Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Тихо се сипе...
subs.sab.bz > subs.sab.bz - ДИСКУСИИ, СИНХРОНИЗАЦИИ, ПОМОЩ > Дискусии
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86
ggangboyy
-
KALBI
Цитат(Insaneboy @ Nov 11 2007, 03:07 AM) *
Май май Вин Бензин щеше да е по-добре...


За мен най-подходящ за ролята е Джейсън Стейтън, Дизел е прекалено як за ролята, а тоя сладкиш как са го избрали не ми е ясно.
Victoria
lol_2.gif
plambi
Младеж изгубил ръката си и получил от това страхотен комплекс. Ни на дискотека смее да иде, никъде. Приятелите му казват:
- Слушай, какво си зациклил? В дискотеката има още един пич, съвсем без ръце... Такива чудесии прави, танцува страшно, шпагати прави, едва ли не по тавана ще почне скоро да ходи.
Успели да го уговорят и заведат... Там - наистина, видял другия - страхотии прави... Причакал го и го заговорил:
- Извинявай, ама как така стана - без ръце си, а никакви комплекси, че и така яко танцуваш?
- Бе как да нямам комплекси бре, имам, обаче така яко ме сърби задника... rofl.gif
raichinov
raichinov
danissimo
Много красиво! Ти ли си го снимал, Влади, и ако да - къде?
eddie


Какво му трябва на туриста, плаж, палми и народа да говори инглиш




Брех, какви заведения имало във Велико Търново.
didodido
http://zazz.bg/user:ludioucriss_power_sword
rofl.gif
eX1stentZ
Нешо вярно за българите smiley.gif


Щракнете върху изображението
за пълен размер
StraightEse
didodido, има ли нужда да ти обяснявам кой е този 15 годишен бледен юноша smiley.gif
Victoria
Цитат(didodido @ Nov 14 2007, 02:30 PM) *

didodido, колко му плащаш? lol_2.gif
StraightEse
Виктория, този работещ като преводач беше баннат, че кандидатства за начинаещ с пет изплагиатствани превода, единият от които беше на Best Ripper. А след това написа култово обръщение:
"...не се хваля но зад гърба ми има много хора които са достатъчно добри на компютри
за да ви прецакат сайтчето сега наясно ли сме как седят нещата..."
Insaneboy
Цитат(StraightEse @ Nov 14 2007, 03:27 PM) *
Виктория, този работещ като преводач беше баннат, че кандидатства за начинаещ с пет изплагиатствани превода, единият от които беше на Best Ripper. А след това написа култово обръщение:
"...не се хваля но зад гърба ми има много хора които са достатъчно добри на компютри
за да ви прецакат сайтчето сега наясно ли сме как седят нещата..."

rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Тея са най-веселите.
Едно време в юнакса като влизаха едни и като разправяха как ще се обадят в полицията и ще спрат сайта... biggrin.gif


Нещо за феновете:

ПРАВИЛНИК НА ПОП-ФОЛК ФЕНА:

1. Бъди як.

2. Бъди фешън.

3. Слушай поп-фолк.

4. Опитай се да бъдеш горните три неща едновременно.

5. Не бъди селянин.

6. Приеми точка 5 буквално. Ако случайно си от село, примерно Козарско, Пазарджишко или Горски Извор, Хасковско, казваш, че си от Пазарджик или Хасково съответно.

7. Най-добре казвай, че си от София, Пловдив или Варна. Гледа се лошо на яки поп-фолк фенове от малки населени места. Могат да те обвинят, че си селянин, а ти не си.

8. Опитай се да бъдеш като Панайот от Биг Брадър 3. Независимо от всичко, което се говори за него той е много ЯК и се е снимал в поп-фолк клип.

9. Колкото се може по-често използвай думата „як"и производните й в речта си.

10. Забрави за думите „извинете" и „благодаря". Казвай вместо тях „Опааааааа" и „мерси".

11. Единственият истински поздрав между двама истински яки поп-фолк фенове е „К'во става, бе парцал!"

12. Няма значение какво и къде си учил (например Тракийският университет в Стара Загора), винаги казвай, че учиш или си учил в УНСС.

13. Пребивай всеки който ти каже, че си „Унесеселянин"! Разбрахме се вече, че не си селянин.

14. За да затвърдиш точка 5, наричай всички различни от твоя вид „селяни".

