subs.sab.bz - Информация
Здравейте ( Вход | Регистрация )
subs.sab.bz - Информация
Apr 20 2008, 12:38 AM
Коментар
#1
|
|
![]() Darth Choco ![]() Качени субтитри Група: Глобални модератори Коментари: 2 494 Регистриран: 30-December 06 Потребител No.: 169 Статус: Офлайн |
Танитке, желая ти много здраве, щастие и слънчеви дни! Бъди все така усмихната! ![]() П.П. Кой пусна темата пръв? Хихихи |
|
------------------------------------ Жицкъ шоколадената принцеса a.k.a. Милка Локумова Шоколадкова
yve_sl (20:41:52 20/03/2011) Баси, като боа глътнала слон съм. :( yve_sl (21:05:54 26/05/2011) Ти щеше да си дремеш, аз - да те храня. С радиото не се спори. |
|
|
|
|
![]() |
Apr 20 2008, 06:57 PM
Коментар
#2
|
|
|
-= Ветеран =- ![]() ![]() ![]() Качени субтитри Група: Потребител Коментари: 221 Регистриран: 26-December 06 Потребител No.: 94 Статус: Офлайн |
Честит Рожден ден! |
|
------------------------------------ Quit smoking or die trying! Не пуши от 12 март 2009 г., 16 ч. 17 мин. So it goes. |
|
|
|
|
Victoria Честит рожден ден, Tanita! Apr 20 2008, 12:38 AM
Boristraikov :71: Ти си знаеш какво ще ти пожелая - да ти се... Apr 20 2008, 01:02 AM
elisiaelf Честит рожден ден! :kiss: :kiss:
Много здраве... Apr 20 2008, 01:08 AM
danissimo Честит Рожден Ден! Жива и здрава! Apr 20 2008, 01:35 AM
albenad Много, много щастие ти желая, мила. Apr 20 2008, 05:33 AM
yonkaval [size=3]Честит рожден ден!
[img]http://www.gr... Apr 20 2008, 05:38 AM
kalooo :71: Apr 20 2008, 06:44 AM
eddie http://www.crystal-reflections.com/animation/birth... Apr 20 2008, 07:36 AM
ermenaa [font=Comic Sans MS][size=3][color=#8B0000]Ч.Р.Д.,... Apr 20 2008, 08:47 AM
TZANKOSSS TANITAAAA, чрд, миличка! Желая ти много здраве... Apr 20 2008, 09:03 AM
qsatis Честит Рожден Ден! Пожелавам всичко най-добро,... Apr 20 2008, 09:27 AM
dimi123 :71: :54: Apr 20 2008, 09:27 AM
StratoBOB Честит Рожден Ден!
Градска, желая ти необятно ... Apr 20 2008, 09:29 AM
mirror :71: Много здраве и щастие! Apr 20 2008, 10:10 AM
oldboy Танита, честит рожден ден. :)
Всичко най-хубаво ти... Apr 20 2008, 10:14 AM
ludoto_mimi Честит рожден ден! Всичко най-хубаво ти пожела... Apr 20 2008, 11:21 AM
BestRipper Танитке, ЧРД! Много щастие, любов и мляс-мляс.... Apr 20 2008, 11:22 AM
TheMiamiTiger ЧРД!
Всичко най-хубаво ти пожелавам!
:drin... Apr 20 2008, 11:31 AM
yvetted http://www.cosgan.de/images/midi/musik/s020.gif h... Apr 20 2008, 11:37 AM
E-Tle [color=#FF0000][b]Честит Рожден Ден! :54: Apr 20 2008, 11:55 AM
KaSmeT4e http://www.zwani.com/graphics/happy_birthday/image... Apr 20 2008, 12:20 PM
urbor [color=#FF0000]Честит рожден ден !!!
... Apr 20 2008, 12:36 PM
Zaza14 http://m1.ecomments.com/07/6/28/118301224594.gif
... Apr 20 2008, 12:43 PM
ce4ko ЧРД!! :) пожелавам ти много усмивки и весе... Apr 20 2008, 02:04 PM
tato Винаги все така весело да празнуваш, винаги пияни ... Apr 20 2008, 02:35 PM
Tenere http://i.data.bg/08/04/20/914706_orig.jpg Apr 20 2008, 02:43 PM
sty Честито, все тъй усмихната, жизнерадостна и наобик... Apr 20 2008, 03:01 PM
lboianov Да ти е честит рождения ден! Да си жива и здра... Apr 20 2008, 06:23 PM
clarke Честит рожден ден и всичко най-хубаво! Apr 20 2008, 07:10 PM![]()
|
|
Олекотена версия | Час: 23rd June 2026 - 07:50 AM |
