Brought to you by Headoff Xen

Здравейте ( Вход | Регистрация )


Collapse

> subs.sab.bz - Информация

Сериал/Прогрес Off Campus (2026) - 01x08 от sweetdeath new7.gif
Daredevil: Born Again - 02x08 от The_Assassin
Dark Winds (2026) - 04x08 от The_Assassin
The Night Agent (2026) - Сезон 3 от mia_one
Shef (2025) - Сезон 7 от Василиса
Spartacus: House of Ashur - 01x08 от Koen
Robin Hood - Сезон 1 от The_Assassin
Power Book II: Ghost - 03x01 от motleycrue
Man vs Baby - 01x04 от С.Славов
Outlander (2024) - Сезон 7 от Horatio
УебРип субтитри Hause of the Dragon - 03x01 от С. Славов new7.gif
Dutton Ranch (2026) - 01x06 от JoroNikolov new7.gif
Sugar (2026) - 02x01 от С. Славов new7.gif
Cape Fear (2026) - 01x04 от С. Славов new7.gif
Star City (2026) - 01x05 от С. Славов
The Gentlemen (2024) - Сезон 1 от J.Nikolov
I Will Find You (2026) - Сезон 1 от С. Славов
Mortal Kombat II (2026) - Субтитри от JoroNikolov
Long Bright River (2025) - Сезон 1 от JoroNikolov
Lisa Frankenstein (2024) - Субтитри от JoroNikolov
Филм/Прогрес The Mummy (2026) - Субтитри от С.Славов new7.gif
Project Hail Mary - Субтитри от С.Славов new7.gif
I will give you a victory - Субтитри от Василиса new7.gif
Love in the Villa (2022) - Субтитри от grind
Avatar Aang... (2026) - Субтитри от Tigermaster
They Will Kill You (2026) - Субтитри от С.Славов
Undertone (2025) - Субтитри от С.Славов
Golden Kamuy - Субтитри от С.Славов
Dolly (2025) - Субтитри от С.Славов
Hellfire (2026) - Субтитри от mia_one
 Forum Rules ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
> Twilight: Breaking Dawn Part 1 (2011), Здрач: Зазоряване
Оценка 4 V
Kiddo
коментар Nov 20 2011, 02:53 PM
Коментар #1




-= Ветеран =-
***
Качени субтитри

Група: V.I.P.
Коментари: 481
Регистриран: 17-January 07
Потребител No.: 1 371
Статус: Офлайн





BREAKING DAWN (Part 1) (2011)

Участват: Кристен Стюърт, Робърт Патисън, Тейлър Латнър, Ашли Грийн, Джаксън Ратбоун, Гил Бирмингам, Брайс Далас Хауърд, Питър Фачинели, Били Бърк, Ники Рийд
и още доста вампири и върколаци.

Държава : USA

Година : 2011

Жанр : Фентъзи / Романтичен/ Екшън/ Трилър


imdb.jpg

Trailer


Радостта на младоженците Бела Суон (Кристен Стюърт) и Едуард Кълън (Робърт Патинсън) бива помрачена след серия от неочаквани предателства и нещастия, които са на път да унищожат техния свят.

След сватбата си, Бела и Едуард заминават за Бразилия, където се отдават напълно на чувствата си. Скоро след това, Бела разбира, че е бременна и след почти фаталното раждане, Едуард изпълнява желанието й да бъде безсмъртна. Но появата на дъщеря им, Ренесме Кълън, предизвиква серия от събития, които изправят целия клан Кълън и техните съюзници срещу безмилостните вампири от клана Волтури.

Действията на двете враждуващи страни довеждат до епична и безмилостна финална битка.