15. Приемай точка 2 много на сериозно! ТИ ТРЕБВА ДА СИ ФЕШЪН!

16. За тази цел следи последните клипове по ТВ Планета и/или ТВ ФЕН. Там ще видиш как трябва да се обличаш, държиш и подстригваш.

17. Няма значение колко пари си дал за дрешките си, твърди, че са страшно скъпи и са ти донесени специално от Турция.

18. Като стана въпрос за телевизия, за да си истински як можеш да гледаш само следните телевизии - ТВ Планета, ТВ ФЕН, ТВ Хит, M SAT, а да и bTV, еднакви боз… ъъъ искахме да кажем еднакво яки са.

19. Гледай и Анимал Планет и запаметявай някакви сълзливи истории за различни животинки и ги разказвай на жените. Това ще те направи доста вървежен.

20. За да си още по-фешън си купи поне половин килограмов сребърен ланец и го носи винаги. Ако нямаш толкова евромарки пробвай да си купиш ланец от никелирана стомана. Моли се никой да не забележи.

21. Когато те попитат какво слушаш отговаряй – „Поп-фолк, черно и гръцко (или сръбско, както си избереш)!"

22. Осмивай всякакъв стил музика, различен от по-горе изброените!

23. Никога, ама никога, каквото ще да става не казвай, че слушаш чалга. Каквото и да твърдят другите ТИ НЕ СИ ЧАЛГАДЖИЯ!

24. Също така не казвай, че слушаш Глория, дори и някога да си го правил. Истинският поп-фолк фен трябва да се разграничава от т.нар. чалга и чалга певачки.

25. Кралицата на поп-фолка е Ивана, а НЕ Глория. Запомни това добре.

26. Истинският поп-фолк фен не се вози в градския транспорт, нито ползва маршрутки.

27. Дори и да ползваш градският транспорт, отричай! Градският транспорт е за селяни, а ТИ НЕ СИ СЕЛЯНИН!

28. Истинският поп-фолк фен или си има собствена кола или се вози навсякъде с таксита.

29. Като стана въпрос за собствен автомобил, единствените позволени модели за яките поп-фолк фенове са Голф двойка или тройка, и следните модели на Опел – Астра, Вектра или Кадет.

30. Пробвай да подкупиш някой и да се уредиш с пернишки регистрационен номер. Това ще те направи наистина ЯК!

31. Няма значение какво караш, винаги твърди, че на пролет ще ти докарат от Германия Ауди А6.

32. Разправяй наляво надясно, че си дал хилядарка за озвучаване на возилото ти.

33. Без значение от климатичните условия винаги карай със спуснати стъкла и надут до дупка последният албум на Преслава.

34. Като говориш за пари всичко обръщай в евромарки. Става лесно, просто делиш на 2. Примерно 50 лева, са 25 евромарки.

35. Няма такова нещо като евро, това е долна инсинуация. Истинското име на тази валута е евромарка. Вервай ми!

36. Твърди, че си спал с мноооооооооооого жени, дори и да не си.

37. Ако не си, не се притеснявай. Със следната формула ще докараш прилична бройка. Към броя на жените, с които наистина си спал, прибави годините си, след това прибави 20, умножи по 2 и раздели на 3, след което отново прибави броя на жените с които наистина си спал. Пример – 2+22+20*2/3+2=~32. Ето сега вече си пич и си спал с 32 жени. Браво!

38. Няма значение на колко години за първи път си спал с жена. Твърди, че си бил на 13, когато си опънал учителката си по музика.

39. Абсолютно задължително е да събереш 200 – 250 евромарки и да си купиш свестен GSM. Най добре Sony Ericsson или Samsung.

40. Не си купувай Nokia, ще изглеждаш прекалено интелиг... ъъъ исках да кажа задръстен.

41. Сложи си за мелодия на звънене някой адски актуален поп-фолк или черен хит. Например в момента такъв е Chamillionaire Feat. Krayzie Bone – Ridin

42. Когато ти звънят, изчакай поне десет секунди преди да вдигнеш. Нека всички разберат каква е мелодията ти.

43. Като тапет на телефона си сложи някоя цицеста мадама… Иначе въобще не вървиш.

44. Избягвай да четеш нещо по-дълго от 50 страници.

45. Всъщност избягвай да четеш каквото и да е било на публични места, освен ако не е новият брой на „Нов Фолк".

46. Когато отиваш на купон, отдели поне два часа и кило гел за приготовлението си.

