Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Тихо се сипе...
subs.sab.bz > subs.sab.bz - ДИСКУСИИ, СИНХРОНИЗАЦИИ, ПОМОЩ > Дискусии
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86
Insaneboy
Няма как да минем без таз тема.

Скийте кво животну - http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Mara_in_captivity.jpg
ИванМатин
Хахахах, на нищо не мяза smiley.gif
Insaneboy
Цитат(ИванМатин @ Dec 28 2006, 08:30 PM) *
Хахахах, на нищо не мяза smiley.gif

Казва се "Мара".
Аржентинско е, кръстоска между заек и антилопа, пасе яко трева, партньорите са доживотни и много ме кефи biggrin.gif
Babilon
Предполагам, че заека трябва да е бил бащата, защото иначе ще да е било страшно...
hag
Баница с късмети?!
Късмети?!
Нямате?!



Ще търпите тъщата, докат ú вземете къщата. Ще търпите и свекървата докато е първата.

Ръцете те сърбят - пари ще вземеш, дупето те сърби - дали ще се наемеш?

В бизнеса ще си голям, но в леглото не ставай за срам.

През Новата година благодатна дълбока оран те очаква и любов креватна.

Повишаваш си надника щом добре въртиш си задника.

Ще си смениш колата, после жената, а след туй рогата.

Във странство ти отиваш, богато гадженце забиваш.

Работата - туй ти е съдбата, и в службата и даже във кревата.


derisive.gif
sty
Въх!
Туй, горното, що тъй ми напомня на
"...ври, бълбукай,
адска смес мехури пукай!"
girl_witch.gif
ggangboyy
-
Rade
[attachment=86:post_164...68176012.jpeg]

rolleyes.gif
krystal

Mark
За преводачите.Най-новите думи в английския според от US езиковедите. smiley.gif
http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=989101
Петър Хараланов
Все се каня да питам - какво означава това „/c“ в подзаглавията на темите в раздел Сериали във форума на unacs.
Някой би ли ме просветлил?
hag
Полът на компютъра скара дами и господа

Според шегичка в интернет специалист попитали двойки мъже и жени от какъв пол би трябвало да е компютърът, ако бе живо същество. След известно мислене дамите отговорили, че компютърът би трябвало да е мъж, защото:
1. Той изисква еднозначен отговор на всички въпроси - винаги трябва да му се отговори или с "не", или с "да".
2. Никога няма да изхвърли кошчето по своя инициатива, а винаги ще иска потвърждение на командата.
3. Точно когато се сдобиеш с него, установяваш, че ако си изчакала малко, щеше да се сдобиеш с по-добър.

Мъжете решили, че компютърът е жена, защото:
1. Само той разбира какво точно е искал да ти каже.
2. Ако не го разбереш от първата дума, това ще ти струва доста пари.
3. Дори и неговият създател често пъти вдига ръце от него.


в. Стандарт

cool.gif
factotum
Цитат(tato @ Jan 11 2007, 04:03 PM) *
Все се каня да питам - какво означава това „/c“ в подзаглавията на темите в раздел Сериали във форума на unacs.
Някой би ли ме просветлил?

/c = cleared by Insaneboy. 3.gif
ilarion
New language for EU

European Commission has just announced an agreement whereby English will be the official language of the European Union rather than German, which was the other possibility.

As part of the negotiations, the British Government conceded that English spelling had some room for improvement and has accepted a 5-year phase-in plan that would become known as "Euro-English".

In the first year, "s" will replace the soft "c". Sertainly, this will make the sivil servants jump with joy.

The hard "c" will be dropped in favour of "k". This should klear up konfusion, and keyboards kan have one less letter.

There will be growing publik enthusiasm in the sekond year when the troublesome "ph" will be replaced with "f". This will make words like fotograf 20% shorter.

In the 3rd year, publik akseptanse of the new spelling kan be expekted to reach the stage where more komplikated changes are possible.

Governments will enkourage the removal of double letters which have always ben a deterent to akurate speling.

Also, al wil agre that the horibl mes of the silent "e" in the languag is disgrasful and it should go away.

By the 4th yer people wil be reseptiv to steps such as replasing "th" with "z" and "w" with "v".

