subs.sab.bz - Информация
Здравейте ( Вход | Регистрация )
subs.sab.bz - Информация
May 23 2008, 12:59 PM
Коментар
#1
|
|
![]() ( . Y . ) ![]() ![]() ![]() Качени субтитри Група: БАРД Коментари: 1 564 Регистриран: 28-March 07 Град: Перник Потребител No.: 20 499 Статус: Офлайн |
Я, как се скътал нашия, не казва, че има рожден ден. Айде жив и здрав да си и всичко най-хубаво ти пожелавам! Само радостни моменти да има в живота ти! И да полееш подобаващо. |
|
------------------------------------ По-добре корав и прост, отколкото само прост.
|
|
|
|
|
TheMiamiTiger Честит рожден ден, qsatis! May 23 2008, 12:59 PM
TZANKOSSS Жив и здрав да си, ксатис. Всичко добро! May 23 2008, 01:00 PM
Fittipaldi [color=#00BFFF][size=3]А, честито 2х20!
:71:... May 23 2008, 01:54 PM
sean_connery ЧРД! :71:
Жив и здрав да си, останалото само щ... May 23 2008, 02:02 PM
kalooo :71: May 23 2008, 03:06 PM
daniella87 Честит рожден ден друже!!!
Желая ти вс... May 23 2008, 03:28 PM
tato http://i.data.bg/06/09/06/63624.jpg
Честит рожден... May 23 2008, 04:52 PM
TheMiamiTiger tato, водколаз, да не би да е водолаз, който плува... May 23 2008, 05:08 PM
lboianov Да си ми жив и здрав, братче малко! Желая само... May 23 2008, 05:17 PM
Stone Наздраве, френд :drunk: May 23 2008, 05:46 PM
qsatis Благодаря на всинца Ви, да сте живи и здрави и Вие... May 24 2008, 09:22 PM
fifoza Честито и от мен, на патерици. Жив и здрав да си и... May 24 2008, 09:30 PM
gogol Честито и само добри новини. :) May 27 2008, 01:18 AM
TheMiamiTiger Пък и навреме честитиш. :D May 27 2008, 09:33 AM
tato tato, водколаз, да не би да е водолаз, който плува... May 29 2008, 01:34 AM
toreto http://i26.tinypic.com/2jezp90.jpg May 22 2009, 11:45 PM
someonenew [color=#0000FF]Честит Рожден ден! :)
[img]http... May 23 2009, 12:04 AM
Victoria :71: May 23 2009, 12:30 AM
TheMiamiTiger ЧРД, Бачо!
Жив и здрав, прав и кОрав! :191... May 23 2009, 12:31 AM
booker http://butchesbrew.files.wordpress.com/2009/02/bir... May 23 2009, 12:59 AM
freakazoid :71: :drinks: May 23 2009, 02:10 AM
danissimo :71::drinks: May 23 2009, 03:09 AM
yonkaval [b]Честит рожден ден!
Пожелавам ти живот и зд... May 23 2009, 05:35 AM
urbor http://dechica.com/gcards/images/1100523510bd16.gi... May 23 2009, 06:11 AM
yvetted :71:
http://www.debbiebrownscakes.co.uk/naughty_c... May 23 2009, 06:38 AM
paket За много години приятелю!
Здраве и дълъг живот... May 23 2009, 07:21 AM
ilievvli :71: :drinks: May 23 2009, 07:31 AM
fakelini Честит Рожден Ден :viannen_28: :71: :rockskelet: May 23 2009, 08:30 AM
dantcho :71: :drinks: May 23 2009, 08:43 AM
Gabata [b][i][size=5]Честит Рожден Ден!
[size=4]Желая... May 23 2009, 09:07 AM![]()
|
|
Олекотена версия | Час: 25th June 2026 - 02:06 AM |
