subs.sab.bz - Информация
Здравейте ( Вход | Регистрация )
subs.sab.bz - Информация
May 28 2007, 10:07 PM
Коментар
#1
|
|
![]() (◕◡◕) ![]() ![]() ![]() Качени субтитри Група: БАРД Коментари: 1 085 Регистриран: 7-March 07 Град: Misanthrope, sie bitte! Потребител No.: 16 581 Статус: Офлайн |
|
|
------------------------------------ |
|
|
|
|
![]() |
May 29 2007, 07:13 AM
Коментар
#2
|
|
![]() •↕• UsEr ® •↕• ![]() ![]() ![]() Качени субтитри Група: VIP Коментари: 220 Регистриран: 16-March 07 Потребител No.: 18 663 Статус: Офлайн |
Първата ми харесва повече, поне по картинките, има обяснение на програмата като направиш разширение на readme-> readme.wri и на install -> install.wri от пакета. Това само под GNU ли е направено да върви?!..... Очевидно има много добра секция за тайминг. Features ======== * Really easy to use * Can create new subtitle * Can be used for timing (gstreamer) * Can be used for translating * Internal format is Advanced Sub Station Alpha * Can edit the script header (authors, translators, timers, video informations, etc.) * Style Editor * Framerate convertion * Scale * Split subtitle * Joint subtitle * Spell check using aspell * Encoding support * Edit text and adjust time (start, end) * Move subtitle * Find and replace (can use Regular Expression) * Remove line empty * Set All end time * Can play video preview (using MPlayer or other) * ... Supported Formats ================= * Sub Station Alpha * Advanced Sub Station Alpha * SubRip * MicroDVD * MPL2 * MPsub (MPlayer subtitle) * SubViewer 2.0 * Plain-Text Този коментар е бил редактиран от UsEr ® на May 29 2007, 07:34 AM |
|
------------------------------------ ![]() |
|
|
|
|
_.:*~*:._Shai-Hulud_.:*~*:._ SUBTiTLE EDiTOR May 28 2007, 10:07 PM
cheffo Ти от френски ли превеждаш също? :rolleyes: May 28 2007, 10:42 PM
_.:*~*:._Shai-Hulud_.:*~*:._ А ТОВА? May 29 2007, 06:40 AM
_.:*~*:._Shai-Hulud_.:*~*:._ Ами, не знам дали са само за GNU/*, но моят интере... May 29 2007, 08:05 AM
plambi ето и едно решение, което може значително да намал... Oct 11 2007, 04:05 PM
_.:*~*:._Shai-Hulud_.:*~*:._ Е, с виртуална машина и баба Куна Аргирова от с. Ч... Oct 11 2007, 04:08 PM
plambi Е, с виртуална машина и баба Куна Аргирова от с. Ч... Oct 11 2007, 08:12 PM
_.:*~*:._Shai-Hulud_.:*~*:._ A ти какво предлагаш като за леснопостижимо начало... Oct 11 2007, 09:51 PM
Stone Ето още нещо интересно.
[b]Subtitle Composer
[im... Nov 24 2007, 11:48 PM
Stone Днес пробвах още една алтернтива, която тепърва ще... Dec 14 2007, 01:42 PM
cotangent Може да се каже, че новата 0.2.1 версия на Subtitl... Dec 17 2007, 03:44 PM
tato Stone, раздуй сега за Mac-а. С това горното ли бач... Jan 10 2008, 05:38 PM
adude Някой подкарал и е SW с wine.
При мен тръгва срав... Mar 1 2011, 02:30 PM![]()
|
|
Олекотена версия | Час: 23rd June 2026 - 08:56 AM |