47. Когато си вече на купона, гледай поне няколко пъти да се провикнеш – „Има ли тук купонджии", „Не ви чувам!", „Вдигнете си ръцете" и „И сега един специален поздрав за…"

48. Танцувай, но само по един определен начин, който е присъщ на истинските поп-фолк фенове. А именно, застани леко разкрачено и разпери ръце на страни. Свий малко ръцете в лактите. Започни да щракаш с пръсти. Пристъпвай леко от крак на крак, все едно много ти се ходи до тоалетната. Наведи леко главата напред и започни да я клатиш все едно казваш на някой – „Ей сега ти е*ах мамата…" Точно така!

49. Освободи си цялото лято за да можеш да посетиш всички концерти от поредното лятно турне на „Планета-Пайнер"

50. Бъди фен на Моцарт.

51. Опааааааааааааааааа. Това последното го задраскай и не питай к'ъв е тоя Моцарт.

52. Не бъди гей.

53. Всъщност можеш да твърдиш, че си имал леки експерименти на младини, вдъхновен от творчеството на великия Азис.

54. Запомни добре! Всяка година на 31 октомври се скрий някъде и не излизай на вън. Това е датата, на който се празнува странен метълски празник. Тогава тълпи подивели метъли бродят из света, подпалват Голфове двойки и бесят надолу с главата истински поп-фолк фенове.

55. Не се смей на вицове за Панайот от Биг Брадър 3. Виж точка 8.

56. Като стана въпрос за вицове, знаеш ли колко вица има измислени за поп-фолк фенове? Нито един, всички са действителни случаи.

57. Хихихихихихи

58. Не обръщай внимание на по-горните две точки.

59. Всеки истински праведен як поп-фолк фен трябва поне веднъж в живота си да посети за поклонение Димитровград – централата на Пайнер!

60. Поп-фолкът не е просто музика, той е начин на живот, за това можеш гордо да се наричаш поп-фолк лайфстайлър!
plambi
Цитат(Insaneboy @ Nov 14 2007, 04:27 PM) *
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Тея са най-веселите.
Едно време в юнакса като влизаха едни и като разправяха как ще се обадят в полицията и ще спрат сайта... biggrin.gif



Ой, Ой, Ой, колко забава съм проспал, Божеее... Това едва ли е шега, има ли такива Майстори чак? rofl.gif
raichinov
Цитат(danissimo @ Nov 13 2007, 03:16 AM) *
Много красиво! Ти ли си го снимал, Влади, и ако да - къде?

Чак сега видях, че си писал.
Не, снимката не е моя. Попаднах на нея в мрежата. Цъкни на properties и ще видиш откъде.
Анубис
Английско-български речник:

Can You hear me - Можеш ли да ме чукаш?
Undressed custom model - Гол митнически модел
Manicure - Парите лекуват
I`m just asking - Аз съм просто кралят на задниците
I have been there - Там имам фасул
God only knows - Единственият нос на Бог
Do You feel alright? - Усещаш ли всички десни?
Bye bye baby, baby good bye - Купи, купи бебенце, бебето е добра покупка
To be or not to be? - Две пчели или не две пчели?
I fell in love - Паднах в любовта
Just in case - Само в портмоне
I will never give up - Никога няма да го вдигна
I saw my honey today - Днес си заших меда
I`m going to make You mine - Ще ти изкопая шахта
May God be with you - Майска добра пчела е с теб
Finnish people - Свършени хора
Bad influence - Лоша простуда
Phone seller - Звънни на търговеца
Let`s have a party - Хайде да направим партия
Press space bar to continue - Пресоването на космическия бар ще продължи
I love you baby - Обичам ви баби
I`ve just saw yor balance sheet - Току що теглиха една на лайняния ви баланс
Let it be - Пускайте ги, ако са пчели
ggangboyy
-
Петър Хараланов
По-готина е оная серия - „Hey, Stayna, a town is under construction”, „The horse went into the river” и т.н. rofl.gif

