Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Downton Abbey (2010-2015)
subs.sab.bz > subs.sab.bz - СУБТИТРИ > СУБТИТРИ - СЕРИАЛИ
Страници: 1, 2
lavender
АБАТСТВО ДАУНТЪН





Жанр: Драма
Режисьор: Джулиан Фелоус
Държава: Великобритания
Година: 2010-2015
Сезони: 6
Участват: Маги Смит, Хю Бонвил, Елизабет Макгавърн, Мишел Докъри, Джесика Браун-Финдли, Лора Кармайкъл, Брендън Дойл, Джим Картър, Дан Стивънс и др.
Резюме: Филмът проследява живота на аристократичната фамилия Кроули и техните служители в Абатство Даунтън.

imdb.jpg

СУБТИТРИ за ПЪРВИ СЕЗОН:

СУБТИТРИ за ВТОРИ СЕЗОН:

СУБТИТРИ за ТРЕТИ СЕЗОН:

СУБТИТРИ ЧЕТВЪРТИ СЕЗОН:

СУБТИТРИ за ПЕТИ СЕЗОН:


ШЕСТИ СЕЗОН

Епизод 1 - СУБТИТРИ - lavender
Епизод 2 - СУБТИТРИ - zaharchee § lavender
Епизод 3 - СУБТИТРИ - lavender
Епизод 4 - СУБТИТРИ - lavender
Епизод 5 - СУБТИТРИ - lavender
Епизод 6 - СУБТИТРИ - lavender
Епизод 7 - СУБТИТРИ - lavender
Епизод 8 - СУБТИТРИ - lavender
Епизод 9 - Christmas Special - СУБТИТРИ - goranovab § liolly1954
Thank YOU!
<#thank#>
telmi
Йееееейййй, СУПЕР!!!! Точно тормозех Zaza14 за превод.... Хиляда благодарности!!!
debilgates
Преди известно време се опитах да пусна заявка за този сериал, но нещо не ми се отдаде. Благодаря за превода! Надявам се да си заслужава!

Не е истина с каква скорост се тегли сезона - коефициента ми скочи над 7 за по-малко от 2 часа!!!


Първата серия беше много интересна! Още веднъж - благодаря!!! happyppl.gif happyppl.gif
danissimo
Напротив, debilgates, заявката ти от преди месец си беше публикувана съвсем нормално... и изглежда е свършила работа. smiley.gif

Успех и със следващите серии, lavender!
foxbg
Страхотен първи епизод! Хареса ми много, както и буквичките! smiley.gif
zakibs
Един от любимите ми жанрове.
Благодаря за първи епизод!
hristobgss
Сериала е старахотен. Благодарим за Вашият труд и бързина за тези качествени субтитри. Чакаме с нетърпение останалите hihe5.gif
motleycrue
Downton.Abbey.Season.1.HDTV.XviD
lavender
Цитат(motleycrue @ Nov 30 2010, 11:03 PM) *
Downton.Abbey.Season.1.HDTV.XviD


motleycrue, благодаря smiley.gif. Допълних линка в първия пост.
davido
Много благодаря за субтитрите. Наложи се първите две серии да ги гледам на руски.
Дали скоро ще е готов трети епизод ?

А да питам какво е развитието на субтитрите? от вчера седят на 75%
Miro88
Дали има възможност да ги качиш тази вечер ? smiley.gif
lavender
Цитат(Miro88 @ Dec 5 2010, 09:42 PM) *
Дали има възможност да ги качиш тази вечер ? smiley.gif


Качила съм ги, но не знам кога ще бъдат одобрени - лагът доста пречи smiley.gif.


****************
Сега ще бъдат. Лагът наистина пречеше. 3.gif
sty
debilgates
Благодаря за седми епизод!

Надявам се, през септември отново да се срещнем с героите. Успех в следващите преводи!
lavender
Цитат(debilgates @ Jan 9 2011, 09:56 AM) *
Благодаря за седми епизод!
Надявам се, през септември отново да се срещнем с героите. Успех в следващите преводи!


Благодаря. smiley.gif Ще чакаме с нетърпение втория сезон.
paket
Макар че съм натиснал бутончето искам да си кажа: искрено благодаря за труда, за постянството и възможността да се насладя на този сериал. Laie_69.gif 54.gif 54.gif
mil3n
Здравейте, някой знае ли откъде може да се изтегли 720р-релийза на 5-ти епизод?
paket
Малко информация за новия 2-ри сезон.
danissimo
paket, информацията е на сайта на ITV от доста време и всъщност повтаря, че сезонът ще бъде излъчен през есента. По Коледа ще има специален епизод. 3.gif

Към това мога да добавя, че определената към момента дата за излъчване на първи епизод от втори сезон е 18. септември.
debilgates
Начало на новия сезон - 18.09 2011 clap1.gif clap1.gif
foxbg
Downton.Abbey.S02E01.PROPER.HDTV.XviD-TLA
lavender
Благодаря, foxbg smiley.gif. Добавих линка в първия пост.
Miro88
не че нещо но за вбъдеще може ли да се се сложи някакъв евентуален срок за приключване на превод, за да не надничам всеки ден по 5 пъти ? МЕРСИ ЗА усърдната работа smiley.gif))
nana77
Дали скоро ще има субтитри за петия епизод? Сериалът е страхотен, преводът също!
lavender
Благодаря. smiley.gif Ще се опитам да станат за тази вечер, но дори да успея, това би било чак към 1-2 часа. Но по-вероятно ще са готови утре сутринта (до 10-11 ч.).
nana77
Цитат(lavender @ Oct 21 2011, 01:07 PM) *
Благодаря. smiley.gif Ще се опитам да станат за тази вечер, но дори да успея, това би било чак към 1-2 часа. Но по-вероятно ще са готови утре сутринта (до 10-11 ч.).



