subs.sab.bz - Информация
Здравейте ( Вход | Регистрация )
subs.sab.bz - Информация
Dec 7 2012, 11:06 PM
Коментар
#1
|
|
![]() -= Човекът-група =- ![]() Качени субтитри Група: Ментори Коментари: 696 Регистриран: 2-August 08 Град: Плевен Потребител No.: 74 735 Статус: Офлайн |
Моля, който разбира да помага. 10 дни чакам новото дъно и видеокарта с HDMI, а сега не мога да си пусна "fullscreen video" на телевизора. Който има представа от настройките на Catalyst Control Center (картата е Sapphire Radeon HD5450), да драсне в темата, че направо се побърках. Предварително благодаря.
|
|
------------------------------------ Нямаш ли си свой човек, загубен си, мой човек!
|
|
|
|
|
![]() |
Dec 10 2012, 11:13 AM
Коментар
#2
|
|
![]() -= Новак =- ![]() Качени субтитри Група: Потребител Коментари: 2 Регистриран: 21-February 07 Град: yambol Потребител No.: 11 970 Статус: Офлайн |
Не мога да разбера каква манджа се мъчите да забъркате тук |
|
|
|
|
|
|
Dec 10 2012, 01:00 PM
Коментар
#3
|
|
![]() Шило в торба ![]() Качени субтитри Група: Глобални модератори Коментари: 3 731 Регистриран: 24-December 06 Град: В миманса Потребител No.: 82 Статус: Офлайн |
Не мога да разбера каква манджа се мъчите да забъркате тук И се почувства задължен да съобщиш публично какво не си разбрал? Темата тръгна погрешно от CCC и се отплесна към възможностите на различни плейъри. А всъщност Ицето се интересуваше (и се разбрахме в чата) от нещо доста по-просто - как да си разшири дисплея върху втори монитор (в случая телевизора). Което при Уин7 става с Win key + P (или през Контролен панел\Облик и персонализиране\Дисплей\Разделителна способност на екрана). Прехвърлянето на отворения прозорец върху другия монитор става с Win key + Shift + стрелка (от клавиши за управление на курсора)... Оттам - нататък възможностите на MPC - BE и пр. са допълнително улеснение и въпрос на навик и избор. |
|
------------------------------------ ![]() Всяка сутрин в четири ватманът Иванов седеше уютно сгушен в кабината, гледаше в огледалото тичащата по леда жена и се чудеше - ще хване ли трамвая, няма ли да го хване... |
|
|
|
|
Hristo Lishev Помощ с Catalyst Control Center Dec 7 2012, 11:06 PM
sty Драскам:
http://prikachi.com/images/393/5582393x.j... Dec 8 2012, 11:24 AM
Hristo Lishev Тук става дума за дуал - монитор и телевизор. Идея... Dec 8 2012, 12:33 PM
-= F o z z y =- A бе, тия неща не ги ли забраниха в новите версии ... Dec 8 2012, 12:40 PM
sty Ице, аз съм точно със сдвоен монитор. Най-добрият ... Dec 8 2012, 12:49 PM
Hristo Lishev Телевизорът е Panasonic, а мониторът - Sang. Как ... Dec 8 2012, 01:01 PM
sty В чата се разбрахме... Dec 8 2012, 01:44 PM
mass_effect Не знам какво е имал предвид sty, че сте се разбра... Dec 8 2012, 07:29 PM
Базикчо Win key + P
Не помага ли :) Dec 8 2012, 07:58 PM
galeff Win key + P
Ха това не го знаех - много полезно. ... Dec 8 2012, 08:04 PM
sty mass_effect, Ицето всъщност се интересуваше от раз... Dec 8 2012, 08:16 PM
mass_effect mass_effect, Ицето всъщност се интересуваше от раз... Dec 8 2012, 09:09 PM
tato За последните шест години съм минал през шест карт... Dec 9 2012, 09:25 PM
dvdboy Не че искам да спирам борбите ви с недоклатения Ca... Dec 9 2012, 10:18 PM
tato Абсилютно, подкрепям с две ръце. Dec 9 2012, 11:08 PM![]()
|
|
Олекотена версия | Час: 22nd June 2026 - 06:42 PM |
