subs.sab.bz - Информация
Здравейте ( Вход | Регистрация )
subs.sab.bz - Информация
Apr 20 2008, 12:38 AM
Коментар
#1
|
|
![]() Darth Choco ![]() Качени субтитри Група: Глобални модератори Коментари: 2 494 Регистриран: 30-December 06 Потребител No.: 169 Статус: Офлайн |
Танитке, желая ти много здраве, щастие и слънчеви дни! Бъди все така усмихната! ![]() П.П. Кой пусна темата пръв? Хихихи |
|
------------------------------------ Жицкъ шоколадената принцеса a.k.a. Милка Локумова Шоколадкова
yve_sl (20:41:52 20/03/2011) Баси, като боа глътнала слон съм. :( yve_sl (21:05:54 26/05/2011) Ти щеше да си дремеш, аз - да те храня. С радиото не се спори. |
|
|
|
|
![]() |
Apr 20 2008, 06:44 AM
Коментар
#2
|
|
![]() -=One United=- ![]() ![]() ![]() Качени субтитри Група: Преводачи Коментари: 832 Регистриран: 4-November 07 Град: Варна Потребител No.: 49 906 Статус: Офлайн |
|
|
------------------------------------ ![]() Sometimes it's not enough to know the meaning of things, sometimes we have to know what things don't mean as well. Things fall apart, especially all the neat order of rules and laws. The way we look at the world is the way we really are. See it from a fair garden and everything looks cheerful. Climb to a higher plateau and you'll see plunder and murder. Truth and beauty are in the eye of the beholder. I stopped trying to figure everything out a long time ago. |
|
|
|
|
Victoria Честит рожден ден, Tanita! Apr 20 2008, 12:38 AM
Boristraikov :71: Ти си знаеш какво ще ти пожелая - да ти се... Apr 20 2008, 01:02 AM
elisiaelf Честит рожден ден! :kiss: :kiss:
Много здраве... Apr 20 2008, 01:08 AM
danissimo Честит Рожден Ден! Жива и здрава! Apr 20 2008, 01:35 AM
albenad Много, много щастие ти желая, мила. Apr 20 2008, 05:33 AM
yonkaval [size=3]Честит рожден ден!
[img]http://www.gr... Apr 20 2008, 05:38 AM
eddie http://www.crystal-reflections.com/animation/birth... Apr 20 2008, 07:36 AM
ermenaa [font=Comic Sans MS][size=3][color=#8B0000]Ч.Р.Д.,... Apr 20 2008, 08:47 AM
TZANKOSSS TANITAAAA, чрд, миличка! Желая ти много здраве... Apr 20 2008, 09:03 AM
qsatis Честит Рожден Ден! Пожелавам всичко най-добро,... Apr 20 2008, 09:27 AM
dimi123 :71: :54: Apr 20 2008, 09:27 AM
StratoBOB Честит Рожден Ден!
Градска, желая ти необятно ... Apr 20 2008, 09:29 AM
mirror :71: Много здраве и щастие! Apr 20 2008, 10:10 AM
oldboy Танита, честит рожден ден. :)
Всичко най-хубаво ти... Apr 20 2008, 10:14 AM
ludoto_mimi Честит рожден ден! Всичко най-хубаво ти пожела... Apr 20 2008, 11:21 AM
BestRipper Танитке, ЧРД! Много щастие, любов и мляс-мляс.... Apr 20 2008, 11:22 AM
TheMiamiTiger ЧРД!
Всичко най-хубаво ти пожелавам!
:drin... Apr 20 2008, 11:31 AM
yvetted http://www.cosgan.de/images/midi/musik/s020.gif h... Apr 20 2008, 11:37 AM
E-Tle [color=#FF0000][b]Честит Рожден Ден! :54: Apr 20 2008, 11:55 AM
KaSmeT4e http://www.zwani.com/graphics/happy_birthday/image... Apr 20 2008, 12:20 PM
urbor [color=#FF0000]Честит рожден ден !!!
... Apr 20 2008, 12:36 PM
Zaza14 http://m1.ecomments.com/07/6/28/118301224594.gif
... Apr 20 2008, 12:43 PM
ce4ko ЧРД!! :) пожелавам ти много усмивки и весе... Apr 20 2008, 02:04 PM
tato Винаги все така весело да празнуваш, винаги пияни ... Apr 20 2008, 02:35 PM
Tenere http://i.data.bg/08/04/20/914706_orig.jpg Apr 20 2008, 02:43 PM
sty Честито, все тъй усмихната, жизнерадостна и наобик... Apr 20 2008, 03:01 PM
lboianov Да ти е честит рождения ден! Да си жива и здра... Apr 20 2008, 06:23 PM
Elitsa Честит Рожден ден! :accord: :drinks: Apr 20 2008, 06:57 PM
clarke Честит рожден ден и всичко най-хубаво! Apr 20 2008, 07:10 PM![]()
|
|
Олекотена версия | Час: 25th June 2026 - 02:10 AM |
