Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Новият чат
subs.sab.bz > subs.sab.bz - ДИСКУСИИ, СИНХРОНИЗАЦИИ, ПОМОЩ > Дискусии
Страници: 1, 2
didodido
От няколко дни сме с нова версия на чата. Подобрени мод операции, собствени настройки и т.н.
Разгледайте го обстойно и въведете корекциите по ваше желание, настройте го както ви е най-удобно.
Едната от най-приятните функции е в "контрол панела" - "Направи Enter да действа като бутона 'Пусни отговор'?"
Чрез тази опция активирате бутона ENTER от клавиатурата да действа, като бутона за пускане на съобщение в чата.

Друга "скрита" екстра е големината на полето на чата. Лично аз рових 1 ден да открия как да направя полето на чата по собствено желание. А отговорът бил пред мен, както се казва: "под носа ми". smiley.gif

ВАЖНО!
Препоръчва се използването на Mozilla Firefox ©
AZDEAZ
Аз имам проблем. С Firefox-а не виждам чата. Тоест виждам прозореца за чат, но не виждам хората в него и какво са писали. Нещо при мен настройките ли не са наред?! Кажете какво да наглася?
С IE няма проблем всичко се вижда.
didodido
Опитай с ъпдейт на версията - Firefox/2.0.0.1
AZDEAZ
Благодаря ти, didodido.
В това е бил проблемът. Вече всичко е наред.
didodido
3.gif
Insaneboy
Нещо тая стрелка за разширяването не ми излиза с Maxthon 1.5.8.
Не че ми трябва, ама аз да си кажа.
Петър Хараланов
И с firefox не работи, явно само с IE.
А maxthon не беше ли базиран на IE или се бъркам нещо?

edit: Не обръщай внимание на този пост. Продължавай да четеш надолу. : )
Stone
tato, с фокса си работи, но трябва да влезеш в самия чат - от заглавната страница не става.
Петър Хараланов
Опа, напипах... го. smiley.gif
От Enhanced интерфейса било.
При другите два работи и на двете места.
eddie
Може ли в чата да се направи като кликнеш върху потребителя, да излиза името му със запетайка отзад както е във субс.унакс, а не да отива в профила на потребителя.
Insaneboy
Цитат(tato @ Jan 4 2007, 07:34 PM) *
И с firefox не работи, явно само с IE.
А maxthon не беше ли базиран на IE или се бъркам нещо?

На IE е, но при мене не работи.
Не е голяма работа, размера за мен така е добре.
didodido
eddie, хем е удобно да показва профила, хем и другата опция - да изписва ника е удобна. Мисля си.... дали да не направим избор от менюто, но трябва да се посъветвам с кодерите.
sM1Le
Значи има опция да видиш от еди кога си до еди кога си мненията,но въпроса ми е следния...може ли да се направи опция да ти показва мненията на всички хора след мнението на даден потребител...или да търся от час до час smiley.gif?
Sisq0
Цитат(didodido @ Jan 5 2007, 06:00 PM) *
eddie, хем е удобно да показва профила, хем и другата опция - да изписва ника е удобна. Мисля си.... дали да не направим избор от менюто, но трябва да се посъветвам с кодерите.

Профила може да се изкара и от списъка с потребители най-долу, а за ник-а трябва или копи/пейст, или ръчно набиране...
ViChiX
Леко страничен въпрос
От къде мога да намеря този мод или си е ваша разработка ?
Петър Хараланов
Като влезеш в чата (клик върху „Дроби лаф тука!“) най-долу вляво или дясно имаше копирайт надпис с линк.
ViChiX
Аха. Мерси много. Търся си подобен доста верме, но все на куци попадах...
Петър Хараланов
То като гледам сайта им е в шок, ама във форума им може да има алтернативни линкове, знам ли...
didodido
Oт днес е активна и нова екстра. Цъкайки в/у ника на потребителя да изписва същия в борда за писане. cool.gif
Delfin
А може ли да се направи така, че да се направи директен чат с някой избран, без останалите да го виждат.
Все пак с лични съобщения ... става много бавно.
-= F o z z y =-
А не може ли да се направи така, че при всеки ваш пост, от сметките ви да се тегли определена сума и да се превежда в мои сметки, а?
Автоматично, а? blusher.gif
Insaneboy
Цитат(SugarByte @ Jan 23 2007, 05:01 PM) *
Защо трябва да имам 5 поста за да ползвам чата?

Да, наистина.
Пет са малко...
-= F o z z y =-
За да се изчистят олигофренчетата, които влизат само за да спамят в чата "Куга ши съ гутови сибцицкалките уеееееееее?!?!?!"...
Вярно, модераторите ще трябва да почистват постове на такива, направени само с цел да се докопат до чата, но засега ще е така.
Insaneboy
Цитат(-= F o z z y =- @ Jan 23 2007, 05:18 PM) *
За да се изчистят олигофренчетата, които влизат само за да спамят в чата "Куга ши съ гутови сибцицкалките уеееееееее?!?!?!"...
Вярно, модераторите ще трябва да почистват постове на такива, направени само с цел да се докопат до чата, но засега ще е така.