Аз ще почакам :-))) Важното е, че надежда има. Благодаря ти още веднъж!
zaharchee
Изгледах първи сезон и много ми хареса.
Благодаря за превода. smiley.gif
Borislava
Страхотно сериалче... и благодаря за субките smiley.gif
lavender
Съжалявам, преводът на последния епизод ще се забави повече, тъй като целият файл се скапа. Ще трябва да го започна отначало. Тъжно и за мен, и за вас, но... Надявам се да сте търпеливи, защото на мен определено ще ми е нужно търпение, като видях как целият ми превод изчезна за миг...
yonkaval
Ще бъдем много търпеливи.

Но не забравяй, че може да ти се случи нещо още по-ужасно:
някой да ти открадне автографа на Ча Сънг Уон.

hug.gif
lavender
Цитат(yonkaval @ Nov 10 2011, 09:36 PM) *
Но не забравяй, че може да ти се случи нещо още по-ужасно:
някой да ти открадне автографа на Ча Сънг Уон.


Ужас, това сериозно ме мотивира. kiss.gif

ПП. Ще гледам да съм по-бърза, но все пак ходя на работа и трябва да се съобразя с това.
paket
Междувременно излезе ДВД рип версия.
Като се преведе и последния епизод, може да си поиграя да ги синхронизирам за тази версия.
Успешен и спокоен превод на последния епизод. good.gif good.gif
debilgates
Благодаря! bow.gif bow.gif bow.gif
debilgates
25-Dec-2011 Downton Abbey 02x10 Christmas Special
21-Dec-2011 Downton Abbey 02x11 Behind the Drama


Грешката при номерирането на сериите не е моя - първоначално бяха обявили само една коледна-бонус серия, а сега се оказват две...
viktoriq___
Ще има ли субтитри за бонус сериите smiley.gif
lavender
Ще има за Коледния епизод (който си е направо цял филм), но не знам дали ще успея до Нова година. Прогреса следете в първия пост на темата. А другото е филм за филма, не е към епизодите. Ако имам време по-нататък, може да го преведа и него.
legiadb
Хиляди благодарности за труда, които полагаш и за перфектните субтитри! С удоволствие гледам този сериал, както и всичко останало, което си превела! Успех със завършването на последния епизод, дано се справиш до Нова Година.
debilgates
Приятна изненада!


16-Sep-2012 Downton Abbey 03x01 Series 3, Episode 1
23-Sep-2012 Downton Abbey 03x02 Series 3, Episode 2
zaharchee
Цитат(debilgates @ Sep 2 2012, 10:30 AM) *
Приятна изненада!
16-Sep-2012 Downton Abbey 03x01 Series 3, Episode 1
23-Sep-2012 Downton Abbey 03x02 Series 3, Episode 2



Хич не е изненада smiley.gif

lavender ще стяга ли гащите и за този сезон, или да й ги стегна аз?! 4.gif
lavender
lavender предпочита сама, благодаря smiley.gif Но Захарчето може да помогне с гледането smiley.gif
nana77
Eх, най-после доживях да изляза от абстиненцията.

Лавендър, предварително огромно благодаря за субтитрите! 54.gif
lavender
За съжаление няма да мога да продължа с превода на сериала. Напоследък ми е много натоварено и едва успявам да намеря време да превеждам. Много ще се радвам, ако някой прояви желание да продължи с превода на останалите епизоди. smiley.gif
zaharchee
Жалко sad.gif
Вече не те обичам!
minimemi
Ако никой няма нищо против, мога аз да поема сериала. Не съм спец, но ще се старая с превода. :-)
foxbg
Цитат(minimemi @ Oct 10 2012, 09:29 AM) *
Ако никой няма нищо против, мога аз да поема сериала. Не съм спец, но ще се старая с превода. :-)

Давай! smiley.gif
sty
Браво, благодаря! Чакаме преводите ти.
Не се притеснявай да искаш съдействие, ако ти трябва за нещо.
lavender
Да, ако имаш нужда от помощ за нещо, само казвай smiley.gif Благодаря ти, че продължи с превода на сериала. Аз ще актуализирам в началния пост информацията за субтитрите. Успех! smiley.gif
paket
За 2-ри епизод на 3-ти сезон случайно ли е пропуснато да се преведе?
paket
Излезе и коледния епизод.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Translator's Heaven, http://subs.sab.bz