Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Палач (2015)
subs.sab.bz > subs.sab.bz - СУБТИТРИ > СУБТИТРИ - СЕРИАЛИ
alexandrasim


ПАЛАЧ


Жанр: криминален, трилър
Година: 2015
Режисьор: Вячеслав Никифоров
Сценарист: Зоя Кудря
Композитор: Антон Шварц
В ролите: Андрей Смоляков, Марина Александрова, Алексей Бардуков, Юлия Пересилд, Виктория Толстоганова и др.
Държава: Русия
Времетраене: 10 х 50 минути

Резюме:Филмът се базира на действителни събития. В центъра на сюжета е историята на Антонина Макарова, зловещо известната Тонка-картечарката. През войната тя разстрелва по заповед на немците няколкостотин души, повечето руски партизани. По време на екзекуциите крие лицето си зад детска карнавална маска. Ето защо било изключително трудно да бъде открита и разобличена след края на войната.
Съветските следователи научават за чудовищните й престъпления веднага след освобождението на Брянска област. В масовите гробове откриват над 1500 трупа. Разпитват свидетели, проверяват, уточняват, но жената палач е изчезнала безследно.
КГБ я издирва повече от 30 години и я открива съвсем случайно.


imdb.jpg





Издание: Palach.01-10.HDTV(1080i).MediaClub
Издание: Palach 01-10 (2015) HDTVRip XViD AC3


Специални благодарности на sty за сорсовите субтитри.


СУБТИТРИ


yvetted
kiss.gif

Алексче, давай по-бързичко, че на два гласа рИвем с Десита... w00t2.gif
kia1964
АлексчИ, до довечера си искаме първата серия! diablo.gif
Виж колко съм "белая и пушистая" wub.gif kiss.gif
alexandrasim
До някоя вечер през декември ще е готов целият. Карам по слух и няма пък да бързам, церберки такива.
Вие сте станали по-лоши и от Вавилонски 191.gif kiss.gif
Ивче, вземи изтрий онова благодаря, убий ме не знам кога съм натиснала пустия бутон. sorryxf5.gif
yvetted
Добре, ще изтрия целия пост и ще благодарим пак, че няма как иначе.
И никакъв декември! Десет дни ти стигат. 4.gif
Thank YOU!
<#thank#>
alexandrasim
Мерси, Ивче! hug.gif ОК, 10 дни, ама с отсрочка до отпуската lol_2.gif
yvetted
Мисля да дойдем с Десита и да те отвлечем. Затварям те у нас и ще превеждаш, без да се разсейваш с глупости като работата... 4.gif
someonenew
Цитат(yvetted @ Aug 16 2015, 01:37 PM) *
Мисля да дойдем с Десита и да те отвлечем. Затварям те у нас и ще превеждаш, без да се разсейваш с глупости като работата... 4.gif

Защо даваш такива идеи на потребителите? rofl.gif
kia1964
Аз ще съм шОфер само, с двете кученца отзад за по-сигурно, да няма мърдане bumless.gif
yvetted
И трето куче ще осигуря, то ще е за авангард. biggrin.gif
alexandrasim
Цитат(yvetted @ Aug 16 2015, 01:37 PM) *
Мисля да дойдем с Десита и да те отвлечем. Затварям те у нас и ще превеждаш, без да се разсейваш с глупости като работата... 4.gif



Цитат(kia1964 @ Aug 16 2015, 01:42 PM) *
Аз ще съм шОфер само, с двете кученца отзад за по-сигурно, да няма мърдане bumless.gif

Няма нужда да ме отвличате, бре, аз доброволно ще тръгна. w00t2.gif
yvetted
Абе сигурното си е сигурно, очаквай ни. w00t2.gif
swyft68
Алекс, благодаря ти за чудесният избор. ще ги очаквам с нетърпение субтитрите
Babilon
Къде са субтитрите? want_sub.gif Произвол!
alexandrasim
Друзья, блин! Разбират те, подкрепят те, търпеливи са с теб. Ако се налага и тежка картечница ще докарат, за да те насърчат да се справиш възможно най-добре. И аз ви обичам!
kia1964
Златна! kiss.gif
И двечките сме насреща, само свирни, ако имаш нужда от помощ rolleyes.gif
yvetted
Алексче! Миличка! Стягай се за отвличане! kiss.gif
С Десита идваме с френския булдог Тайсън и овчарките Арат и Макс! 77.gif



yvetted
Работата се размина без отвличане, ама само засега...
Като част от отбора на блондинките все пак ще те отвлечем, за да удариш едно рамо за друг сериал. 191.gif

Благодаря за буквичките за Тонка. kiss.gif 77.gif
alexandrasim
Ивче, удоволствието за Тонка е изцяло мое. За рощата съм ти обещала половин рамо. И предлагам ново име на отбора "Две блондинки и половина". rofl.gif
yvetted
Ти мен за половинка ли ме броиш? diablo.gif
alexandrasim
Аз съм половинката, бре. Ясно съм писала - давам половин рамо. rofl.gif
hurley
Здравейте. Много Ви благодаря за хубавия превод,беше удоволствие да се гледа филма с него.
Не искам да ставам нахален ,но дали бихте се наели с превода на някой от другите два сериала
за Черкасов- Мосгаз и Паяк ?
alexandrasim
Здравейте. Не, няма да превеждам останалите части. Трите филма разказват три различни истории, между тях няма връзка.Първата и третата част не ме впечатлиха, докато "Палач" ме грабна от първите кадри. Превеждам само това, което харесам.
yonkaval
Не знам как съм го пропуснала...

Страхотен сериал, страхотен превод!

Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Translator's Heaven, http://subs.sab.bz