01:06 AM
foxbg Inception Featurette Aug 15 2010, 04:08 PM
sweetdeath ^ Не работи. :(
Направо настръхвам от музиката на... Mar 4 2011, 02:23 PM![]()
|
|
Олекотена версия | Час: 23rd June 2026 - 06:37 AM |
