Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Тихо се сипе...
subs.sab.bz > subs.sab.bz - ДИСКУСИИ, СИНХРОНИЗАЦИИ, ПОМОЩ > Дискусии
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86
hag
Всички сме виждали странни лозунги по автомобилите. Някъде са на стикери, а при други просто написани с пръст върху мръсното купе. Ето и някои от най-култовите надписи:

Между стоповете на трабант: "Пазете се! Въжможно е изхвърляне на спирачен парашут!"

Надпис на маршрутка: "Заменям за тролей"

"Спирачките са за страхливците!"

"Измий ме, сърби!"

Върху прашен запорожец с пръст: "Екипажът търси стюардеса"

Надпис върху камион: "Тук работят 400 коня и едно магаре"

Вурху москвич: "Не задминавай, обидно е!"

"Внимание! Тъща в колата!"

На москвич: "Един час позор - и съм си на село!"

"Не карай след мен, заблудих се!"

На запорожец: "Като порасна ще стана ферари!"

На стар москвич: "Сигнализирайте, ако нещо падне!"

На запорожец: "Сушен мерцедес"

На Tико: "Не обиждай малките"

На бронята на мощен камион: "От съдбата си не можеш да избягаш"

"Бъркам педалите!"

На стар разнебитен пикап: "Шумахер почива, Валери работи!"

На трабант: "Бясната табуретка"

На стар москвич: "Какъвто живота, такава и колата..."

Над вратата в маршрутка: "Място за удряне на глави!"

"Пиян съм, карам на автопилот!"

На спортно кабрио: "Не пречи, излитам!"

На запорожец: "Не задминавай! Прескочи!"

На трабант: "Малък, но подъл"

В маршрутка: "Викайте силно, шофьорът е глух!"

В друга маршрутка: "20 минути страх и сте си вкъщи!"

На ауди: "Искам си в Германия..."

На запорожец: "Консервата на смъртта"

В маршрутка: "Моля, яжте семките, бананите, портукалите... с обелките!"
mirror
Цитат
Имам чувството, че на някой филми умишлено не им се прави превод преди да извъртят един оборот по кината. НЯкаква договорка с разпространителите ли е, що ли е ???!!! Винаго така се получава с новите заглавия ...
Цитат
Всичкото това чакане е с някаква преднамерена цел,
което е пошло ,но аз вече чакам следващата част на бандата на Оушън,обаче не защото сам го драпнал от замундата...неее.Дадох си кат пич 12 лв. и знам че сичко е на 6.Но ако се продължава в тоя дух,тракерите ще бъдат затворени не зариди политици и т.н.,а чисто и просто защото няма да се посещават и защо?
Ами можели да се мотаят хората така?
Исках да си гледам филма от тук независимо с какво качество,преди 3 седмици,и бяха казали че до 2 дена ще ги има субтитрите"Очаквайте цубтитри скоро",ако тва е скоро(а и те не са пуснати още),какво ли ще е ако трябва наистина да се почака?Въпросът е :"да безплатно е",но далил си заслужава целите тези нерви зада се развлечеш за 1 -2 часа
Това беше набран гняв от последните 3 седмици(и загубата на 12лв).


Искрено съм възмутен от преводачите в този сайт smiley.gif. Интересно защо хората остават с впечатление, че сме зли гадняри и нарочно не им даваме субтитри fool.gif ??? Някой с разумно обяснение?
koksan
Цитат(mirror @ Jun 25 2007, 08:25 PM) *
Искрено съм възмутен от преводачите в този сайт smiley.gif. Интересно защо хората остават с впечатление, че сме зли гадняри и нарочно не им даваме субтитри fool.gif ??? Някой с разумно обяснение?

Mirror, тая тема е дъвкана, дъвкана и изплюта мога да кажа! Затвори си очиоте и да не ти пука. Аз при подобен коментар прости бих beee.gif
mirror
Цитат(koksan @ Jun 25 2007, 08:43 PM) *
Mirror, тая тема е дъвкана, дъвкана и изплюта мога да кажа! Затвори си очиоте и да не ти пука. Аз при подобен коментар прости бих beee.gif


Явно това явление е отдавна, просто се зачудих що за логика baliga.gif . Смятах да им пиша опровержение в коментарите, но ще последвам примера ти koksan smiley.gif
BestRipper
Надпис, който видях върху движещ се из София микробус: "Изгубен доберман в района! Възнаграждение, тел. 08********"
KALBI
@mirror, може да ги попиташ от какъв зор ти ще си губиш 9-10 часа от живота правейки субтитри за някой, който дори не ти е благодарен за стореното? Изобщо хората, които не са превеждали си нямат представа за какъв труд става въпрос...
Insaneboy
Цитат(BestRipper @ Jun 25 2007, 10:19 PM) *
Надпис, който видях върху движещ се из София микробус: "Изгубен доберман в района! Възнаграждение, тел. 08********"

То в автобусите има и "Търся да закупя жилище в района". 3.gif

А по другата тема:
Един в темата беше писал: "Ще го гледам на всяка цена!"
Интересно ми беше, че цената от 7 лв май му е много.
Tzanko Stefanov
Цитат(koksan @ Jun 25 2007, 08:43 PM) *
Mirror, тая тема е дъвкана, дъвкана и изплюта мога да кажа! Затвори си очиоте и да не ти пука. Аз при подобен коментар прости бих beee.gif


