Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Outcast
subs.sab.bz > subs.sab.bz - СУБТИТРИ > СУБТИТРИ - СЕРИАЛИ
The Evil Queen
Outcast/ Изгнаник (2016)



imdb.jpg

Държава: САЩ

Година: 2016

Жанр: Драма, Ужаси

Режисьор: Адам Уингард

Времетраене: 43 минути

В ролите: Пит Бурис, Габриел Бейтман, Камерън Блекуелдър, Кемден Флауърс, Брент Грибъл, Джой Лодън, Зак Шири, Фарис Бойд


Резюме: „Изгнаник” е базиран на комикса, създаден от майстора на съспенса Робърт Къркман (движеща сила зад суперхита „Живите мъртви”)
и от художника Пол Азасета. В центъра на събитията е младият Кайл Барнс (Патрик Фюджит, ”Не казвай сбогом”). Преследван от демони, той се изолира от близките си,
за да не им причини зло. Kогато животът му става непоносим, тръгва да търси спасение и отговори на измъчващите го въпроси.

Да му помогне се опитва преподобният Андерсън (Филип Гленистър, ”Живот на Марс”). Свещеникът вярва, че е воин на Господ, пратен да се изправи срещу злото.
Самият той обаче е в плен на собствените си демони – алкохол и хазарт. При пътешествието към неизвестното двамата попадат на момченце (Гейбриъл Бейтман),
също обладано от нечисти сили. Кайл прави ужасяващо откритие, което може да промени не само неговата съдба, а и света завинаги.


Ще си синхронизирам сама за всякакви версии!


СЕЗОН I - СУБТИТРИ
Thank YOU!
<#thank#>
hadziin
СУПЕР СТЕ
The Evil Queen
ZIL, защо пък на "вие"? dunno.gif
Благодаря, ще видя версията.

Edit: Добавих в архива синхронизация и за тази версия. smiley.gif
relinquished
Спрян ли е превода или ще има закъснение?
The Evil Queen
Едва след 20:00 часа случайно видях, че има епизод.
Трябваше да излезе другата седмица, но явно е рипнат отнякъде.
Преводът е качен на сайта, ще синхронизирам за другите версии, когато излязат. smiley.gif
The Evil Queen
Преводът на осми епизод е качен на сайта. smiley.gif
Сериалът излиза по неопределено време - в събота сутринта или вечерта,
понякога в неделя, а явно и английските субтитри към него са на този принцип,
така че възможните забавяния не са и вероятно няма и да бъдат по моя вина.
Старая се да го превеждам възможно най-бързо, въпреки хаотичната поява на епизодите. fool.gif wacko.gif
0utcast
The Evil Queen, регистрирах се специално за да ти благодаря - направих го вече няколко пъти в Замунда, но ти едва ли четеш коментарите там...

Досега не съм бил свидетел на по-бърз и качествен превод, както и на синхронизация за различните версии. Субтитрите са перфектни!

Не знам как се справяш толкова бързо, но ти благодаря изключително много!
The Evil Queen
0utcast, благодаря ти, много мило от твоя страна! Laie_69.gif
Наистина оценявам отделеното време да се регистрираш, само за да ми благодариш и много се радвам, че ти харесват преводите ми. smiley.gif
MWG
Много моля за синхронизация на релийза Outcast.S02E02.1080p.WEBRip.X264-DEFLATE (има го в Замунда).

Благодаря предварително!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Translator's Heaven, http://subs.sab.bz