During ze fifz yer, ze unesesary "o" kan be dropd from vords kontaining "ou" and after ziz fifz yer, ve vil hav a reil sensi bl riten styl.

Zer vil be no mor trubl or difikultis and evrivun vil find it ezi tu understand ech oza. Ze drem of a united urop vil finali kum tru.

Und efter ze fifz yer, ve vil al be speking German like zey vunted in ze forst plas.

Not from official sources
Insaneboy
Цитат(factotum @ Jan 11 2007, 04:47 PM) *
/c = cleared by Insaneboy. 3.gif

Понеже много теми имаше и лесно забравях през кои съм минал си ги маркирах, за да се подсещам. 3.gif
debelann
Аз от тук може ли да си поръчам, в чата да съм с жълт цвят. Нещо като затъмнено жълто, до охра, но пък и да не е цвят "банан", защото при него ми се цака експлорера нещо - нищо не виждам...

Опааа, и още, не може ли да се разшири блокчето с емотиконите и да е над/под блока за писане на мнение? Защото сега седи едно такова празно, голо, незапълнено...
BAUAR


cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
thefolenangel
Погледнете, погледнете това си е Българска марка
http://tangra.si.umich.edu/~radev/public/onlybg2/
Старо е но още ме накефва като го видя rolleyes.gif
ludoto_mimi
И аз искам такова вълнисто папагалче. Виждала съм го стотици пъти и пак ми е смешно. laugh.gif
thefolenangel
Цитат(ludoto_mimi @ Jan 14 2007, 12:04 AM) *
И аз искам такова вълнисто папагалче. Виждала съм го стотици пъти и пак ми е смешно. laugh.gif

И аз така, тия снимки почнаха да се превръщат в КЛАСИКА rolleyes.gif
cassandra
Технологиите са нещо прекрасно. Те промениха живота на всички. Ето и някои от промените, които настъпиха с нас през 21-век. Смешно е, но и малко тъжно.
ТИ ЖИВЕЕШ В 2007-та и...


1. Без да искаш въвеждаш пин кода си на микровълновата.
2. Не си играл на пасианс с истински карти от години.
3. Не можеш да си намериш колата на паркинга, освен ако не я повикаш с алармата.
4. Баба ти говори повече за Есмералда и Рич, отколкото за собствените си деца.
5. Знаеш повече за проблемите на Брад Пит, отколкото за тези на собствения си брат.
6. Чуваш по новините, че 50 човека са били взривени и сменяш канала, защото не е нищо ново.
7. Сваляш си обувките, преди да влезеш... в самолета.
8. Имаш списък с 15 телефонни номера, за да се обадиш на 3 членното си семейство.
10. Най-добрият приятел на човека вече не е кучето, а мобилният телефон.
11. Звъниш си всяка сутрин... за да си намериш мобилния телефон.
12. Тъпо ти е, че не можеш да звъннеш и на дистанционното на телевизора, като изчезне.
13. Чудиш се на къде да насочиш мебелите си в стаите, където нямаш телевизор.
14. Не знаеш ничий телефон наизуст, дори собственият си, защото всички са ти в GSM-a.
15. Да си забравиш GSM-a в къщи е драма. Единственото по-страшно е да го загубиш!
16. Децата ти играят футбол всеки ден... пред компютъра.
17. 10 годишния ти племенник не може да говори много, но може да чати перфектно.
18. 10 годишния ти племенник пише по-бързо на клавиатурата, отколкото говори.
19. Не си модерен, ако вече си на повече от 20 и още не си спал с някой от твоя пол.
20. Ако си на тинейджърски купон, можеш да пикаеш навсякъде, но не и в тоалетната. Тя е само за секс.
21. Повечето хора родени около 1990 вече са правили повече секс от теб.
22. Ако слушаш песни, чиито текст има смисъл, значи или си прекалено стар или прекалено гей.
23. Цената на квадратен метър в центъра на столицата ти е по-ниска от цената на квадратен сантиметър в любимия ти уебсайт.
24. Сложил си парола на файла с паролите си.
25. Пращаш е-мейли на колегата в съседния офис.
26. Като причина да не поддържаш връзка с роднини и приятели изтъкваш, че нямат е-мейли.
27. Проверяваш си е-мейла по 5 пъти на ден, но нямаш време да поговориш с майка си повече от веднъж седмично.
28. Ако не получаваш поща вкъщи повече от седмица, се чувстваш пренебрегнат, макар да получаваш редовно само глупави реклами. Ако обаче не получиш никакъв е-мейл за повече от ден-два, даже спам-ът започва да ти липсва .
29. Мразиш да пишеш с химикал, защото няма спелинг чек (проверка на правописа).
30. Използваш си телефона повече за писане, отколкото за говорене.
31. Оплакваш се, че на GSM-ът ти нямаш "copy" - "paste".
32. Купил си си дигитална камера, за да правиш колкото си искаш снимки и сега имаш толкова много, че нямаш време да ги гледаш.
33. Спираш пред къщи с колата и използваш GSM-a, за да провериш дали няма някой вкъщи, за да ти помогне с покупките.
34. Ядосваш се на приятелите ти, че закъсняват с 5 минути и още не са ти звъннали на GSM-a.
35. Децата ти не искат да ядат храна, която не е танцувала по телевизията.
36. Ставаш сутрин и влизаш в Интернет, преди да влезеш в кухнята да си направиш кафе.
37. Колкото повече си разпределяш времето, толкова по-малко ти остава.
38. Слагаш наклонени усмивки, дори когато пишеш с химикал
39. Накланяш си главата на една страна, когато се усмихваш
40. Четеш това и клатиш глава, и се усмихваш.
41. Дори още по-лошо, знаеш на кого точно ще препратиш тази статия.
42. Прекалено си зает, за да забележиш, че на този списък му липсва номер 9.
43. Даже се връщаш назад, за да видиш, наистина ли няма номер 9.
44. А сега се усмихваш.
Insaneboy
Цитат
27. Проверяваш си е-мейла по 5 пъти на ден, но нямаш време да поговориш с майка си повече от веднъж седмично.
Що да го правя, като може да ти пращат SMSи, като получиш мейл 3.gif