Прав е koksan, това с "цубтитрите" е дъвкано и предъвкано. Всеки превежда каквото му харесва. Никой не е задължен да превежда филмите на тез селянчета, дето ще дръпнат титрите, ще изгледат филма и ще си кажат: " евала, аз отиам да ритам"/ Това не трябва изобщо да ти прави някакво впечатление.
electroneon
?!
kasmetlin
Следващите редове не са просто измислица, а реални факти за това как точно сме попаднали на тази планета и как сме се превърнали в това, което сме. Открити са по време на контакт между ясновидката Алена и висш разум от неизвестен произход. Уверяваме ви, че са на 100% истински и за пръв път ще видят бял свят.

1.Възложиха ни нова задача.Трябва да правим интелигентна форма на живот на някаква вмирисана малка планетка наречена Марс. Все така се случва. На нашия отдел винаги му дават най- скапаните проекти. Така и не можах да си обясня защо. В другите отдели творят богове,а ние кво..интелигентна форма на живот.Пфу!

2.Започваме проекта. Изглежда добре.

3.Това на нищо не прилича. Тъкмо ги бяхме нагласили,цивилизацийка даже си бяха направили и да вземат,че да си пуснат сешоарите всичките по едно и също време да видели кво ще стане. Ми кво може да стане,бе идиоти. Взривиха некъв атомен реактор и разпердушиниха всичко. Много рано им дадохме тия технологии. Ще трябва да почваме всичко от начало. Местим проекта на съседната планета Земя.

4.Пуснахме първия проект в действие. Изглеждаше добре докато два динозавъра не му ебаха майката. Хм, странен израз при положение,че няма майка. Поне не в буквалния смисъл на думата. Както и да е. Ще се наложи да го изправим на два крака,за да може да бяга по-бързо.

5.Пуснахме още един. Тоя път му заложихме и програма „Страх” щото иначе се ходеше да се тика в устата на динозаврите. Кво,на майка си дириш там, бе малоумник!??!
Напускахме десетина от новите проекти. Лошо. Динозаврите подължават да им ебават майката.

6.Наложи се да изтребем
динозаврите. Писна ми от тия тъпи говеда. Толкова храна,а те се съдраха да плюскат хора. Майка им мръсни гадини. Ама да видите само как цвърчаха като Кентъки Фрайд Чикън като им хвърлихме оня метеорит. Сега ще се наложи да замразим проекта за два дни докато планетата се постабилизира. Пука ми. И без това днеска е петък.

7.Много са тъпи беееее, вече 13 техни години не могат да открият огъня.Най-накрая на колегата му се наложи да слезе долу с една огнехвъргачка и като ги подкарааа. Да видите после как за норматив се научиха що е то огън и има ли той почва у нас. Пък колко време им трябваше да открият колелото ако знаете само. И знаете ли как стана? Клекнал единия малоумник да сере,ама така се изсрал,че чак на пита го изкарал със заврантулка накрая. После започнал учудено да гледа това дето излязло от задника му. Зел го,ма го изтървал и то са изтъркулило надолу по хълма. Пък те по това време ги серяха едни такива доста твърди.После ги омекотявахме,че все с разпорени гъзове ходеха ма това е друга история.

8.Кофти тръпка. Докато сме им омекотявали говната сме объркали отделителната система. Дрискат през ушите. Единия получи разстройство и цяла седмица вися провесен надолу с главата от една скала докато не пукна. Ами какво да направя като са ни скапани компютрите. От една седмица говоря на шефовете да ни дадат нови ама те не,та не.Нямало нужда да обвиняваме техниката само щото ние сме били некадърни. Простаци. Ше видят те!

9.Трябвало сега пък да измислим нов и оригинален начин за възпроизвеждане. Да имало разнообразие във вселената моля ви се. Абе тия луди ли са? Кво толкова лошо имаше в това просто да си падат от небето. Ама неее, много въпроси щели да задават после, не било на добре. Вярно,че един, двама паднаха и повече не станаха,ама чак пък толкова напъване. Хмм..докато включвах лампата в контакта ми дойде гениална идея.Е какво пък,поне ще е весело.....

10.Тъпанари! Откриха алкохола. Намерили некво ферментирало грозде и викнали и другите да пробват.15 мъртви от алкохолно натравяне.Сеа ще трябва и черен дроб да им слагаме.Защо все на мееен

11.Имаме много случаи на счупени пръсти. Абе тия говеда що все си тикат носа там където не им е работа? Ще им сложим нокти. Поне малко ще ги предпазват. Стига им толкова и без това почнаха да се размножават като зайци.

12.Искренно ми се иска да мога направо да им дам по един АЕЦ и да вървят да се оправят. Ама ще стане като с предните вероятно щото тия са наистина много тъпи. Вчера,единия да вземе да се опитва да лети. Видял там че нещо си фърфоли из въздуха,та решил и той баровеца,барабар Петко с мъжете да лети.Размаза се като ваденка.Другите го сготвиха за вечеря. Ужас!Тук ще трябва да се пипа бавно и сигурно.