Ооооо дай ги тея насам... diablo.gif
Elitsa
И как ще установите кой е идиот, олигофрен или психически неуравновесен? Глупаво е тва с петте мнения. Ще трябва щатен звероукротител и психиатър. crazy.gif
hag
Цитат(Elitsa @ Jan 23 2007, 05:41 PM) *
И как ще установите кой е идиот, олигофрен или психически неуравновесен? Глупаво е тва с петте мнения. Ще трябва щатен звероукротител и психиатър. crazy.gif



Дам. Защо да е глупаво... ? Споделете.


Щатния grin.gif
clapper
Всъщност идеята е добра (въпреки, че заради нея точно ми се налага сега да напиша този пост)... hmm.gif
-= F o z z y =-
Колко уникално и пълно аргументирани постове... 193.gif
Да се трият!
Петър Хараланов
Това с петте поста е много добра идея, от... сходен опит го казвам.
Дори може би ще е добре да се вдигне минимума на 10. Както и да е, вие си знаете най-добре.

Преди всичко бях тръгнал да благодаря за новата екстра с nickname-овете.
hands.gif
The-Slugi
И според мен е хубава идея и би било хубаво да се дигне на 10. Защото има достатъчно преводачи, които може да контролират темите и ще е трудно някой да нафлууди 10 поста и да не му бъдат изтрити повече (да не казвам всичките). Естествено благодаря за никовете и аз, страшно удобно е bow.gif
Elitsa
По-добре да пишат в чата, отколкото в темите. Ма правете квот знаете, щом толкова ви изнервят... crazy.gif
WhiRleX
Добра е идеята, но така модераторите ще си имат повече работа. 5 мнения наистина са малко въпреки че аз и толкова нямам още rolleyes.gif Другия вариант е да се определя от типа на потребителя, но май с мнения си е по-добре. Още 1 пост и ще мога да се насладя на новата екстра. bow.gif
SugarByte
Не ми харесва идеята. Чатът за какво е тогава? Пък и това е сайт/форум за субтитри, какво очаквате ... естествено е хората да си търсят субтитрите.

Елица е права. Но щом сте решили така - ок. Така или иначе нямам намерение да го ползвам особено много.

Даже го направете да не се вижда за обикновен потребител.
Така няма да има раздразнени преводачи и мрънкаща "сган" - ще постигнете мечтаното щастие и спокойствие.

Хайде със здраве happy.gif


"Twice the pride, double the fall"
didodido
Спокойно, 1 пост е нужен. Целта е да нямаме "мъртви души" и спам-академици. smiley.gif
ludoto_mimi
Цитат(SugarByte @ Jan 23 2007, 10:50 PM) *
Даже го направете да не се вижда за обикновен потребител.
Така няма да има раздразнени преводачи и мрънкаща "сган" - ще постигнете мечтаното щастие и спокойствие.

Не че нещо, ама не всеки с ранг "потребител" е "мрънкаща сган". wink.gif
Insaneboy
Цитат(SugarByte @ Jan 23 2007, 10:50 PM) *
какво очаквате ...

Очаквам да проявят най-малкото възможно уважение и да прочетат преди да питат.
leroilion
А най-добрата реформа би било да могат да пишат само членове на група "Чат", където се влиза след попълване на молба в 3 екземпляра до ЦК на КП... ъ-ъ-ъ свеият сино... абе администрацията искам да кажа. Така определено няма да си завъдите идиоти от вида на Le Roi Lion, професионални спамери с лека работа и много свободно време smiley.gif.

А BTW кога ще са готови субтитрите за (моля попълнене някой филм без субтитри тук)?

Хакуна матата,
Симба
Петър Хараланов
Аз лично днес видях потребители без мнения да пишат в чата.
smiley.gif
sakaliev1976
Не трябва да има нерви всички ще се държат прилично
*Секс_Символ*
Браво, добре сте се постарали не само за чата, но и за форума. Личи си, че сте амбициозни spiteful.gif
Bobiru
мерси
elanor
Извинявам се за тъпия въпрос, но ми се струва, че преди известно време имаше възможност да се вижда архива на чата, а сега няма такава, или поне аз не я намирам? Махната ли е тази възможност или преместена huh.gif
Петър Хараланов
„Влизаш в чата“ т.е. чукваш върху линка „Дроби лаф тука!“, дето е над чата.
В новия прозорец, горе вдясно има линк Архив.
elanor
Цитат(tato @ Mar 1 2007, 01:43 PM) *
„Влизаш в чата“ т.е. чукваш върху линка „Дроби лаф тука!“, дето е над чата.
В новия прозорец, горе вдясно има линк Архив.

Ами, кво да кажа, чувствам се fool.gif има една приказка: "Гледам, ама не виждам", та и аз така, мерси derisive.gif
cerato
Под ИЕ7 чатът нещо го няма smiley.gif
minastirit
Това сутринта беше временно, надявам се, аз съм с Avant Browser и сега всичко си е наред 3.gif
didodido
Тествайте ЛС-тата на чата. Съобщавайте, ако има бъгове, САМО, АКО НАИСТИНА СТЕ УБЕДЕНИ, ЧЕ ИМА ПРОБЛЕМ!
MC_MISHO
На мен тоя чат въобще не ми го отваря blowup.gif
localhost
добре smiley.gif
jjokcha
Сега ще го тествам. Изисква 1 мнение, така че надявам се това да свърши работа.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Translator's Heaven, http://subs.sab.bz