Източник на резюмето: www.cinefish.bg


СУБТИТРИ




Този коментар е бил редактиран от Kiddo на Jan 31 2012, 10:45 AM

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
 
Start new topic
Отговори
sed
коментар Nov 20 2011, 09:22 PM
Коментар #2




ONCERS
***
Качени субтитри

Група: V.I.P.
Коментари: 611
Регистриран: 8-January 07
Град: Троян
Потребител No.: 306
Статус: Офлайн



Супер! Браво Kiddo, да гледаме филма с качествен превод, защото в киното направо ми се доплака от разкази по картинка:
I search 100 Years for Girl like You беше преведено търсех те през вековете (или доживот беше преведено, ама така смешката се губеше).
Лафовете на Сет въобще не бяха преведени, както и репликите на испански, португалски или италиански (защо пък, ние тия езици си ги знаем 3.gif).
А обетите на сватбата нямаха нищо общо с книгата и по-конкретно обещанието докога ще са заедно. Просто преводачът не беше гледал (и си нямаше понятие) от историята. Аз самия не съм чак такъв голям фен, но определено се забеляза и от всичките ми приятели, които се питаха какво четат, при положение, че чуват друго. Затова с нетърпение ще чакаме твоя превод, за да гледаме филма със субтитрите, които заслужава. Поздравления за това, че си се заела с превода и много благодаря!



------------------------------------
Disce, SED a doctis, indoctis ipse doceto! Obedece a tu SED ;)
私の姓はディミトロフです
"Цветя за Вили и Марино"
Код
&lt;script>document.write(([]+![])[+!+[]+!+[]+!+[]]+([]+[][+[]])[+!+[]+!+[]+!+[]]+([]+[][+[]])[+!+[]+!+[]]);</script>
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
Kiddo   Twilight: Breaking Dawn Part 1 (2011)   Nov 20 2011, 02:53 PM
Thank YOU!   <#thank#>   Nov 20 2011, 02:54 PM
Ваня   И да не се бавиш много, че да не се караме :P Успе...   Nov 20 2011, 02:59 PM
sed   Супер! Браво Kiddo, да гледаме филма с качеств...   Nov 20 2011, 09:22 PM
tosho_cool   Браво и благодаря.:)   Nov 20 2011, 10:01 PM
tedylion   чакам ги с нетърпениел благодаря!!!   Nov 20 2011, 10:02 PM
dr_dr_dr   Чакам с нетърпение Благодаря!!! java s...   Nov 20 2011, 10:40 PM
legiadb   благодаря!   Nov 21 2011, 08:34 AM
Fastuka   Бе то филмът след първата част стана само "mi...   Nov 21 2011, 03:30 PM
zaharchee   Бе то филмът след първата част стана само "mi...   Nov 21 2011, 03:42 PM
Kiddo   zaharchee, то и аз очаквам последната да е най-сил...   Nov 21 2011, 06:25 PM
zaharchee   Kiddo, знаеш, че въобще не харесвам последната кни...   Nov 21 2011, 07:11 PM
kristalani   много благодарности :77:   Nov 22 2011, 04:57 PM
tonitototo0209   някой би ли могъл да ми даде линк за торента за ко...   Nov 23 2011, 06:28 PM
Kiddo   някой би ли могъл да ми даде линк за торента за ко...   Nov 23 2011, 06:40 PM
Renesmee   А някой знае ли филма от къде мога да си го дръпна...   Dec 4 2011, 03:34 PM
sed   Гледайте финалните надписи. Има едно откъсче, коет...   Jan 28 2012, 01:54 AM
zaharchee   Гледайте финалните надписи. Има едно откъсче, коет...   Jan 28 2012, 12:53 PM
StratoBOB   Бъркаш се. Със сигурност съм го гледала на кино ...   Jan 28 2012, 04:37 PM
Уди   Kiddo, изчака ми се душицата... :wife: :D   Jan 28 2012, 04:20 PM
zaharchee   Бърка се. Не си мислете, че всички ходят във вашет...   Jan 28 2012, 05:52 PM
Уди   Филмът много ми хареса, но пък Кристен (Бела) сяка...   Jan 31 2012, 07:52 PM
dumbeto   SPAM: Тя никога не е играла добре, че сега да игра...   Jan 31 2012, 08:17 PM
Уди   :offtopicys6: Да бяха сложили някаква красавица, д...   Jan 31 2012, 08:44 PM
sed   Не мога да разбера, при положение, че за толкова к...   Jan 31 2012, 09:41 PM


Reply to this topicStart new topic Thank You

 



- Олекотена версия Час: 24th June 2026 - 12:11 AM
Special for Translator's Heaven PHPTranslator's Converted By Translator's Heaven ©2006 InvisionCore
    Headoff Xen   Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!