13.Ама какво е това! На нищо не прилича. Намерили бъг в софтуера на някакво островче „Атлантида”. Докопали технологии дето трябва да им ги дадем чак другата година и докато се усетим се научили да ги използват дори.Е бая от тях вече бяха омирисали драките, но все пак се научили. Потопихме целия остров и оправихме бъг-а.Тъй като после открихме и други дупки се наложи да им пуснем една ледена епоха т.е. да замразим проекта за известно време докато напишем пач-ове.

14.Изглежда добре.Само дето наистина прекалено бързо почнаха да се размножават с новия метод.Май бая им допадна. Голям майтап е да ги гледаме как се клецат къде им падне. Ще им спретнем едно апокалипсче в скоро време ако на така вървят нещата ми се струва.

15. Все още са доста тъпи. Наложи се да добавим промени в големината на главата и мозъка. Махнахме и опашките щото вечно се препъваха в тях или пък ги гонеха.Имали чувството че някой ги преследва. Знайте ли кви чувства ще ви дам аз на вас,ааа? Абе, кой въобще ви е разрешил да чувствате?Тва,е работа на Ванката от тестовата лаборатория. Кой въобще му е разрешил да си тества боклуците на нашите индивиди?Ще го изкъртя като го видя!

16.Най-накрая ни докараха бог.Доста добре са го направили. Има си един,два кусура разбира се, но ще свърши работа. Определено имахме нужда. От три седмици сме пуснали заявката.До сега говедата се молеха на звездата в центъра на слънчевата им система. Това пък от къде им хрумна не мога да си обясня. Тая партида излязоха много странни. Сигурно е от кислорода дето го дишат. Имам чувството,че сичките постоянно са надрусани.

17. Бог-а е бъгясал. Започна да се явява безразборно на кой свари, да плещи врели-некипели и изнесе два града от картата. Спряхме процеса и го върнахме за доизкусуряване.Абсолютен куку-руку фигурант. Ужас!

18.Ще трябва да им правим Апокалипсис. Много се оляха вече само простотии правят и никъв прогрес. Мислехме да им спрем ебането за известно време ама после ни дойде по-добра идея. Ще им пуснем едно потопче. Обаче трябваше да спасим останалите видове от наводнението. И за това измислихме решение.Завъртяхме един дядка да направи кораб и да качи от всички по два вида. Много хубаво потопче стана.И при тях и при нас. Ние обаче се наливахме с амброзия до припадък и гледахме шоуто.

19. Пак населихме планетата. Пуснахме и бог-а.Той пък да вземе,че да пусне некъв негов пророк да зарибявал населението щото не искали да вярват в него. Само дето и двамата изкараха по един АВТОМАТ и почнаха да изтребват де що народ сварят. Пък тия Калашников имаха още бая време да почакат. Така е щото бог-а се води автоматизиран админ и има достъп до всичко. Съвсем му забранихме да си вясва носа пред тъпите говеда. Явно ония глупаци дето ни пратиха бог-а пак не са си свършили работата като хората и ще трябва ние да им оправяме бъкиите.

20. Пак почнаха да правят квото си поискат. Е това вече не се издържа. И пак пренаселват планетата. Не можем постоянно да им организираме апокалипсчета колкото и забавно да е. Ще трябва да автоматизираме системата по друг начин. Взехме на заем още три-четири бог-а и ги побъркахме на тема религия. Почнаха да се избиват и успяхме да вкараме раждаемост към смъртност в доста реални граници. Спретнахме им после и една две войнички(няма да забравя кво шоу ни направиха само заради една фльорца наречена Елена), вкарахме няколко малко по интелигентни, вманиачени за власт малоумници и работата заспа.

21.Нашата работа тук е свършена. Оставихме ги на автопилот. Квото ще да става с тия вече не са наша грижа. Да се занимава с тях отдел поддръжка!
koksan
yako.gif rofl.gif laugh.gif
eddie
Ако случайно още не сте си избрали интернет-доставчик. blink.gif

KALBI
Трябва да получим международна награда за малоумни реклами... Наистина го заслужаваме smiley.gif
Stone
KALBI, ако това бяха голи женски дупета, едва ли щеше да се изцепиш така. Рекламата си е много идейна.
Tzanko Stefanov
http://subs.sab.bz/forum/index.php?showtopic=2242

тази тема ме накара да се смея с глас. хахаха biggrin.gif
KALBI
Много е идейна - колкото: "Ракията ти ракия, Грозден е! Е, нека се вземат младите, щом се обичат" А и не са голи женски дупета а са изцепили 3 голи леберкеза biggrin.gif
Alt_CX
Цитат(TZANKOSSS @ Jun 26 2007, 08:51 PM) *
http://subs.sab.bz/forum/index.php?showtopic=2242