Народни мъдрости и песньовки.
biggrin.gif
krisitoyan
И да се върнеме на темата

ТИХО СЕ СИПЕ ПЪРВИЯ СНЯГ

ГАЛЕНО ЩИПЕ РС-са ПАК
danissimo
Полицейска държава
Петър Хараланов
Тежки времена доживяхме - не стига че жените не пускат,
ами човек и собственото си колело не може да оправи вече.
Тц-тц-тц...
Insaneboy
Слагате стерео слушалки и слушате това - http://www.youtube.com/v/IUDTlvagjJA&rel=1&border=0
QeTeSh
...
ggangboyy
-
Elitsa
Цитат(knoppix @ Nov 10 2007, 02:19 AM) *
Аз нямам проблеми с качеството, стига да не е отвратително. Имам един въпрос по темата за субтитрите, надявайки се да не си помислите, че не ценя вашия труд. Защо субтитрите на Heroes и Prison Break, особено втория, излизат броени часове след като излезе серията из нета? Субтитрите са търпимо лоши, но все пак излизат и хората го гледат веднага. И на какво се дължи това, че тези на Хаус излизат не няколко часа, а в 1000 пъти по-късно време от типа на дни, понякога и седмици. Не искам да обидя никой, просто вече на 4 пъти аз лично го гледам без субс и ми се щеше да задам този въпрос smiley.gif

Поздрави


Докога ше ви търпиме тука вас, а? А?! nnno.gif beee.gif
Петър Хараланов
Не е луд тоя, дето яде баницата. smiley.gif
Victoria
Цитат(tato @ Nov 19 2007, 01:51 AM) *
Не е луд тоя, дето яде баницата. smiley.gif

Каза ли им го сега на всички, а? rofl.gif 4.gif
raichinov


ludoto_mimi
Недей, Влади. ohmy.gif
ce4ko
http://www.vbox7.com/play:32babe3c

Има ли една черта - Теста е валиден, а жоро е невинен rofl.gif



http://www.youtube.com/watch?v=Sr2JneittqQ
мацката денси много яко на дафт пънк smiley.gif
plambi


наистина си е без думи....
Gabata
УРОЦИТЕ НА БИЗНЕСА

Корпоративен урок 1: Мъж влиза под душа, докато съпругата му точно привършва със своя, когато на външната врата се позвънява. Жената набързо увива една кърпа около себе си и тича да отвори. Отвън стои Боб - съседът. Преди да е казала и една дума, той предлага "Ще ти дам 800$ ако свалиш тази кърпа!". След като помислила за момент, жената свалила кърпата и застанала гола пред Боб. Секунди по-късно той й връчил 800$ и си тръгнал. Жената се загърнала отново и се върнала в банята. "Кой беше?" - попитал съпругът й. "Боб - съседът" - отговорила тя. "Чудесно!", казал мъжът, "Спомена ли нещо за 800-те долара, които ми дължи?"
Бизнес поука: Ако навреме споделите с акционерите си важна информация, отнасяща се до кредит и риск, бихте могли да избегнете изобличаване.

Корпоративен урок 2: Свещеник предложил на монахиня да я откара до манастира. В един момент, тя скръстила крака, така че единият й крак се оголил. Отецът едва не катастрофирал. След като овладял колата, той леко прокарал ръката си по крака й. "Отче, припомнете си Псалм 129" - казала монахинята. Свещеникът отдръпнал ръката си. Но малко по-късно, докато сменял скорости, той отново поставил ръката си върху крака й. "Отче, припомнете си Псалм 129" - казала монахинята отново. "Прости плътската ми слабост, сестро" - извинил се отецът. След като пристигнали в манастира, монахинята се прибрала. Свещеникът бързо изтичал в църквата за да погледне Псалм 129. Същият гласял: "Давай напред и търси, нагоре ще откриеш благоденствие."
Бизнес поука: Ако не сте добре информирани в професията си, рискувате да пропуснете чудесни възможности.

Корпоративен урок 3: Търговският представител, деловодителката и управителят на фирма отиват да обядват заедно. По пътя намират старинна маслена лампа. Разтриват я и отвътре се появява един Джин. "Ще изпълня по едно желание на всеки от вас" - казва той. "Първо аз! Първо аз!" - скача деловодителката - "Искам да бъда на Бахамите, да карам джет, без да се интересувам от нищо". Пуф! И изчезнала. "Сега аз! Сега аз!" - крещи търговският представител - "Искам да бъда в Хавай, да разпускам на плажа с личен масажист, безкраен запас от коктейли и любовта на моят живот". Пуф! И той изчезнал. "Твой ред е" - казал Джина на управителя. "Искам тези двамата обратно на работните места след края на обедната почивка" - отговорил той.
Бизнес поука: Винаги оставяйте първата дума на шефа.

