subs.sab.bz - Информация
Здравейте ( Вход | Регистрация )
subs.sab.bz - Информация
Dec 7 2008, 09:53 AM
Коментар
#1
|
|
![]() -= Потребител =- ![]() ![]() Качени субтитри Група: Потребител Коментари: 86 Регистриран: 24-February 08 Град: Sofia Потребител No.: 62 782 Статус: Офлайн |
Честитооооооо!!! здраве, ЛЮБОВ, късмет и хубави неща! Весело изкарване! |
|
|
|
|
|
|
![]() |
Dec 7 2008, 01:32 PM
Коментар
#2
|
|
![]() -=One United=- ![]() ![]() ![]() Качени субтитри Група: Преводачи Коментари: 832 Регистриран: 4-November 07 Град: Варна Потребител No.: 49 906 Статус: Офлайн |
|
|
------------------------------------ ![]() Sometimes it's not enough to know the meaning of things, sometimes we have to know what things don't mean as well. Things fall apart, especially all the neat order of rules and laws. The way we look at the world is the way we really are. See it from a fair garden and everything looks cheerful. Climb to a higher plateau and you'll see plunder and murder. Truth and beauty are in the eye of the beholder. I stopped trying to figure everything out a long time ago. |
|
|
|
|
bubolili Честит рожден ден cheffo Dec 7 2008, 09:53 AM
Victoria :71:
Весел празник! Dec 7 2008, 10:05 AM
TheMiamiTiger Много рожденици, много нещо. Живи и здрави да сте... Dec 7 2008, 10:12 AM
fai_rodis :71: Наздраве! Dec 7 2008, 10:14 AM
ce4ko :71: Dec 7 2008, 10:49 AM
electroneon Честито, жив и здрав! Поемай щафетата. :D Dec 7 2008, 10:54 AM
dimi123 :71: :drinks: Dec 7 2008, 11:07 AM
sweetyboni [size=4][font=Comic Sans MS]Честит рожден ден... Dec 7 2008, 11:21 AM
yonkaval [b]Честит рожден ден!
Живот и здраве, радост и... Dec 7 2008, 11:22 AM
qsatis [center]Честит Рожден Ден, всичко по- и най- желая... Dec 7 2008, 11:36 AM
SugarByte Честитооооо!
http://subs.sab.bz/forum/uploads... Dec 7 2008, 11:56 AM
The-Slugi Да си жив и здрав! :drinks: Dec 7 2008, 12:50 PM
ermenaa [size=4]Весело изкарване на празника!
Пожелава... Dec 7 2008, 02:56 PM
daniella87 :71: Dec 7 2008, 03:02 PM
danissimo :71::drinks: Dec 7 2008, 05:02 PM
ilievvli :71: :drinks: Dec 7 2008, 06:04 PM
kamenix http://i29.photobucket.com/albums/c261/yoharry123/... Dec 7 2008, 08:51 PM
tato Честит рожден ден!
Много здраве и веселби и в... Dec 7 2008, 09:00 PM
taina Честит рожден ден и наздраве! :71: Dec 7 2008, 09:17 PM
mirror :71: Dec 7 2008, 09:44 PM
sty Честито, cheffo! Всичките пожелания са ти ги и... Dec 7 2008, 09:58 PM
delfin :71: Dec 7 2008, 10:08 PM
dantcho :71: :morebeer: Dec 7 2008, 10:30 PM
iliana_82 [size=3]Честит Рожден Ден!
Желая ти от сърце л... Dec 7 2008, 10:53 PM
cheffo Благодаря много на всички! :hug: Dec 7 2008, 11:01 PM
sirwilliams :71: :drinks: Dec 7 2008, 11:14 PM
ludoto_mimi Честит празник! Да си жив и здрав! :drinks... Dec 7 2008, 11:18 PM
motleycrue :71: Да си жив и здрав! Dec 7 2011, 08:10 AM
qsatis :71: :drinks: Dec 7 2011, 08:29 AM![]()
|
|
Олекотена версия | Час: 22nd June 2026 - 08:24 AM |