тази тема ме накара да се смея с глас. хахаха biggrin.gif


surprise.gif Страхотно е haha.gif
kasmetlin
В тоз сътбовний миг моето морно тяло са облива в пот и започват да са прокрадват чувства на изтерзаност и въпюща нужда от стъклен бокал с хмелов фермент. Едва 15.15ч., а нашего брата са чувствува кат препикано мушкато на балкона на комшийката от долния етаж га ма ядоса хомосексуалната и болонка. Имам вентилатор, по - добра работа би ми свършило сопло от МиГ-29, ма с фреон........... Представи си такъв климатик........ Ех, мечти за хладност, но уви.................., дет са вика: нъцки климатик, нъцки сопло. Най - гадното е, че га пийш вода са потиш в още по - голяма грандиозност. Чакам да стане 17.30ч., да направя прехода до мястото на пленума и да са втечня тотално. Предполагам, че първия половин час няма да извадя бокала от пресъхалите, морни ми, целодневно псующий уста.......... Но, О, Време.... ЗАБЪРЗАЙ, преодолей своята същност, ЗАБЪРЗАЙ, БЕ!!!
????
Кат гледам, не ще! Дреме ми, уповавам се на бирата, уповавам се на близостта на точката "Г", МУХАХАХАХАХААХХАРГХАХАХАХ!!!!! Курназ са прая, още серт, ма жегата ебава личния състав. Ако имаше чешмичка дет пуща бира, но няма, туй е дискриминираност, ма ко земат наще, чешмичка дет пуща бира, май производителността на труда ще падне право пропорционално на биропотреблението и доброто, слънчево пиянство на скромний труженик. Кат съм почнал, ша поискам и басейн /олимпийски размери пълен с хипер пичовища по монокини и дъното осеяно с бутилки бира с цел изстудяване и температурата на водата задължително трябва да е достатъчно ниска, за да се втвърдят цицте и зърната на пичовищата по монокини, кат ти легне отгоре да та охлажда и подклажда сексуалний пламък посредством отъркване и подаване на бира.........../, а за дамский състав, разни блъвочи дет имат чадъри, сламки, бисквити, лимони, череши, бъркалки, кивита, анананаси, банананани и вскакъв подобен плевел, а тез благодатности да са сервират от знойни мъжове по прашоци /макар, че ми звучи отвратително, но щом ги кефи.../, а поради липса на климатизация освен онез разголени галфони зачислени на овците по два броя огромни негри с палмови листа да праят вятър на дамската част от електората........... Ма туй ко стане ша са гътна самостоятелно, веч вдигам температура, едната от клиенткитииии е без сутиен, не ми прай впечатление, зех да си въобразявам, че циците са халби, аааарррргх!!!! Леле, жегата ми докарва миражи, халюцинаций!!! О, миг, поспри!!! Хо, хо, хо, ако Сатан Клаус беше тук как щеше да заслабне тлъстия му алкохолик, а Снегурка по бански без горнище ми носи бира.........
Ше се гръмна, ма кат гледам вместо кърваво петно на стената ше има потно петно........ и Снегурка носи бира, а дебелия алкаж получава слънчев удар и го водят към "Пирогов " с раздрънкана пощенска уазка дето са е напекла отгоре и вътре е 75 по дядо ви Целзий и тарбъта на ауспуха не хваща чалъм и купето е кат газова камера с реотани, а Снегурка веч е без долното на банския и показва прическата си под формата на стрелката на активия с мюсли дет сочи надолу и пак носи бира. Чудя се как да инсталирам вентилатора към моя потник, или да вържа потника към хладилника на шефа? Ебах са в гъзът от жега, потен е..................
Tzanko Stefanov
http://www.zazz.bg/play:4e8bb9e9 Don't smoke dust! 4.gif
koksan
Егати! Ако бяха нашите ченгета на мястото на Хамериканците, да са го спукали от бой тоя! rofl.gif
Tzanko Stefanov
да, наще не си поплюват... Ще му се види тесно морето... Те с думи, спрейове май има.. хаха.
Tanita
Млад мъж се разхожда по Витошка в 12 часа на обяд. Срещу него една миловидна девойка - хубави големи цици, малко дупе, а в лицето фантазия.

Пресича тя по единия тротоар, нашия човек и той. Пресича тя на другия, и той така. Мацката направила крачка в страни да се разминат, нашия и той и така се засрещнали.

- Извинете госпожице, вие сте най прелестното създание което са виждали очите ми, може ли да ви попитам нещо?
- Питайте господине !

- Искате ли сега, точно тук, в центъра на София, 12 часа по обед, да ми направите една свирка ?
- Простак, идиот, аз да не съм някаква долна курва !?
- Не, не госпожице, моля да ме извините, ако не съм се изразил правилно или вие не сте ме разбрали. Аз исках само да ви предложа, сега тук 12 часа по обяд, да ми направите една свирка, след което да отидем на летището, да се качим на частния ми самолет, след което да отидем до Венеция, после в
Лондон и Париж, да се разходим по всички бутици, да ви купя бижута, парфюми и рокли ...

От долу се чуло:
- И овуфки и овуфки ...
electroneon
Добре, че не е казала "И до Хондурас-рас-рас..." laugh.gif
-= F o z z y =-
"Мляс-мляс-мляс"... derisive.gif
koksan
Кърти тоя виц! rofl.gif
Първо мляс-мляс, а после пляс-пляс! crazy.gif
danissimo
Цитат(Tanita @ Jun 27 2007, 02:28 PM) *
Млад мъж се разхожда по Витошка в 12 часа на обяд. Срещу него една миловидна девойка - хубави големи цици, малко дупе, а в лицето фантазия.