Корпоративен урок 4: Гарванът седял по цял ден на дървото, без да прави нищо. Заекът го попитал - "Мога ли и аз като теб да седна и да не правя нищо по цял ден?". "Разбира се, защо не" - отговорил гарванът. И така, седнал заекът на земята и си почивал. Унесъл се, една лисица изскочила от храстите и го изяла.
Бизнес поука: За да седите без да правите нищо, трябва да сте на висока позиция.

Корпоративен урок 5: Пуякът разговарял с бика. "Как ми се иска да полетя и да кацна на това дърво" - въздишал той - "но не ми достига енергия за да махам толкова силно с крила". "Защо не клъвнеш малко от фекалиите ми" - предложил бикът - "те са силно енергийни и хранителни". Пуякът се надвесил над една от неговите купчинки и не след дълго открил, че бикът е прав - вече имал енергия и успял да достигне най-долният клон на дървото. На следващият ден, след като си похапнал още от чудодейната смес, той кацнал на по-горният клон. Най-сетне, няколко дни по-късно, пуякът гордо се перчил и вдигал врява от върха на дървото. Не след дълго бил забелязан от фермера, който го свалил с един изстрел на пушката си.
Бизнес поука: Лайняните номера могат да ви изведат на върха, но не и да ви помогнат да се задържите там.
Анубис
Гледам Angel сезон 4 хах и превода ме съсипва от смях ... Знаете ли какво е high priest? Висш жрец? Неееее
Според преводача е луд поп муахахаха
plambi
Цитат(Анубис @ Nov 20 2007, 05:31 PM) *
Гледам Angel сезон 4 хах и превода ме съсипва от смях ... Знаете ли какво е high priest? Висш жрец? Неееее
Според преводача е луд поп муахахаха


ти друго намерение освен да превземеш законната спамърска тема тук нямаш ли?
Анубис
Цитат(plambi @ Nov 20 2007, 08:32 PM) *
ти друго намерение освен да превземеш законната спамърска тема тук нямаш ли?


Едната тема ... виж ми подписа нях нях

В нощната тишина.
- Пешо, колко е часа?
- Три.
(минава известно време)
- Пешо, колко е часа?
- Пет.
——————–
- Пешо, колко е часа?
- Шест.
——————–
- Пешо, колко…
- Иване, какво значение има? С доживотни присъди сме!
KALBI
За Ценители! smiley.gif


Петър Хараланов
Цицомани! spiteful.gif

edit: Що фалшифицирахте темата? Всичко видях!
4.gif
plambi
Цитат(tato @ Nov 21 2007, 12:50 PM) *
Цицомани! spiteful.gif

edit: Що фалшифицирахте темата? Всичко видях!
4.gif


що, що - щот ми са схвана вратъ като видех за кого беше пуснато... rofl.gif
честит ти хиляден пост... да изилядиш и ти 3.gif
fifoza
Tzanko Stefanov
Цитат
Вчера в Детската градина
Спас удари двама-трима
Два терора Качулати
Пуцат с Автмати

Днеска Геймърката млада
ни устрои тя засада
Зад кашонче ни издебна
Всичките ни ебна.

Две кашета мързеливи
зад кашонче са се скрили
Гръмна флашка във лицето
гризнаха дръвцето.



Хитра Контра пак се скрила
на таван се притаила
Ламерският пак трещи
Падат сумати глави.



Слънчев Пикник край реката
Контри дебнат във водата
Първи взеха ни със Данчо
После Крум и Панчо.



Днеска рано от зарана
Аз Терор реших да стана.
Мама, Татка със Граната
Лепнах за стената.



Над прашасали полета
пеят траурни звънчета
Lari с М-ката намина
Контрата загина.



Сам На Dusta Бомба Слагам
и за HELP аз призовавам
А пък Контрите налазват
и ме пак прегазват.



Няма кинти във Хазната
връткам Дезърт във ръката
Двама-трима падат мъртви
ние сме безсмъртни.



Терориста тоз тъпак
пуснал си е мазен Хак
Взема трима, Взема пет
Маже всички ни наред



Ламерите пак нахлуха
сеят в сървара разруха
Хаковете са пуснали
Тъпите Педали.



Все ме вземат през стената
и ме Пуцат във Главата
Писна ми да съм умрел
Вземи тоя Shift и Del.


