Brought to you by Headoff Xen

Здравейте ( Вход | Регистрация )


Collapse

> subs.sab.bz - Информация

Сериал/Прогрес Off Campus (2026) - 01x08 от sweetdeath new7.gif
Daredevil: Born Again - 02x08 от The_Assassin
Dark Winds (2026) - 04x08 от The_Assassin
The Night Agent (2026) - Сезон 3 от mia_one
Shef (2025) - Сезон 7 от Василиса
Spartacus: House of Ashur - 01x08 от Koen
Robin Hood - Сезон 1 от The_Assassin
Power Book II: Ghost - 03x01 от motleycrue
Man vs Baby - 01x04 от С.Славов
Outlander (2024) - Сезон 7 от Horatio
УебРип субтитри The Welcome Table (2026) - Субтитри от С. Славов new7.gif
The Sheep Detectives (2026) - Субтитри от С. Славов new7.gif
Billie Eilish: Hit Me Hard and Soft - Субтитри от С. Славов new7.gif
Hоuse of the Dragon - 03x01 от С. Славов new7.gif
Dutton Ranch (2026) - 01x06 от JoroNikolov
Sugar (2026) - 02x01 от С. Славов
Cape Fear (2026) - 01x04 от С. Славов
Star City (2026) - 01x05 от С. Славов
The Gentlemen (2024) - Сезон 1 от J.Nikolov
I Will Find You (2026) - Сезон 1 от С. Славов
Филм/Прогрес The Mummy (2026) - Субтитри от С.Славов new7.gif
Project Hail Mary - Субтитри от С.Славов new7.gif
I will give you a victory - Субтитри от Василиса new7.gif
Love in the Villa (2022) - Субтитри от grind
Avatar Aang... (2026) - Субтитри от Tigermaster
They Will Kill You (2026) - Субтитри от С.Славов
Undertone (2025) - Субтитри от С.Славов
Golden Kamuy - Субтитри от С.Славов
Dolly (2025) - Субтитри от С.Славов
Hellfire (2026) - Субтитри от mia_one
 Forum Rules ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
> House M.D. / Доктор Хаус, Мнения и дискусии
Оценка 5 V
minastirit
коментар Sep 26 2007, 10:16 AM
Коментар #1




-=The Minstrel in the Gallery=-
***
Качени субтитри

Група: БАРД
Коментари: 273
Регистриран: 22-December 06
Град: София
Потребител No.: 16
Статус: Офлайн





Айде, палавници и хаймани, ето и тема за обсъждане на любимия сериал! Първото ми мнение е - дано да се подпише договор и за следващи сезони на сериала, защото засега Хю Лори е подписал само за 4-ти сезон и по-нататък нищо не се знае. Стискам палци да има още сезони! 3.gif

Този коментар е бил редактиран от minastirit на Sep 28 2007, 09:20 AM

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
minastirit   House M.D. / Доктор Хаус   Sep 26 2007, 10:16 AM
minastirit   Айде да взема и аз отношение - мисля, че и двете с...   Oct 8 2007, 09:09 AM
yonkaval   Съжалявам, но не се сдържах, колкото и да не обича...   Oct 8 2007, 10:11 AM
SeeKnDestroY   Точно т'ва щях да кажа аз..или по-точно щях да...   Oct 8 2007, 10:12 AM
Eli_82   Привет :rolleyes: Не зная дали това е мястото, но ...   Oct 8 2007, 10:12 AM
kikinbal   лек ден на преводачите и потребителите усмикви   Oct 8 2007, 10:29 AM
tiki   Налага се и въпросният tiki да каже своето мнение:...   Oct 8 2007, 12:05 PM
Stone   tiki, понякога е хубаво човек да се вслушва в по-о...   Oct 8 2007, 12:18 PM
minastirit   Хайде малко почивка от обиди и нападки, а!...   Oct 8 2007, 12:28 PM
Real   Аз искам само да питам aspirinka - Защо точно ...   Oct 8 2007, 03:02 PM
franvanster   Много странен епизод, такъв ще бъде и следващият, ...   Oct 11 2007, 03:44 PM
DeMoNiAc   Много странен епизод, такъв ще бъде и следващият, ...   Oct 11 2007, 04:41 PM
foolmastah   Ако не разбира масовия зрител терминологията - да ...   Oct 12 2007, 01:37 AM
didence123   Сериалчето е супер,РИАЛ благодарско за превода...   Oct 12 2007, 08:04 AM
david.emk   Страхотен Сериал!А кви са тия коментари че тов...   Oct 12 2007, 03:44 PM
MGB   Така, иска ми се да споделя с вас съображенията си...   Oct 12 2007, 04:39 PM
vilyvily   любим ми е :lol:   Oct 12 2007, 09:49 PM
thefolenangel   Третия епизод беше странен, и да доста дразнещо бе...   Oct 12 2007, 10:16 PM
Real   Гледам, че вече има сравнително прилични субтитри....   Oct 13 2007, 08:15 AM
MGB   Ами ако изгаряме от желание да гледаме само с твой...   Oct 13 2007, 10:43 AM
mkrtchyan   на мен ми допада , се радвам и изказвам уважението...   Oct 13 2007, 11:10 AM
Real   Мога да изкарам букви, но чак след около седмица. ...   Oct 13 2007, 01:50 PM
liquid   Няколко неточности, на които се натъкнах в процеса...   Oct 15 2007, 01:16 PM
Poseidon   Вместо да пишеш по постове, защо не се хванеш и не...   Oct 15 2007, 02:48 PM
liquid   Това не е моя работа, а на редактори и преводачи. ...   Oct 15 2007, 03:03 PM
foolmastah   Каде се губи четвърти епизод, май и по Фокс5 още н...   Oct 21 2007, 02:46 AM
arman4o   той май излиза на 23-ти ?   Oct 21 2007, 12:24 PM
foolmastah   Ooops, my bad! :rolleyes:   Oct 21 2007, 01:13 PM
banker26   Няма да се учудя ако накрая на сериала Хаус се гът...   Oct 21 2007, 06:17 PM
MnemmoN   Няма да се учудя ако накрая на сериала Хаус се гът...   Oct 22 2007, 10:28 AM
8 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 


Reply to this topicStart new topic Thank You

 



- Олекотена версия Час: 26th June 2026 - 03:20 AM
Special for Translator's Heaven PHPTranslator's Converted By Translator's Heaven ©2006 InvisionCore
    Headoff Xen   Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!