Пресича тя по единия тротоар, нашия човек и той. Пресича тя на другия, и той така. Мацката направила крачка в страни да се разминат, нашия и той и така се засрещнали.

- Извинете госпожице, вие сте най прелестното създание което са виждали очите ми, може ли да ви попитам нещо?
- Питайте господине !

Подобна ситуация, но мъжът пита:
- Бихте ли преспала с мен срещу един милион лева?
Девойката се поизчервила, захъмкала, но не му мислила дълго и отсякла:
- Да, ще го направя!
- А срещу десет лева?
- Простак, ти за каква ме мислиш, бе?
- Каква сте вече разбрах. Сега договаряме цената.
Elitsa
И една без заплащане...

Младеж и момиче се возят в кола.
Младежът(замечтано):
- Цял живот съм си мечатал за една свирка в колата по време на път.
Момичето(решително):
- НЕ!
Младежът:
- Моля те!
Момичето:
- НЕ!
Младежът:
- Толкова ли много искам?!
Момичето:
- Като изкараш книжка и седенеш зад волана... А докато аз карам колата, никакви свирки!
Boristraikov
Отивам да се запиша на шофьорски курс drive2.gif
KALBI
Цитат(danissimo @ Jun 27 2007, 07:59 PM) *
Подобна ситуация, но мъжът пита:
- Бихте ли преспала с мен срещу един милион лева?
Девойката се поизчервила, захъмкала, но не му мислила дълго и отсякла:
- Да, ще го направя!
- А срещу десет лева?
- Простак, ти за каква ме мислиш, бе?
- Каква сте вече разбрах. Сега договаряме цената.

Хахахаххаа - жустоко!
KALBI
Имам информация за новия злодей в "Герои"
Той е братът на Sylar - Sylor. Поствам снимка, за да видите приликата.

smiley.gif



П.П. С поста си нямам за цел да се заяждам или нещо подобно, просто видях голяма прилика (поне според мен) и реших с поста да се пошегувам. Надявам се да не се гледа с лошо око smiley.gif
Петър Хараланов
rofl.gif
Insaneboy
Донейде. rofl.gif
Чудя се каква ще е способността на Sylor.
KALBI
Много силна и мощна критика - до такава степен критикува противника си, че той губи желание за живот и минава под негово командване. От NBC отказват да разкрият повече.


П.П. И отново - ноу ъфенс, джъст кидинг
sty
hmm.gif Новият злодей гледа някак по-злодейски от стария. Сюжетът явно се изостря.
От вътрешен източник в NBC се дочу за още една способност на героя. Като го разлютят, опатква по пет превода на серии за седмица. derisive.gif
looney
18+
Българските секс фантазии
и как да ги осъществим в домашни условия



Eпохата на фентъзито сложи своя белег и върху секса. Днес от мъжа се очаква да притежава пръчка, с която да прави вълшебства като Хари Потър, а жената трябва да бъде властелинка на всичките си пръстени...

За да си конкурентен на сексуалния пазар, вече не е достатъчно да си физически здрав, надарен и издръжлив. Съвременните интимни войни се печелят не с меч, а с фантазия.

За да помогна логистично на българския полов живот аз реших да обобщя най-често срещаните сексфантазии и да предложа някои напътствия за практическото им осъществяване в домашни условия.


За какво фантазират мъжете?


Секс в автомобил

74 процента от българските мъже мечтаят за секс в колата. Поради ниския стандарт на живот у нас, автомобилът е издигнат в култ. За българина колата е храм, а нежният ромон на двигателя е ангелска музика. Да прави секс в автомобила си, това за мъжа означава да е едновременно с двете си най-близки същества.

Такъв секс обаче понякога е трудно осъществим. Особено ако партньорът ви няма кола.

Но не се отчайвайте! Една жена с добро въображение може да организира за любимия си незабравим автосекс и без автомобил.


Как да го осъществите в домашни условия?

Сложете диванчето пред прозореца. За по-голяма достоверност, може да закачите на прозореца ароматизатор-борче. Разлейте на пода шише бензин – този аромат подлудява мъжете. Подведете разговор на автомобилна тема, изтъквайки колко скапани са били колите на предишните ви гаджета. Подчертайте, че никога досега не сте го правили в кола. "Той, Цецо ми се натискаше, ама в тая неговата сапунерка няма къде да се разкрачиш". След едно такова изречение, партньорът ви ще бъде готов на всичко, така че може да пристъпите към действие. Особено добро впечатление ще направите, ако не изоставите автотерминологията и по време на акта. Мъжете много ценят окуражителни фрази като: "Спукай ми шарнирите!", "Скъсай ми диференциала!" и т.н. Избягвайте обаче иронични подмятания от сорта: "Май ти падна акумулатора, а?"

Секс на работното място

Тази фантазия е на втора позиция по популярност сред българските мъже. 46 процента признават, че си представят колежката без бельо, или сънуват как шефката им е сплела боси пети зад врата им. Сред анкетираните има дори готвач, който е признал, че мечтае за секс в казана с шкембе-чорба, както и майстор на перални, който се оплаква, че не може да убеди гаджето си да го направят в центрофугата.

Как да го осъществите в домашни условия?

