subs.sab.bz - Информация
Здравейте ( Вход | Регистрация )
subs.sab.bz - Информация
May 23 2008, 12:59 PM
Коментар
#1
|
|
![]() ( . Y . ) ![]() ![]() ![]() Качени субтитри Група: БАРД Коментари: 1 564 Регистриран: 28-March 07 Град: Перник Потребител No.: 20 499 Статус: Офлайн |
Я, как се скътал нашия, не казва, че има рожден ден. Айде жив и здрав да си и всичко най-хубаво ти пожелавам! Само радостни моменти да има в живота ти! И да полееш подобаващо. |
|
------------------------------------ По-добре корав и прост, отколкото само прост.
|
|
|
|
|
![]() |
May 23 2008, 03:06 PM
Коментар
#2
|
|
![]() -=One United=- ![]() ![]() ![]() Качени субтитри Група: Преводачи Коментари: 832 Регистриран: 4-November 07 Град: Варна Потребител No.: 49 906 Статус: Офлайн |
|
|
------------------------------------ ![]() Sometimes it's not enough to know the meaning of things, sometimes we have to know what things don't mean as well. Things fall apart, especially all the neat order of rules and laws. The way we look at the world is the way we really are. See it from a fair garden and everything looks cheerful. Climb to a higher plateau and you'll see plunder and murder. Truth and beauty are in the eye of the beholder. I stopped trying to figure everything out a long time ago. |
|
|
|
|
TheMiamiTiger Честит рожден ден, qsatis! May 23 2008, 12:59 PM
TZANKOSSS Жив и здрав да си, ксатис. Всичко добро! May 23 2008, 01:00 PM
Fittipaldi [color=#00BFFF][size=3]А, честито 2х20!
:71:... May 23 2008, 01:54 PM
sean_connery ЧРД! :71:
Жив и здрав да си, останалото само щ... May 23 2008, 02:02 PM
daniella87 Честит рожден ден друже!!!
Желая ти вс... May 23 2008, 03:28 PM
tato http://i.data.bg/06/09/06/63624.jpg
Честит рожден... May 23 2008, 04:52 PM
TheMiamiTiger tato, водколаз, да не би да е водолаз, който плува... May 23 2008, 05:08 PM
lboianov Да си ми жив и здрав, братче малко! Желая само... May 23 2008, 05:17 PM
Stone Наздраве, френд :drunk: May 23 2008, 05:46 PM
qsatis Благодаря на всинца Ви, да сте живи и здрави и Вие... May 24 2008, 09:22 PM
fifoza Честито и от мен, на патерици. Жив и здрав да си и... May 24 2008, 09:30 PM
gogol Честито и само добри новини. :) May 27 2008, 01:18 AM
TheMiamiTiger Пък и навреме честитиш. :D May 27 2008, 09:33 AM
tato tato, водколаз, да не би да е водолаз, който плува... May 29 2008, 01:34 AM
toreto http://i26.tinypic.com/2jezp90.jpg May 22 2009, 11:45 PM
someonenew [color=#0000FF]Честит Рожден ден! :)
[img]http... May 23 2009, 12:04 AM
Victoria :71: May 23 2009, 12:30 AM
TheMiamiTiger ЧРД, Бачо!
Жив и здрав, прав и кОрав! :191... May 23 2009, 12:31 AM
booker http://butchesbrew.files.wordpress.com/2009/02/bir... May 23 2009, 12:59 AM
freakazoid :71: :drinks: May 23 2009, 02:10 AM
danissimo :71::drinks: May 23 2009, 03:09 AM
yonkaval [b]Честит рожден ден!
Пожелавам ти живот и зд... May 23 2009, 05:35 AM
urbor http://dechica.com/gcards/images/1100523510bd16.gi... May 23 2009, 06:11 AM
yvetted :71:
http://www.debbiebrownscakes.co.uk/naughty_c... May 23 2009, 06:38 AM
paket За много години приятелю!
Здраве и дълъг живот... May 23 2009, 07:21 AM
ilievvli :71: :drinks: May 23 2009, 07:31 AM
fakelini Честит Рожден Ден :viannen_28: :71: :rockskelet: May 23 2009, 08:30 AM
dantcho :71: :drinks: May 23 2009, 08:43 AM
Gabata [b][i][size=5]Честит Рожден Ден!
[size=4]Желая... May 23 2009, 09:07 AM![]()
|
|
Олекотена версия | Час: 25th June 2026 - 11:12 PM |
