Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Army Of The Dead (2021)
subs.sab.bz > subs.sab.bz - СУБТИТРИ > СУБТИТРИ - ИГРАЛНИ ФИЛМИ
dimi123
АРМИЯ НА МЪРТВИТЕ





Жанр: Екшън, Фантастика, Ужаси


Година: 2021


Режисьор: Зак Снайдър


Актьори: Дейв Батиста, Ела Пърнел, Омари Хадуик, Ана Де Ла Регуера, Гарет Дилахант, Хироюки Санада, Тео Роси, Тиг Нотаро, Матиас Швайгхьофер и др.


Държава: САЩ


Времетраене: 148 мин.


imdb.jpg


Трейлър:





СУБТИТРИ:

4K, WEB-DL, WEBRip, HDRip






Thank YOU!
<#thank#>
zalichitel
Някаква информация ,за превода почнат ли е ,прогрес и тн .
Не ,че нахалствам просто да се знае да не проверяваме през 1 час ние нетърпеливите.
Иначе благодаря и аз за без съмнение отличния превод
didodido
А за къде бързате? Не останаха филми за гледане? Иначе се хвърляте на 1-вия превод с гугъл?
Ако някой застане пред мен, зрителите, и ми съобщи: "Изгледал съм всички филми на планетата" и сега държа да гледам този на минутата с бг. субки (било то бушменски, за да има сваляния) - ще го призная.
Искате качество, знаете, че ще го имате тук.
dimi123, не е от тези, които да ви развалят удоволствието от филма, той е в пълна симбиоза с него.
Оставете го да работи.
Иначе - чакайте бързаците, ще е доста субективно виждане за кинематографията, която гледате.
Все едно сте гледали друг фиУм.
kalan
Цитат(zalichitel @ May 21 2021, 07:04 PM) *
Някаква информация ,за превода почнат ли е ,прогрес и тн .
Не ,че нахалствам просто да се знае да не проверяваме през 1 час ние нетърпеливите.
Иначе благодаря и аз за без съмнение отличния превод


Разбирам нетърпението ти, аз също нямам търпение да го гледам. Като зомби фен, трейлърът ме грабна.
Но все пак темата е пусната в секция "в процес на превод". Логично означава, че преводът е започнат.
Все пак ни се правят безплатно субтитрите. Не виждам смисъл да се дава зор. Пък и е малко нахално.
Когато - тогава.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Translator's Heaven, http://subs.sab.bz