Brought to you by Headoff Xen

Здравейте ( Вход | Регистрация )


Collapse

> subs.sab.bz - Информация

Сериал/Прогрес Off Campus (2026) - 01x08 от sweetdeath new7.gif
Daredevil: Born Again - 02x08 от The_Assassin
Dark Winds (2026) - 04x08 от The_Assassin
The Night Agent (2026) - Сезон 3 от mia_one
Shef (2025) - Сезон 7 от Василиса
Spartacus: House of Ashur - 01x08 от Koen
Robin Hood - Сезон 1 от The_Assassin
Power Book II: Ghost - 03x01 от motleycrue
Man vs Baby - 01x04 от С.Славов
Outlander (2024) - Сезон 7 от Horatio
УебРип субтитри The Welcome Table (2026) - Субтитри от С. Славов new7.gif
The Sheep Detectives (2026) - Субтитри от С. Славов new7.gif
Billie Eilish: Hit Me Hard and Soft - Субтитри от С. Славов new7.gif
Hоuse of the Dragon - 03x01 от С. Славов new7.gif
Dutton Ranch (2026) - 01x06 от JoroNikolov
Sugar (2026) - 02x01 от С. Славов
Cape Fear (2026) - 01x04 от С. Славов
Star City (2026) - 01x05 от С. Славов
The Gentlemen (2024) - Сезон 1 от J.Nikolov
I Will Find You (2026) - Сезон 1 от С. Славов
Филм/Прогрес The Mummy (2026) - Субтитри от С.Славов new7.gif
Project Hail Mary - Субтитри от С.Славов new7.gif
I will give you a victory - Субтитри от Василиса new7.gif
Love in the Villa (2022) - Субтитри от grind
Avatar Aang... (2026) - Субтитри от Tigermaster
They Will Kill You (2026) - Субтитри от С.Славов
Undertone (2025) - Субтитри от С.Славов
Golden Kamuy - Субтитри от С.Славов
Dolly (2025) - Субтитри от С.Славов
Hellfire (2026) - Субтитри от mia_one
 Forum Rules ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
> Празничен банер на сайта 2009, Очакваме вашите предложения
Оценка 5 V
tonyy
коментар Nov 18 2009, 01:05 AM
Коментар #1




-= Ветеран =-
***
Качени субтитри

Група: V.I.P.
Коментари: 378
Регистриран: 17-July 09
Град: Кюстендил
Потребител No.: 96 732
Статус: Офлайн



После къде и как се качват?! Може ли да има не по 1, ами по повече банерчета, дадени за предложение от 1 човек?!

Този коментар е бил редактиран от tonyy на Nov 18 2009, 01:06 AM



------------------------------------
Търся преводачи за "Mutant X" -> Тема
Преводът на "Хамелеонът" продължава... -> Тема
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
 
Start new topic
Отговори
merc
коментар Nov 18 2009, 02:05 PM
Коментар #2




-= Ветеран =-
***
Качени субтитри

Група: V.I.P.
Коментари: 210
Регистриран: 30-January 08
Град: Ту тук, ту там.
Потребител No.: 59 300
Статус: Офлайн



Ако искате да се получат обективни резултати, до приключване на конкурса се въздържайте от коментари по отношение на някое предложение от сорта на "Еди_кое_си предложение кърти мифки, лепи плочки, вулканизира джанти ..." или "Е_това е моят фаворит!".
Нека всеки реши сам за себе си кое харесва най-много, и да гласува без някой да му "подсказва".
Същото е като "25-ия кадър във филм" (така, преди много години, една фирма за бисквити натрупва големи печалби за кратък срок от време, и в крайна сметка този род реклама е забранена официално).
Ако някой има колебания между няколко предложения, подсказката подсъзнателно ще го насочи към точно определено нещо. Не пречи, обаче, да се дават предложения, съвети, идеи как дадено творение да стане още по-добро, и евентуално авторът да ги приложи.

