subs.sab.bz - Информация
Здравейте ( Вход | Регистрация )
subs.sab.bz - Информация
Sep 26 2007, 10:16 AM
Коментар
#1
|
|
![]() -=The Minstrel in the Gallery=- ![]() ![]() ![]() Качени субтитри Група: БАРД Коментари: 273 Регистриран: 22-December 06 Град: София Потребител No.: 16 Статус: Офлайн |
![]() Айде, палавници и хаймани, ето и тема за обсъждане на любимия сериал! Първото ми мнение е - дано да се подпише договор и за следващи сезони на сериала, защото засега Хю Лори е подписал само за 4-ти сезон и по-нататък нищо не се знае. Стискам палци да има още сезони! Този коментар е бил редактиран от minastirit на Sep 28 2007, 09:20 AM |
|
|
|
|
|
|
minastirit House M.D. / Доктор Хаус Sep 26 2007, 10:16 AM
minastirit Айде да взема и аз отношение - мисля, че и двете с... Oct 8 2007, 09:09 AM
yonkaval Съжалявам, но не се сдържах, колкото и да не обича... Oct 8 2007, 10:11 AM
SeeKnDestroY Точно т'ва щях да кажа аз..или по-точно щях да... Oct 8 2007, 10:12 AM
Eli_82 Привет :rolleyes: Не зная дали това е мястото, но ... Oct 8 2007, 10:12 AM
kikinbal лек ден на преводачите и потребителите
усмикви Oct 8 2007, 10:29 AM
tiki Налага се и въпросният tiki да каже своето мнение:... Oct 8 2007, 12:05 PM
Stone tiki, понякога е хубаво човек да се вслушва в по-о... Oct 8 2007, 12:18 PM
minastirit Хайде малко почивка от обиди и нападки, а!... Oct 8 2007, 12:28 PM
Real Аз искам само да питам aspirinka - Защо точно ... Oct 8 2007, 03:02 PM
franvanster Много странен епизод, такъв ще бъде и следващият, ... Oct 11 2007, 03:44 PM
DeMoNiAc Много странен епизод, такъв ще бъде и следващият, ... Oct 11 2007, 04:41 PM
foolmastah Ако не разбира масовия зрител терминологията - да ... Oct 12 2007, 01:37 AM
didence123 Сериалчето е супер,РИАЛ благодарско за превода... Oct 12 2007, 08:04 AM
david.emk Страхотен Сериал!А кви са тия коментари че тов... Oct 12 2007, 03:44 PM
MGB Така, иска ми се да споделя с вас съображенията си... Oct 12 2007, 04:39 PM
vilyvily любим ми е :lol: Oct 12 2007, 09:49 PM
thefolenangel Третия епизод беше странен, и да доста дразнещо бе... Oct 12 2007, 10:16 PM
Real Гледам, че вече има сравнително прилични субтитри.... Oct 13 2007, 08:15 AM
MGB Ами ако изгаряме от желание да гледаме само с твой... Oct 13 2007, 10:43 AM
mkrtchyan на мен ми допада , се радвам и изказвам уважението... Oct 13 2007, 11:10 AM
Real Мога да изкарам букви, но чак след около седмица. ... Oct 13 2007, 01:50 PM
liquid Няколко неточности, на които се натъкнах в процеса... Oct 15 2007, 01:16 PM
Poseidon Вместо да пишеш по постове, защо не се хванеш и не... Oct 15 2007, 02:48 PM
liquid Това не е моя работа, а на редактори и преводачи. ... Oct 15 2007, 03:03 PM
foolmastah Каде се губи четвърти епизод, май и по Фокс5 още н... Oct 21 2007, 02:46 AM
arman4o той май излиза на 23-ти ? Oct 21 2007, 12:24 PM
foolmastah Ooops, my bad! :rolleyes: Oct 21 2007, 01:13 PM
banker26 Няма да се учудя ако накрая на сериала Хаус се гът... Oct 21 2007, 06:17 PM
MnemmoN Няма да се учудя ако накрая на сериала Хаус се гът... Oct 22 2007, 10:28 AM![]()
|
|
Олекотена версия | Час: 26th June 2026 - 03:20 AM |