Сравнително лесно е. Като начало започнете да наричате партньора си "колега"! Ако любимият ви е пощальон, помолете го да ви лизне марката и да ви чукне един телекс! Ако пък е пожарникар, облечете азбестовата му екипировка, запалете покривката на масата и извикайте "Давай маркуча, скъпи! Напръскай ме с пяната!"

Секс в самолет

За такъв секс мечтаят 29 процента от запитаните мъже. Ако партньорът ви мечтае за подобни преживявания, недейте да се охарчвате за самолетни билети!

Подарете му цялата прелест на авиосекса вкъщи!


Как да го осъществите в домашни условия?

Облечете се като стюардеса. Сложете го да седне в креслото и го вържете с колан за облегалката. Включете прахосмукачката до ушите му – звукът й е същият като двигател на руски самолет при излитане. Сервирайте му студен жилав шницел в пластмасова кутия. Точно когато започне да се храни, минете зад креслото и внезапно го раздрусайте с все сили, за да постигнете ефекта "въздушна яма". Партньорът ви ще се задави и така ще озверее, че ще ви нападне като терорист. С думите "не тук, скъпи, ела в пилотската кабина", го отведете в банята, където го очаква Голямата изненада – съседът ви, с униформа на пилот, хванал здраво лоста за управление...

Домашно порнокино

11 процента от българските мъже мечтаят за филмова кариера в порноиндустрията. Но малцина са се сещали, че могат да си направят сексфилм и вкъщи.

Как да го осъществите в домашни условия?

Превърнете спалнята си в киностудио. Насочете няколко мощни прожектора към леглото. За да постигнете истинска кинаджийска атмосфера, може да изревете като лъва на "Метро Голдуин Майер". Оттук нататък следва стандартен секс, само че трябва да говорите на немски – "шнела, шнела", "йа, вундърбааа", "шприцен", "фолксваген голф", "хайл хитлер" и каквото друго се сетите...

Секс на стадиона

Макар да не си го признават, голяма част от мъжете преживяват нещо като оргазъм, когато гледат футбол. Дълбоко в подсъзнанието си всеки българин си мечтае да вкарва под оглушителния рев на агитката. Така че, ако искате да дарите любимия си с върховно преживяване, превърнете секса в решително дерби.

Как да го осъществите в домашни условия?

Покрийте паркета в хола с чимове. Извикайте съседите за публика. Ако партньорът ви е от ЦСКА, облечете екип на "Левски". ( В този случай особен смисъл ще придобие скандирането на агитката "Кур за "Левски", оле!")В кулминационния момент е добре някой от публиката да извика "Господ е българин", а другите да започнат да хвърлят бомбички и димки.

За какво фантазират жените?

Секс с цветнокож

Колкото и да не ви се вярва, 83 процента от българските жени мечтаят да отдадат тялото си на човек от друга раса.

Причина за това е разпространеното схващане, че чернокожите са много надарени. Дали това е така, не знам, пък и не искам да знам, но съм сигурен, че партньорката ви ще ви бъде благодарна до края на живота си, ако й подарите един горещ африкански "шаказулу-секс"


Как да го осъществите в домашни условия?

Всичко е въпрос на грим. Трябват ви големи количества кафява боя, която се нанася равномерно върху цялото тяло. (По-добър ефект се постига, ако преди това се намажете с фин грунд от три части синтетичен безир и две части кафяв байц)

Добре е да говорите с меко "л" и да поставяте всички глаголи в трето лице единствено число. Така съвсем ще заприличате на кенийски студент, дошъл в братска България да учи лесоинженерство.

(Ако партньорката ви мечтае за секс с латино-тъпкач, упражнението е същото, само че преди акта трябва да го размахате с ръка и да се развикате "Кура либре!" )


Секс сред природата

58 процента от българките споделят, че искат да бъдат обладани под открито небе.

Има много привърженички на кърския секс, които са готови да пътуват с часове, за да открият подходяща царевична нива или пък да се търкалят по мравуняците в градската градина за радост на патрулиращите полицаи...


Как да го осъществите в домашни условия?

Не забравяйте, че звезди има и над балкона ви. Половин кофа оборски тор за аромат и два-три щуреца за звуков фон са всичко, което ви е необходимо, за да се почувства тя така, сякаш я любят в цъфналата ръж на Робърт Бърнс.

Артсекс

Хората на изкуството присъстват в сексфантазиите на около 24 процента от българките. Виновни за това са самите хора на изкуството. Най-вече Рубенс, който обезсмърти в платната си целулита и Пикасо, който доказа, че дори жена с вид на съветски булдозер е достойна да позира за портрет.

Ако кажете на партньорката си, че сте художник и правите инсталации, със сигурност ще блеснете на фона на предишното й гадже, известно като"оня мухльо, дето един бушон не може да поправи..." А ако й изтананикате на ушенце нещо от Шостакович, ви уверявам, че тя сама ще ви предложи да я изшостаковате веднага.


Как да го осъществите в домашни условия?