CS Мания biggrin.gif biggrin.gif lol_2.gif
Tzanko Stefanov
Цитат(Insaneboy @ Nov 22 2007, 10:14 AM) *


Нека продължава с това ядене на косата си...
raichinov
Alt_CX
Малко факти за Чък Норис

Великата Китайска Стена е била построена за защита от Чък Норис, но така и не могла да изпълни целта си.

Ако попитате Чък Норис "Колко е часът ?", той винаги отговаря "Още две секунди". След като го попитате "Две секунди до какво ?", той ще ви ритне със завъртане в лицето.

Няма никаква теория за еволюцията - просто списък на съществата, които Чък Норис е пощадил

Чък Норис е единствения човек, който е победил стена на тенис.

Когато Чък Норис изпраща данъчна декларация, той изпраща празни бланки и прилага към тях своя фотография, присвит е готов за нападения. На Чък Норис никога не се е налагало да плаща данъци.

Знакът за инавалиди на паркинга, не означава, че това място е предназначено за паркиране на коли на инвалиди. Всъщност той указва, че мястото принадлежи на Чък Норис, и показва какво ще се случи ако някой паркира там

Върху Нагасаки никога не е хвърляна атомна бомба. Тогава Чък Норис скочил от самолета.

Веднъж Чък Норис свалил фашистки изтребител, като се прицелил в него с пръст и казал "бааам"

Въпреки общоприетото мнение в Америка не е демокрация а Чъктатура.

Сюжета на филма за костенурките-нинджа е основан на реални събития. Просто веднъж Чък Норис глътнал костенурка и когато я изакал тя вече била висока 1.80м и владеела карате.

На Чък Норис члена му не е като на жребец. На жребеца члена е като на Чък Норис.

Чък Норис е формулирал новата теория за относителността, съгласно която, съществуват множество вселени, в които Чък Норис е още по-корав пич отколкото в нашата. Когато тази теория била публично изказана от Алберт Айнщайн, Чък Норис му забил такъв ритник със завъртане, че от тогава ние знаем Айнщайн като Стивън Хокинг.

Военната единица "Чък Норис" не присъства в играта "Цивилизация 4" ,защото една единица "Чък Норис" може да унищожи всички нации, взети заедно.

Обичайната жилищна стая съдържа 1242 предмета, с които Чък Норис може да ви убие, включителни и със самата стая.

Чък Норис се явява единственото човешко същество, въплъщаващо принципа на неопределеността на Хайзенберг - никога не знаеш точно къде и кога той ще те изрита със завъртане.

Чък Норис може да изпие галон мляко за 47 секунди.

Чък Норис не играе джобен билярд, той играе джобен боулинг.

Плутон, всъщност е обикалащ около слънцето отряд британски войници, от времето на Войната за независимост на САЩ, която Чък Норис е изпратил в космоса след като е нанесъл удар в муцуната с ритник със завъртане.

Когато Чък Норис отива да дари кръв, той не признава спринцовки, а моли да му донесат кофа и пистолет.

Не съществуват оръжия за масово поразяване. Има само Чък Норис.

Чък Норис е бил четвъртият влъхва, и е дарил младенеца с брада, която той е носил до своята смърт. Другите трима влъхви, обидени от това, че Исус е предпочел подаръка на Чък, се договорили и изтрили името на Чък, навсякъде където се срещало из Библията. Скоро и тримата загинали при загадъчни обстоятелства, свързани с ритник със звъртане.

Веднъж Чък Норис изял тортата, преди приятелите да му кажат, че вътре има стриптизьорка.

Не съществуват никакви раси - има само хора, които Чък Норис е пребил до различни степени на синьото и черното.

Когато Чък Норис падне във вода, той не става мокър - водата става чъкнорисова.

Когато Чък Норис пикае, на струята може лесно да се топи титан.

Когато Стивън Сигал убива нинджа му одира кожата, Чък Норис му одира всичко !

Уилт Чембърлейн твърди, че е спал с повече от 20000 хиляди жени през целия си живот. За Чък Норис това е само "скучен вторник".

Чък Норис никога не се бръсне - той просто се бие с крак в лицето. Единственото нещо което може да пореже Чък Норис е Чък Норис.

При много мъже единия тестис е по-голям от другия. При Чък Норис ВСЕКИ тестис е по-голям от другия.

Когато Бог казал "Да бъде светлина !", Чък отговорил "Кажи 'Моля!'".