Пожелавам успех на всички участници! good.gif

Този коментар е бил редактиран от merc на Nov 18 2009, 02:06 PM



------------------------------------
По-добре малка водка с приятели, отколкото голям бой в района.
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
tonyy   Празничен банер на сайта 2009   Nov 18 2009, 01:05 AM
daniella87   Иха, супер, па шъ има подкупиии :rolleyes: :xma...   Nov 18 2009, 11:22 AM
Mavar   [font=Comic Sans MS]Моето предложение. [img]http:...   Nov 18 2009, 01:43 PM
merc   Ако искате да се получат обективни резултати, до п...   Nov 18 2009, 02:05 PM
tonyy   Тогава ето моите предложения: старите: http://st...   Nov 18 2009, 03:59 PM
peterx   @tonyy, дърветата във втория банер могат повечко д...   Nov 18 2009, 04:12 PM
Mavar   http://img121.imageshack.us/img121/3271/logosubssa...   Nov 18 2009, 04:38 PM
Soler   Може ли да се снимам и да ме сложите мен? :) Може...   Nov 18 2009, 05:10 PM
merc   ...................................... Може и голи...   Nov 18 2009, 05:31 PM
Stone   Юзо, трай си, за да не разкрия на всички партизанс...   Nov 18 2009, 05:39 PM
Mnementh   tonyy (а и останалите), имайте предвид, че след ва...   Nov 18 2009, 06:24 PM
dumbeto   Ето едно и от мен. http://store.picbg.net/pubpic/...   Nov 18 2009, 06:44 PM
tonyy   Stone, мойте ги добави в крайния срок, защото ще...   Nov 18 2009, 07:03 PM
Mnementh   [b] [i] Stone, мойте ги добави в крайния срок, защ...   Nov 18 2009, 09:59 PM
Stone   tonyy, хубаво, но си ъпдейтвай стария пост, моля :...   Nov 18 2009, 07:40 PM
Apoloncho   Ето го и моито предложение.   Nov 18 2009, 07:47 PM
Mavar   http://img692.imageshack.us/img692/1396/logosubssa...   Nov 19 2009, 02:06 PM
kalooo   http://store.picbg.net/pubpic/D3/4C/5f6dca31947fd3...   Nov 19 2009, 04:57 PM
MichaelZ   Като гледам какви хубави предложения има, само за ...   Nov 19 2009, 07:59 PM
urbor   http://store.picbg.net/pubpic/42/5F/8d1a0ed2ce9d42...   Nov 19 2009, 08:13 PM
Mavar   http://img690.imageshack.us/img690/7474/logosubssa...   Nov 20 2009, 02:11 AM
urbor   http://store.picbg.net/pubpic/56/58/05cb7f6af6df56...   Nov 20 2009, 08:37 PM
whitegoat   ето и от мен:   Nov 21 2009, 01:18 AM
oddett   Няма ли да има банерчета със Снежанки, с джуджета,...   Nov 21 2009, 02:29 PM
Stone   Дам, дайте нещо по-весело, за да не се налага да с...   Nov 21 2009, 02:48 PM
urbor   http://store.picbg.net/pubpic/A8/DC/93ddb1a322d8a8...   Nov 23 2009, 06:02 PM
dumbeto   Ето още едно от мен. http://store.picbg.net/pubpic...   Nov 23 2009, 07:48 PM
TheMiamiTiger   Дотук едно няма дето да ми харесва. elanor, someo...   Nov 23 2009, 08:38 PM
urbor   http://store.picbg.net/pubpic/89/DC/e9051ccd112f89...   Nov 23 2009, 09:36 PM
someonenew   Дотук едно няма дето да ми харесва. elanor, someo...   Nov 24 2009, 06:21 PM
2 страници V   1 2 >


ПРИЧИНА ЗА ЗАКЛЮЧВАНЕ: Кой творил, творил... (Stone 27-11-2009)
Closed TopicStart new topic Thank You

 



- Олекотена версия Час: 26th June 2026 - 02:50 PM
Special for Translator's Heaven PHPTranslator's Converted By Translator's Heaven ©2006 InvisionCore
    Headoff Xen   Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!