Brought to you by Headoff Xen

Здравейте ( Вход | Регистрация )


Collapse

> subs.sab.bz - Информация

Сериал/Прогрес Off Campus (2026) - 01x08 от sweetdeath new7.gif
Daredevil: Born Again - 02x08 от The_Assassin
Dark Winds (2026) - 04x08 от The_Assassin
The Night Agent (2026) - Сезон 3 от mia_one
Shef (2025) - Сезон 7 от Василиса
Spartacus: House of Ashur - 01x08 от Koen
Robin Hood - Сезон 1 от The_Assassin
Power Book II: Ghost - 03x01 от motleycrue
Man vs Baby - 01x04 от С.Славов
Outlander (2024) - Сезон 7 от Horatio
УебРип субтитри Hause of the Dragon - 03x01 от С. Славов new7.gif
Dutton Ranch (2026) - 01x06 от JoroNikolov new7.gif
Sugar (2026) - 02x01 от С. Славов new7.gif
Cape Fear (2026) - 01x04 от С. Славов new7.gif
Star City (2026) - 01x05 от С. Славов
The Gentlemen (2024) - Сезон 1 от J.Nikolov
I Will Find You (2026) - Сезон 1 от С. Славов
Mortal Kombat II (2026) - Субтитри от JoroNikolov
Long Bright River (2025) - Сезон 1 от JoroNikolov
Lisa Frankenstein (2024) - Субтитри от JoroNikolov
Филм/Прогрес The Mummy (2026) - Субтитри от С.Славов new7.gif
Project Hail Mary - Субтитри от С.Славов new7.gif
I will give you a victory - Субтитри от Василиса new7.gif
Love in the Villa (2022) - Субтитри от grind
Avatar Aang... (2026) - Субтитри от Tigermaster
They Will Kill You (2026) - Субтитри от С.Славов
Undertone (2025) - Субтитри от С.Славов
Golden Kamuy - Субтитри от С.Славов
Dolly (2025) - Субтитри от С.Славов
Hellfire (2026) - Субтитри от mia_one
 Forum Rules ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
> Как се ползват
Velislava
коментар Jan 17 2008, 06:09 PM
Коментар #1




-= Новак =-
*
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 5
Регистриран: 17-January 08
Потребител No.: 57 741
Статус: Офлайн



Здравейте,

Предварително се извинявам ако този въпрос вече е обсъждан.
Как се използват субтитрите изтеглени от вашия сайт? Изтеглих от арена Карибските пирати, заедно с превода/ваш файл/, но не знам как да го използвам. Много ще съм ви благодарна ако обясните как се процедира, така че филма да се гледа на български

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
 
Start new topic
Отговори
Базикчо
коментар Jan 17 2008, 06:47 PM
Коментар #2




-= Run With Me =-
***
Качени субтитри

Група: V.I.P.
Коментари: 505
Регистриран: 19-January 07
Град: Tau'ri - EU - Сийланд
Потребител No.: 1 598
Статус: Офлайн
Моят блог


Ако се опитваш да го гледаш с WMP, winamp или Media PC ще ти трябва и Directvobsub. По лесно е с някой плеаър които ги слага сам в картината. Виж тук http://subs.sab.bz/?act=soft точка V



------------------------------------
WARNING: I cannot be held responsible for the above, as apparently my cats have learned how to type.
Като вид, по природа сме луди.Съберем ли се повече от двама в едно помещение,
избираме страна и започваме да мислим за причини да се избием.- Защо мислиш сме измислили политиката и религията?

Важно е паричния поток да се движи от места с по-малък интелект към места с по-голям.
С Гугъл ще помислим по темата.
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
Velislava   Как се ползват   Jan 17 2008, 06:09 PM
tato   Трябва да използвате плейър, който поддържа субтит...   Jan 17 2008, 06:17 PM
raichinov   Велислава, Всъщност е много просто: 1. Сваляш ар...   Jan 17 2008, 06:20 PM
Velislava   Ето линк от къде изтеглих торента и субтитрите:   Jan 17 2008, 06:30 PM
chocoladche   Ето линк от къде изтеглих торента и субтитрите:   Jan 17 2008, 06:36 PM
Velislava   Файловете съм си ги разархивирала и са в една папк...   Jan 17 2008, 06:40 PM
arrIs   Ако се опитваш да го гледаш с WMP, winamp или Medi...   Jan 17 2008, 06:47 PM
maildl   Мисля че не разбираш едно основно нещо.За да разпо...   Jan 17 2008, 07:27 PM
naruto   Хъм вече ти го казаха но с риск да стана досаден и...   Jan 17 2008, 07:28 PM
maildl   Още по-подробно. spiral-poc3-a.srt отговаря на h-p...   Jan 17 2008, 07:36 PM
Velislava   Още по-подробно. spiral-poc3-a.srt отговаря на h-p...   Jan 17 2008, 07:49 PM
naruto   Явно плеара ти не подържа субтитри. Инсталираи си...   Jan 17 2008, 07:52 PM
maildl   Windows media player го отваря перфектно с какъв п...   Jan 17 2008, 07:58 PM
Velislava   Прави бяхте, явно е от плейъра, инсталирах КMP pla...   Jan 17 2008, 08:00 PM
naruto   В регионални настроики избираш български. http://f...   Jan 17 2008, 08:01 PM
maildl   Обикновенно инсталирам K-Lite Codec Pack то си съд...   Jan 17 2008, 08:13 PM


Reply to this topicStart new topic Thank You

 



- Олекотена версия Час: 22nd June 2026 - 10:47 PM
Special for Translator's Heaven PHPTranslator's Converted By Translator's Heaven ©2006 InvisionCore
    Headoff Xen   Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!