Арт-атмосфера се създава лесно. Всеки разхвърлян ергенски таван може да мине за ателие. Трябва ви само блок номер 4 и палитра с водни боички, които да бъдат небрежно захвърлени между празните бирени бутилки и търкалящите се чорапи. Предложете й да ви позира за актова инсталация. Ако тя ви попита какво е това, кажете й нежно: "Ами ти ще се съблечеш, а пък аз ще ти инсталирам едно нещо"

Секс с извънземно

8 процента от българките признават, че са сънували как отдават тялото си на представител на чужда цивилизация. Някои дори твърдят, че това не било сън, а са го направили наистина. Трудно е да си представим, че някой марсианец ще закъса дотолкова, та да се юрне да бие толкова път само за да свали някоя землянка (под "землянка" разбирай жена от Земята, а не партизанско убежище). Но така или иначе тази фантазия върши работа. За да разберете дали партньорката ви си пада по НЛО-секса, гледайте заедно "Междузвездни войни". Ако забележите, че тя се възбужда повече от Р2Д2, отколкото от Хан Соло, действайте!

Как да го осъществите в домашни условия?

Вземете кръгъл аквариум, и го нахлупете на главата си като скафандър. Облечете неопренов водолазен костюм и увийте около него лампичките от коледната елха. Скрийте във вътрешния си джоб малък транзистор, включен на къси вълни, за да постигнете характерната звукова среда.

Важно! Когато стигнете до секс, не забравяйте да изключите лампичките, тъй като влагата предизвиква късо съединение!


Групов секс

Навлизаме в най-рискованата област на женските фантазии. Доказано е, че всяка трета жена мечтае за групов секс. Но никоя няма да ви го каже в прав текст, защото мъжете обикновено реагират твърде болезнено на подобни признания. Затова няма смисъл да я разпитвате, с кого, как и къде би го направила, а вземете инициативата и направо действайте!

Как да го осъществите, без да пострада достойнството ви?

За това изпълнение се изисква актьорски талант. Номерът е да убедите партньорката си, че самият вие сте поне трима души.
Завържете очите й, след което разиграйте следния разговор:
Вие (с вашия глас): - Айде, Жоре, ти застани отпред, а аз отзад!
Вие (с по-дебел глас): - Добре, ама после ще се сменим!
Вие (носово): - А аз къде да застана?
Вие (с вашия глас): - Ти, Пеше, давай странично!
Вие (с по-дебел глас): - Ама гледай да не се сецнеш като миналия път!
(Следва смях на три гласа – трудно се постига, но не е невъзможно)

След като пристъпите към самия секс, трябва много чевръсто да сменяте позите, така че наистина да създадете у партньорката си усещането за множественост. Добре е диалогът да не спира, като най-важното е да не забравяте кой с какъв глас говори.

След като всичко свърши, кажете: "Айде, момчета, тръгвайте си вече!", затръшнете външната врата и чак тогава развържете очите на партньорката ви. Ако в този миг тя ви погледне с любов и ви каже "Най-хубаво ми беше с Жоро!", значи експериментът ви е успял.
koksan
Т'ВА НАПРАВО КЪРТИ!!!! yako.gif
ИНТЕРЕСНИ СЪВЕТИ. 3.gif
sk_razor
Може и зле (:
KALBI

rofl.gif В тази тема съм се смял с глас направо. rofl.gif http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1252...c&start=140
NoThanks
80 минута на мача Ливърпул- Барса 1-0, Скот Карсън се контузва.
Бенитес към Ники Михайлов : Ставай от пейката!
Ники: Тренер, ще влизам ли ?
Бенитес : Не, ще я пускам вместо теб
laugh.gif
koksan
Цитат(NoThanks @ Jun 29 2007, 10:31 PM) *
80 минута на мача Ливърпул- Барса 1-0, Скот Карсън се контузва.
Бенитес към Ники Михайлов : Ставай от пейката!
Ники: Тренер, ще влизам ли ?
Бенитес : Не ще я пускам вместо теб
laugh.gif

Хехехехе! Готино! rofl.gif
KALBI
Цитат(NoThanks @ Jun 29 2007, 10:31 PM) *
80 минута на мача Ливърпул- Барса 1-0, Скот Карсън се контузва.
Бенитес към Ники Михайлов : Ставай от пейката!
Ники: Тренер, ще влизам ли ?
Бенитес : Не ще я пускам вместо теб
laugh.gif

Точно това щях да пускам и аз rofl.gif
Insaneboy
Мнго ми хареса biggrin.gif rofl.gif
KALBI
Вълкът и лисицата решили да се гаврят със заека. Срещат го и му викат:
- А, Зайо, ти що си без шапка? - и го съдрали от бой.
На другия ден отново го срещат, но този път заекът предвидливо си сложил шапка.
- А, Зайо, ти що си със шапка? - и пак го съдрали от бой.
Така няколко дена се гаврили, що си със шапка, що си без шапка и бой. По едно време им писнало и решили да сменят стратегията. Наговорили се: "Утре като видим заека, ще му искаме цигара. Ако ни даде с филтър - Що ни даваш с филтър, ако ни даде без филтър - що ни даваш без филтър и пак ще го бием!". Зайчето обаче, било в храстите и чуло всичко. На другия ден носи две кутии цигари, с филтър и без филтър. Срещат го вълкът и лисицата и му искат цигара:
- Ей, Заек! Я дай една цигара!
- С филтър или без филтър? - пита Зайо.
Вълкът и лисицата се спогледали, почесали се и в един глас изревали:
- А бе, заек, ти що пак си без шапка!?!
-= F o z z y =-
Цитат
Вървял си Кумчо Вълчо и по едно време решил, че страшно му се прави секс.
В този момент към него се търкулнала медената питка. Щом го зърнала и
веднага занареждала:
- Аз съм медената питка, три пъти замесена, два пъти опечена, от прозореца
търкулната, по пътеката пързулната, от
Зайо Байо избягах, от Кума Лиса - също. И от тебе ще избягам, Вълчо.
Вълкът отвърнал:
- Aз само да те разбера от къде говориш...