Цитат
31. Оплакваш се, че на GSM-ът ти нямаш "copy" - "paste".

Моят има 4.gif

А понякога и звъня на някой роднина в съседната стая, за да дойде. biggrin.gif
cassandra
Цитат(Insaneboy @ Jan 14 2007, 02:18 PM) *
31. Оплакваш се, че на GSM-ът ти нямаш "copy" - "paste".
Моят има 4.gif


Не само твоят и моят има copy и paste, но за огромно съжаление
това не е много популярна опция при GSM-ите cry.gif
Sisq0
^^ Да живеят смартфоните, аз моя за нищо не го заменям.

http://www.oran-gutan.com/?itemid=554 laugh.gif laugh.gif laugh.gif
sM1Le
Цитат(Sisq0 @ Jan 14 2007, 02:26 PM) *
^^ Да живеят смартфоните, аз моя за нищо не го заменям.

http://www.oran-gutan.com/?itemid=554 laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Добро,добро laugh.gif
Ще я питам аз българичката във Вторник като я видя,да видим що ще ми отговори 20.gif laugh.gif
Sisq0
http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_Pe...cans_Are_Stupid
Много са прости миличките, чак да му дожалее на човек... е, не и на мен, сган американска biggrin.gif

Пример...
Въпрос: Колко страни има в триъгълник?
Случаен американец: четири. huh.gif
Случайна американка: няма страни... nnno.gif всъщност не, една? surprise.gif
ludoto_mimi
Цитат
27. Проверяваш си е-мейла по 5 пъти на ден, но нямаш време да поговориш с майка си повече от веднъж седмично.
28. Ако не получаваш поща вкъщи повече от седмица, се чувстваш пренебрегнат, макар да получаваш редовно само глупави реклами. Ако обаче не получиш никакъв е-мейл за повече от ден-два, даже спам-ът започва да ти липсва.
На тези най-много се смях. Толкова са верни. laugh.gif

Цитат
37. Колкото повече си разпределяш времето, толкова по-малко ти остава.