Чък Норис е изобретил машината на времето и се отправил в миналото за да спаси Джон Кенеди. Когато Осуалд стрелял, Чък посрещнал и отбил трите куршума с брадата си. Главата на Кенеди се пръснала от изумление.

Чък Норис никога не чете книга. Той се взира в нея от упор, докато не получи цялата необходима информация.

Чък Норис използва нощна лампа, не защото се страхува от тамнината, а защото тъмнината се страхува от Чък Норис.

Чък Норис е починал преди 10 години. Просто старицата с косата се бои да му каже.

Чък Норис е броял до безкрайност. Два пъти.

Чък Норис е посетил Девствените острови. Сега са известни като Островите.

Сълзите на Чък Норис лекуват рак. твърде жалко, че той никога не е плакал.

Чък Норис е учавствал веднъж в шоуто Колелото на късмета и е бил първият, който да го завърти. Следващите 29 минути били прекарани в мъчително чакане колелото да спре да се върти.

Ако виждаш Чък Норис, то и той те вижда. Ако не виждаш Чък Норис, значи най-вероятно ще умреш до няколко секунди.

Най-прекият път към сърцето на един мъж е чрез юмрука на Чък Норис.

Супермен има пижама на Чък Норис.

Чък Норис може да дели на 0.

Всички знаем, че магическата думичка е "моля" като в изречението: "Моля, не ме убивай". Твърде жалко, че Чък Норис не вярва в магия.

Чък Норис разделя прането си на три групи: тъмно, светло и окървавено.

Водата кипи по-бързо ако Чък Норис я гледа.

Когато Чък Норис тренира, машината се калява.

Каубойските ботуши на Чък Норис са направени от истински каубои.

Единственото нещо, от което можем да се стархуваме е самият страх. Единственото нещо, от което страха се страхува е Чък Норис.

Чък Норис никога не е имал проблем с алкохола, но алкохолът е имал проблем с Чък Норис.

Чък Норис не прави подаръци за коледа. Ако доживеете до коледа, то това е подаръка от Чък Норис.

Кислородът се нуждае от Чък Норис за да съществува.

Чък Норис не разбира защо мъж трябва да се консултира с личния си лекар ако ерекцията му трае повече от 4 дни, защото ерекцията на Чък Норис трае до 15 дни.

Причината новородените бебета да плачат е, защото се появяват на свят с Чък Норис.

Майкрософт е направила нова антивирусна програма наречена "Чък Норис". Програмата предизвиква вирусите да влязат в системата.

Ако сварите Чък Норис да оправя жена ви, вероятно е най-добре да донесете чаша вода в случай, че Чък Норис ожаднее. Нямате бъдеще ако направите нещо друго.

Чък Норис няма банкова сметка, той казва на банката колко пари му трябват.

Веднъж един човек казал на Чък Норис, че ритник със завъртане не е най-добрия начин да се ритне някого. Това е записано като най-голямата грешка направена от човек в историята.

Когато Чък Норис вдигне телефона, той казва само "Начало". Това не е разрешение да започнете да говорите, а намекване да започнете да бягате за живота си.

Ако Чък Норис беше олимпийски състезател, Олимпийските игри щяха да се прекратяват и щяха да се изпращат 237 златни медала на Чък Норис.

Рожденият ден на Исус не е 25 декември, но Чък Норис веднъж му изпратил картичка на тази дата. Исус го е дострашало да каже на Чък Норис истината, затова празнуваме коледа на тази дата.

Извънземните съществуват. Те просто изчакват Чък Норис да умре преди да нападнат.

Чък Норис обожава децата. Според него те вървят много с кетчуп.

Чък Норис говори в режим 5.1 Dolby Digital Surround Sound.

Животът на земята е доказателство, че Чък Норис никога не се е ядосвал истински.

Има два типа жени: такива, които искат да спят с Чък Норис и такива, които искат да спят с Чък Норис отново.

Губите средно около 1 година живот при поглеждане на снимка на Чък Норис.

Чък Норис може да лети, защото гравитацията не се ебава с Чък Норис.

Чък Норис те гледа.

Чък Норис е имал трети тестис. Той си го отрязъл, избръснал и хвърлил в океана. Сега този тестис е по-известен като континента "Австралия".

Господ се обръща към Чък Норис със "сър".

