subs.sab.bz - Информация
Здравейте ( Вход | Регистрация )
subs.sab.bz - Информация
May 18 2010, 01:15 PM
Коментар
#1
|
|
![]() -= Мани-мани =- ![]() Качени субтитри Група: Глобални модератори Коментари: 2 828 Регистриран: 9-January 07 Град: София Потребител No.: 370 Статус: Офлайн |
Честит рожден ден!
![]() Живот и здраве! Радост и късмет! Весел празник! |
|
------------------------------------ In life go straight and turn right... Чудото на чудесата е, че понякога се случват! |
|
|
|
|
![]() |
May 18 2010, 01:53 PM
Коментар
#2
|
|
![]() -=One United=- ![]() ![]() ![]() Качени субтитри Група: Преводачи Коментари: 832 Регистриран: 4-November 07 Град: Варна Потребител No.: 49 906 Статус: Офлайн |
|
|
------------------------------------ ![]() Sometimes it's not enough to know the meaning of things, sometimes we have to know what things don't mean as well. Things fall apart, especially all the neat order of rules and laws. The way we look at the world is the way we really are. See it from a fair garden and everything looks cheerful. Climb to a higher plateau and you'll see plunder and murder. Truth and beauty are in the eye of the beholder. I stopped trying to figure everything out a long time ago. |
|
|
|
|
yonkaval Честит рожден ден, StratoBOB! May 18 2010, 01:15 PM
qsatis Честито! :71: :drinks: May 18 2010, 01:24 PM
Victoria :71: May 18 2010, 01:26 PM
SkylimiT Честит Рожден Ден! :drinks: :71: May 18 2010, 01:29 PM
QeTeSh [b]A birthday is just the first day of another 365... May 18 2010, 01:36 PM
rburan Честит рожден ден!
http://www.freerecipes.org... May 18 2010, 02:07 PM
Ваня Честит рожден ден! May 18 2010, 02:34 PM
E-Tle [font=Century Gothic][size=4]Честит Рожден Ден... May 18 2010, 02:44 PM
foxbg :71: May 18 2010, 02:54 PM
dumbeto :71: May 18 2010, 03:34 PM
simo76 [size=4][color=#008080]Честит рожден ден, Strato... May 18 2010, 03:59 PM
ilievvli :71: May 18 2010, 05:29 PM
yvetted :71: May 18 2010, 06:26 PM
motleycrue :71: :drinks: May 18 2010, 06:44 PM
BorisX Честит Рожден Ден :71: :drinks: May 18 2010, 08:19 PM
Iorty :71: :drunk: May 18 2010, 09:10 PM
jokata :71: May 18 2010, 10:54 PM
sty ЧРД, жив и здрав да си! May 18 2010, 10:11 PM
Zaza14 :71: May 18 2010, 11:36 PM
StratoBOB [color=#F4A460][b]Благодаря на всички за хубавите ... May 19 2010, 06:40 AM
elisiaelf Ой , ой пропуснала съм вчера, но те тия празници с... May 20 2010, 12:10 AM
motleycrue Честит рожден ден! Да си жив и здрав! :vi... May 18 2011, 07:51 AM
qsatis :71: :drinks: May 18 2011, 08:04 AM
Soler Честит рожден ден.
Металурзите трябва да се поддъ... May 18 2011, 08:13 AM
JediAndrey Честит рожден ден! :drinks: May 18 2011, 09:10 AM
Victoria :drinks: May 18 2011, 09:13 AM
DarkViper :71: :drinks: :heavy: May 18 2011, 09:18 AM
sty Честито! Жив и здрав, много късмет! May 18 2011, 09:30 AM
Babilon [size=5][font=Georgia]Честит Рожден Ден! Да си... May 18 2011, 12:22 PM![]()
|
|
Олекотена версия | Час: 24th June 2026 - 04:13 AM |