За жалост е така. mellow.gif
Insaneboy
Цитат(Sisq0 @ Jan 14 2007, 02:40 PM) *
http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_Pe...cans_Are_Stupid
Много са прости миличките, чак да му дожалее на човек... е, не и на мен, сган американска biggrin.gif

Пример...
Въпрос: Колко страни има в триъгълник?
Случаен американец: четири. huh.gif
Случайна американка: няма страни... nnno.gif всъщност не, една? surprise.gif

90% от фолк певиците, които много хора така почитат ще ти дадат не по-забавни отговори.
А Митко Щурия Циганин от Брацигово ще те пита какво е триъгълник... зависи кой се пита.

Edit:
Scratch that.
Много са зле как може някакъв да им се представя за министър председател на Австралия, те да му повярват, че и да му благодарят за помощта в Ирак...
Sisq0
Е, така като гледаш не са питали нито тъпа поп певица (аналог на нашите фолк фурии по IQ), нито бай' Брайън от гетото... Това са средностатистически американци... предполагам, че имат изавършена гимназия (поне).
ludoto_mimi
rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Това не го бях гледала. Жестоко е. Хаха ами картата на света и Франция са я сложили на мястото на Австралия и онези си слагат флагче там и хич не им пука. biggrin.gif
Is Kofi Annan a drink or not? - Yeah, it's coffee.
What's the currency in the UK? - I don't know. Queen Elizabeth's money? rofl.gif

Другите вече ги забравих. Ааа, How many world wars were there? - Three. crazy_pilot.gif
cassandra
Замисляли ли сте се ???
1. Зебрите черни на бели райета ли са, или бели на черни райета?
2. Защо, когато батериите на дистонционното ни се изхабят, започваме да натискаме копчетата по-силно?
3. Защо отпразнувахме деня на труда (1-ви май) с един ден почивка
4. Защо чичо Скруч има кърпа около кръста, когато излиза от банята, а по принцип ходи без гащи?
5. 3ащо някои хора си поръчват голям хамбургер с картофки и диетична кола?
6. Защо вярваме, когато ни кажат, че има стотици милиони звезди във Вселената, но когато ни кажат, че боята на стената още не е изсъхнала, трябва да пипнем, за да повярваме?
7. Защо пилотите камикадзе носят каски?
8. Защо жените си отварят устата, когато си гримират очите?
9. Защо врачките просто не вземат да познаят числата от Тотото и не се пенсионират на Бахамите?
10. Ако мразиш хората с предразсъдъци това предразсъдък ли е?
11. Ако мразиш циганите, расист ли си?
12. Има ли синоним на думата “синоним”?
13. Защо думата за “страх от дълги думи” е толкова дълга? (хипопотомонстросекуипедалиофобия Hippopotomonstrosesquipp00tiophobia)
14. Ако искаш да неуспееш и успееш, успял ли си?
15. Ако хората в Отдела за борба с корупцията са корумпирани, на кого трябва да се оплачеш?
16. Ако “целият свят е сцена, а ние сме актьорите”, къде и кой тогава е публиката?
17. 3ащо някой хора пият кафето си с нискомаслено мляко и парченце шоколад?
18. Защо нощта пада, а зората е тази, която се пука?
19. Защо трябва да дръпнете надолу колонката за скролване (отдясно на страницата), за да отиде страницата нагоре?
20. Защо компютрите се изключват от “Start” бутона?
21. Защо старите хора си мислят, че говорят за “доброто старо време”, а винаги говорят за времето, когато са били млади?
22. Ако един политик ви каже, че всички политици са лъжци, ще му повярвате ли?
23. Защо продават коли, които вдигат по 250 км/ч, след като тази скорост винаги е забранена?
24. Защо не можем да се гъделичкаме сами?
25. Защо хората си блъскат ръцете една в друга, за да покажат, че нещо им харесва?
26. Защо хората си сочат китката, когато питат за часа, а не си сочат между краката, когато питат за тоалетната?
27. Когато храната за кучета се рекламира, като различна, с нов, подобрен вкус, кой я опитва?
sM1Le
Цитат(cassandra @ Jan 14 2007, 07:31 PM) *
Замисляли ли сте се ???

17. 3ащо някой хора пият кафето си с нискомаслено мляко и парченце шоколад?
25. Защо хората си блъскат ръцете една в друга, за да покажат, че нещо им харесва?
26. Защо хората си сочат китката, когато питат за часа, а не си сочат между краката, когато питат за тоалетната?