spiteful.gif
koksan
rofl.gif
fai_rodis
TCP/IP - Три црни пива/И Пуканки
DHCP - Дупли Хмељ за Црни Пива
WINS - Вино Има, Наточи за Сите
ASP - Ајде Сите Пијте
PPP - Пијам Пиво Попладне
DVD - Дај Вино Друже
ISA - Идат Старите Алкохоличари
GPS - Горско Пиво за Сите
ODBC - Однеси Два Балантајна на Цурине
DNS - Дај Ни Соленки
ARP - Ајде Радосни Пијаници
PAP - Пеколно Алкохоличарите повраќаат
ADO - Алкохолот Доаѓа Одма
.NET - Нека Етанол Тече
SRC - Сепак Ракија за Цурите
AGP - Алкохол Господата Пијат
DDR - Донеси Домашна Ракија
FTP - Ферментација Топла Препорачувам
UTP - У Тегла Пијам
AGP - Ајде Голтни Пивце
TELNET - Точено Ефтино Литро Ноќе Елиминира Тегоби
PING - Пивска Индустрија Некогашен Гигант
WWW - Водка Води кон Вандализам
3D - 3 Домашни
GPRS - Големо Пиво и Ракија Сместа!
BMP - Бил Мамурен После…
USB - Уживај во Стрејт Бурбон
DSL - Дај за Сите Лозова
P2P - Прати 2 Пива
CSS - Цврцкај само Смирноф
DOS - Дај Отвори Смирноф
ISDN - Исто Само Дупло Наточи
PDF - Пиеме До Фајронт
MP3 - Мали Пива 3
JPG - Јагодинско Пиво Големо
TTF - Точи Таа Финландијата
UPS - Удри По Шљивовица
SQL - Стави Коцка Лед
VoIP - Вињакот Одма Испиј го Пијандуро!
WIN XP - Водка Исклучиво на ЕКС Пијам
Петър Хараланов
http://vbox7.com/play:5ed66534
-= F o z z y =-
http://www.zazz.bg/play:4d899584

Този е най-пълен май...
ivanjus
[attachment=2916:untitled1.jpg]Занимавка за свободното време!!!
KALBI
Какво търси жената в мъжа, оригинален списък (възраст 22)

1. Красив
2. Очарователен
3. Финансово обезпечен
4. Внимателен слушател
5. Духовит
6. В добра форма
7. Стилно облечен
8. С вкус към красивите неща
9. Пълен с приятни изненади
10. Романтичен любовник

---

Какво търси жената в мъжа, преработен списък (възраст 32)

1. Добре изглеждащ, за предпочитане с коса
2. Отваря врати на коли, държи столове при сядане на масата
3. Има достатъчно пари за приятна вечеря
4. Слуша повече, отколкото говори
5. Смее се на шегите ми
6. Носи чанти от супермаркета с лекота
7. Притежава поне една вратовръзка
8. Оценява добре приготвената вечеря
9. Сеща се за рожденни дни и годишнини
10. Търси романтика поне веднъж седмично

---

Какво търси жената в мъжа, преработен списък (възраст 42)

1.. Не много грозен - плешив ОК
2. Не потегля преди да съм се качила в колата
3. Работи здраво
4. Кима като му говоря
5. Обикновено схваща смешната част във вицовете
6. В достатъчно добра форма е за да преподреди мебелите
7. Носи тениска, която поне покрива шкембето му
8. Сеща се да не купува шампанско с тапи на винт
9. Сеща се да спуска седалката на тоалетната на излизане
10. Бръсне се повечето уикенди

---

Какво търси жената в мъжа, преработен списък (възраст 52)

1. Поддържа космите в носа и ушите си спретнати
2. Не се уригва и не се чеше на неподходящи места пред хора
3. Не взима пари на заем прекалено често
4. Не заспива, докато му говоря
5. Не повтаря един и същи виц прекалено много пъти
6. В достатъчно добра форма е за да става от канапето през уикенда
7. Обикновено носи еднакви чорапи и чисто бельо
8. Оценява добрата вечеря, особено ако е пред телевизора
9. Спомня си името ми понякога
10. Бръсне се някои уикенди

---

Какво търси жената в мъжа, преработен списък (възраст 62)

1. Не плаши малки деца
2. Спомня си къде е банята
3. Не изисква много пари за поддръжка
4. Само хърка леко като заспи
5. Помни защо се смее
6. В достатъчно добра форма е за да се изправи сам
7. Обикновено носи някакви дрехи
8. Харесва меки храни
9. Помни къде си е оставил зъбите
10. Спомня си че сега е уикенд

---

Какво търси жената в мъжа, преработен списък (възраст 72)

1. Диша
2. Ползва тоалетната
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Translator's Heaven, http://subs.sab.bz