Чък Норис хърка толкова силно, че японците си мислят, че настъпва армагедон.

Чък Норис не е нито мъж, нито жена. Полът му е "Чък Норис".

Чък Норис използва таралеж за възглавница.

В началото на всяко лято Чък Норис започва тренировка на ритници със завъртане извън дома си. Това е т.нар. сезон на ураганите.

Чък Норис може да събори с ритник и въртяща се врата.

Компанията SEGA направила игрален автомат, на който играчът се бие с Чък Норис. При пускане на монета на екрана веднага се изписва "You Lose". Това е бил най-известният игрален автомат на SEGA.

Исус е бил изпратен да умре заради греховете на хората, защото било очевидно, че по-големия му брат - Чък Норис - не може да умре.

Бронираните жилетки се правят от брадата на Чък Норис.

Има 100% шанс Чък Норис да ви е баща.

Чък Норис е избил динозаврите.

На първия ден Господ създа небето и земята, погледнал надолу и възкликнал: "По дяволите, това Чък Норис ли е?"

Чък Норис е направил МакГайвър от сутиен размер "B", клечка за зъби с аромат на мента и празно пакетче "Скитълс".

Не е съвпадение, че татуировката на лицето на Майк Тайсън и подметката на ботуша на Чък Норис са еднакви.

Предавнето "Страх" се базира на това какво е правил Чък Норис през живота си.

В древни древена Чък Норис измислил ритника със завъртане. После измислил болката за да се забавлява със новото си творение. Но понеже никой не се доближавал до него, измислил глупостта.

В момента, в който Чък Норис направи ритник със завъртане, всички жени в радиус от 5 километра получават оргазъм.

Чък Норис не чете книги, той се втренчва в тях докато получи нужната информация.

Когато Чък Норис прави лицеви опори, той не повдига себе си, а натиска земята надолу.

Чък Норис не спи, той изчаква.

Космосът съществува, защото го е страх да е на една и съща палнета с Чък Норис.

Чък Норис не носи часовник. Той решава колко е часът.

Ако не успееш от първия път, явно не си Чък Норис.

На света има два типа хора, единия е Чък Норис, а другите - тези, които ще умрат.

Чък Норис не може да си купи цигари или алкохол, защото на кредитната си карта се води като "неостаряващ".

От раждането на Чък Норис през 1958 г., смъртните случаи от ритник със завъртане са се увеличли с 400 000 000% (400 милиона).

Чък Норис има два режима на действие: "убивай" и "убивай повече".

Чък Норис може да превърна въглен в диамант само с продължителен поглед.

Кинг Конг се изкачил по Емпайър Стейт Билдинг за да избяга от Чък Норис.

Ако познавате някого, който не харесва Чък Норис, няма да го познавате за дълго.

Чък Норис не ходи, той движи земята.

Чък Норис не притежава мобилен телефон, той просто крещи.

Единственият, който е побеждавал Чък Норис на кандска борба е Господ, но на всички ни е ясно, че Чък Норис се е оставил да бъде победен.

Замръзналите мамутите под леда не са там по случайност, те са се опитвали да избягат от Чък Норис.

Когато Чък Норис играе на криеница, той никога не се крие, а винаги търси.

Чък Норис не предсказва бъдещето. Бъдещето по-добре да прави каквото казва Чък Норис.

Чък Норис може да изстиска пот от камък.

Ако Чък Норис закъснява, времето по-добре да забави.

При много мъже единия тестис е по-голям от другия. При Чък Норис ВСЕКИ тестис е по-голям от другия.

Чък Норис е посетил Девствените острови. Сега са известни като Островите.
Fittipaldi
Цитат(Alt_CX @ Nov 23 2007, 01:21 PM) *
Малко факти за Чък Норис...


koksan, това е точно за теб, чети! w00t2.gif rofl.gif
OuTbReAk
Майкрософт обмислял да пусне нова руска версия на Windows.
При нея вместо надпис "Открито е ново устройство, да инсталирам ли драйвери", ще излиза надпис "Открито е ново устройство. Трябва да го полеем!"

*****

Кой какво обича...
Англичанина има жена и любовница, но обича жена си.
Французина има жена и любовница, но обича любовницата.
Българина има жена и любовница, но обича да си пийне...

*****

4.gif4.gif
По този случай... наздраве. drunk.gif
marinms
Наздраве. Това ми хареса.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Translator's Heaven, http://subs.sab.bz