Нечовешко,тва за патката drunk.gif
jokata
Цитат(Sisq0 @ Jan 14 2007, 02:40 PM) *
http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_Pe...cans_Are_Stupid
Много са прости миличките, чак да му дожалее на човек... е, не и на мен, сган американска biggrin.gif

Пример...
Въпрос: Колко страни има в триъгълник?
Случаен американец: четири. huh.gif
Случайна американка: няма страни... nnno.gif всъщност не, една? surprise.gif
Хмм, интересно. smiley.gif А ако се зададат същите въпроси на на площада в Якоруда, пред някоя кръчма във Филиповци, в 1-ви микрорайон на Люлин (примерите съм ги избрал произволно, no offence) какви мислиш ще са отговорите? smiley.gif

Вероятно българите сме по-умни, понеже имаме действаща демокрация, пазарна икономика, държавати ни е социална отвсякъде и какво ли не още. Иначе, да, американците са тъпи, прости и ограничени - съгласен съм. Но не повече от представителите на която и да е друга нация, особено пък нашата. Right? smiley.gif
Sisq0
Не мисля, че нормален българин, без значение къде живее, няма да знае каква е валутата в Англия, или колко страни има в един триъгълник или че имаме 2 бъбрека, или кой е първия човек стъпилна Луната... не знам дали сме по-умни, или сме по-запознати, защото като по-слаба държавица все гледаме другите и покрай това научаваме повече неща. Американците не се интересуват от другите, защото живота им е нормален (не казвам - добър).
jokata
Цитат(Sisq0 @ Jan 15 2007, 03:15 PM) *
Не мисля, че нормален българин, без значение къде живее, няма да знае каква е валутата в Англия, или колко страни има в един триъгълник или че имаме 2 бъбрека, или кой е първия човек стъпилна Луната... не знам дали сме по-умни, или сме по-запознати, защото като по-слаба държавица все гледаме другите и покрай това научаваме повече неща. Американците не се интересуват от другите, защото живота им е нормален (не казвам - добър).
Не бъди толкова сигурен в твърденията си - болшинството от колегите ми не знаят бъкел английски, не ги интересува, а и не възнамеряват да се учат. Просто не ги вълнува и толкова. Седят пред PC-то и цъкат пасианси (чат-пат и други игри), най-много да убият малко време из интернет (в повечето случаи в ХХХ сайтове). А иначе обичат да се оплакват - говоря за млади хора на по 20 и малко години.

"Американците не се интересуват от другите, защото живота им е нормален (не казвам - добър)." - Точно така - напълно съм съгласен. Твърдо не съм съгласен обаче със заливащите ме отвсякъде подобни тенденциозни материали като този от линка, който си постнал по-горе.

P.S.
Не искам да влизам в ролята на адвокат или върл фен на САЩ, но мисля, че не сме ние - българите - хората, които имаме правото да ги осмиваме или да им се подиграваме. Най-малкото, докато сме на хала, на който сме в момента. Европейци ли, дрън-дрън - все още сме си 16-република за жалост...
Sisq0
Аз ги осмивам, на базата на персоналната си интелигентност, не българите като цяло. А на мен хала ми си е добре, не мога да се оплача. И ще им се подигравам, защото знам каква проста сган промити мозъци са 3.gif

Дайте да се посмеем на нещо друго, да сменим вече темата. Прекалено много време им отделихме.
jokata
Така и така говорим за тях... 3.gif Ето и от мен малко: http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%A1%D0%90%D0%A9

My favorite от този сайт е следното: Голф 2 е аристократичен модел на шведската фирма Ауди... (още)
drool.gif
Sisq0
Като собственик на Голф и член на Фолксваген Клуб България ми е леко киселяво в устата. Забавно е донякъде, най-вече защото статията е писана от голфаджия.
sM1Le
Цитат(jokata @ Jan 15 2007, 03:38 PM) *
Не искам да влизам в ролята на адвокат или върл фен на САЩ, но мисля, че не сме ние - българите - хората, които имаме правото да ги осмиваме или да им се подиграваме. Най-малкото, докато сме на хала, на който сме в момента. Европейци ли, дрън-дрън - все още сме си 16-република за жалост...

Гледай сега...американците,че са ТЪПИ,тъпи са.Умните са чужденци отишли да живеят там,богатите са мафьотите от преди 20 години сключили зделките без да ги хванат... Не можеш да ме обедиш,че човек дето едвам 2ки връзва в даскал отива там и е "вундеркинга" на випуска...
А за това,че сме "Европейци"...пф никога няма да настигнеме чуждите страни.Единственото хубаво е,че ще може сега да ходиме да пазаруваме до Гърция и Италия и няма да се налага да се плаща митото,защото то е е**** мамицата...
Sisq0
http://video.libero.it/app/play/index.html...fbce2137ee9a1dd

Такава чевръста шофьорка наблюдавах с интерес как (се опитва да) паркира едно Поло на място, където и Q7 ще влезе без грижи. Затвори тясната уличка за около 4-5 минути, докато се наманеврира, след което просто си тръгна, защото така и не успя да се намести biggrin.gif Бях първа кола след нея и естествено се възползвах от мястото - във Варна около центъра са голям кът smiley.gif
eddie
Като стана дума за паркиране...
http://www.break.com/index/another_horribl...man_driver.html
http://www.break.com/index/woman_cant_paralell_park.html
ceceto
мдааа, разбиващо наистина
но тоз', дето снима е още по-разбиващ - не стига, че се "сурка", ами и камера държи blink.gif
-= F o z z y =-
Е, не я държи, естествено... fool.gif
anton4o
Като зачепкахме тая тема, се сещам за тоя откачалник:

http://video.google.com/videoplay?docid=-6...amp;q=snowboard

Ех, да имаше снежец... winter.gif
samy13
http://www.shoutfile.com/v/VQ4AHiUh/Goth_C...ating_Boyfriend
crasy bitches От всичко вече се прави шоу
http://www.shoutfile.com/v/mcPgiUPA/Sarcasm_101 Това някакъв сериал ли е ми е интересно smiley.gif)
jokata
Цитат(-= F o z z y =- @ Jan 19 2007, 09:03 AM) *
...

Разбиващо!!! w00t2.gif
Някога и аз се сурках така по пътеките из Витоша... rolleyes.gif
Добре, повярвахме ти. biggrin.gif North Shore трасе тука няма кой да направи.

ceceto, пробвай да караш велосипед с една ръка, а с другата да държиш камера, с която едновременно снимаш и караш, пазейки равновесие - дори да е по улицата. Абе... я по-добре не пробвай. dizzy.gif
StratoBOB
Arab in US embassy for visa:
- Consul : What is your name?
Arab: Abdul Aziz
Consul: Sex?
Arab : Six to ten times a week
Consul: I mean, male or female?
Arab : Both male and female and sometimes even camels.
Consul: Holy cow!
Arab : Yes, cows and dogs too!!!!
Consul: Man,........isn't it hostile
Arab : Horse style, dog style, any style
Consul: Oh..........dear!
Arab : Deer? No deer, they run too fast
:-)))
eddie
Чуто в магазин за мобилни телефони (въпроси към продавачите):

- От тези новите Sony Ericsson с капачките имате ли?

- Имате ли новата Motorola "Hello Moto"?

- Този телефон с прожектор ли е?

- Това фотоапарат ли е или има и GSM в него?

- Този телефон има ли червен портал?

- Телефон с обратно виждане имате ли?

- Това цената на телефона ли е или са импулсите му?

- На този телефон дисплея цветен ли е или само екранчето е цветно?

- Ултрачервени лъчи има ли телефона?

- На новия туроператор карти имате ли?

- От картите Прима Виста за презареждане имате ли?

- Колко мегавата е тази батерия?

- Имате ли от онази Nokia където няма камера, а снима видеоклип?

- Имате ли зимен телефон? (става въпрос за Siemens)

- Счупи ми се телефона и смятам утре да го доведа!!!

- Хеч Бек за Sagem имате ли? (става въпрос за Hands Free)

- Емпетри тройка с диктофонче да имате...
Victoria
http://www.youtube.com/watch?v=1NhSQARojp0
eddie
Най-добрият браузер laugh.gif
http://www.msfirefox.com/
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Translator's Heaven, http://subs.sab.bz