Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какво мислите за http://subs.sab.bz
subs.sab.bz > subs.sab.bz - СУБТИТРИ > СУБТИТРИ - ИГРАЛНИ ФИЛМИ
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
didodido
Вашите мнения и препоръки за http://subs.sab.bz
tarantincho
Сайта е много добре направен,а и субтитрите качени в него са перфектни,което се дължи разбира се на профитата които ни радват с тях. smiley.gif
NoThanks
Не знам дали тук му е мястото, но все пак ще пробвам smiley.gif Поразгледах из гугъл и направих 1 сърчплъгин за Firefox. Знам, че вече си имаме тулбар, но и само сърчплъгина си е благинка smiley.gif Прикачвам го тук. Трябва само да се разархивира в папката C:/Program Files/mozilla firefox/searchplugins .
А иначе, няма спор - най-добрите сте good.gif
ddd2006
супер сте good.gif bow.gif bow.gif
edmond
Една препоръка, която вече споменах: РСС фийд на сайта.
lamjata
Сега се регистрирах ,но съм чул добри неща за вас , продължавайте така.
toni2570
добър е сайта
bmo
№1 cтe
freya86
Продължавайте все така!!! good.gif
Без вас сме за никъде bow.gif
tchefo
Защо има раздели с парола примерно за Помощ и напътствия какъв е смисъла като е сложена парола.
divanovster
Отличен сайт! И много добре поддържан
2cute4y
понякога от прекалено старание запетайките в чата се слагат на много смешни места rolleyes.gif
simbor
Сайта е върховен.Благодарности на всички преводачи,губещи си времето заради нас.Евала братя!!!!!!!!!!!!!!
bobialex
Перфектно!!!
dessy_penkova
суперррррррррррр!!!!!!!!!!!!!!!
Insaf
Благодаря на всички вас за труда който полагате.Наистина сте много добри!
dfloyd
Сайта е екстра....
xunit
great
ozzy1
10X
Базикчо
Не знам за вас но на мен много ми лисва едно New в саита ( и да седи по няколко зареждания а не на един рефреш и да изчезва). Искам и да може да отваря по 50 100 200 примерно от новите от даден линк или на главния да можеш да си го избереш и да го запомни. hmm.gif
anti
Добре подържан сайт! Дано да се задържи дълго време такъв...
good.gif
qwertyui
С благодарност към всички знайни и незнайни преводачи!

Присъединявам се към мнението за добавяне на RSS.
grischa
Красив сайт със лесна навигация. Какво му трябва на човек..... good.gif
Stone
Цитат(qwertyui @ Apr 11 2007, 11:22 AM) *
Присъединявам се към мнението за добавяне на RSS.

Ако погледннеш в долния ляв ъгъл на сайта до менюто за смяна на скина, вероятно ще видиш, че има RSS 3.gif
Sisq0
Stone, сайта визират предполагам, не форума smiley.gif
ENDRAM
Определено ми харесва.
За всеки е помислено- от потребителя до преводача. Продължавайте в същия дух! bow.gif
qwertyui
Цитат(Stone @ Apr 11 2007, 03:26 PM) *
Ако погледннеш в долния ляв ъгъл на сайта до менюто за смяна на скина, вероятно ще видиш, че има RSS 3.gif

Да, благодаря, пробвах го, но по-скоро имам предвид RSS само с връзки към поредно излизащите субтитри (по подобие на този в subs_unacs)
3.gif
jujaruja
super 10x
miro6666
БРАВО,това е !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
daniella87
Всичко е със страхотно качество и много добре изпипано. А на хората които отделят толкова време и труд да правят субтитзи за нас ... нямам думи БЛАГОДАРЯ.
axes
SuPer e good.gif good.gif good.gif good.gif
ivanborisov
kratko i yasno!!!
`max
Всичко е добре, ама единственото на което не се кефя са "Забележки от екипа" в сайта. unsure.gif По-добре, ако има някакви забележки не ги пускайте в сайта, а изпратете някакво съобщение на този който ги е добавил и му обяснете грешеките. Той ако си реши нека ги поправя и ако иска да ги качва на ново. Щото все пак идеята на сайта е "По-добрите субтитри", а не "Субтитри като в другите сайтове, но с коментари". Ама като цяло сайта/форума са много добри! good.gif
-= F o z z y =-
Цитат(`max @ Apr 13 2007, 10:40 AM) *
Всичко е добре, ама единственото на което не се кефя са "Забележки от екипа" в сайта. unsure.gif По-добре, ако има някакви забележки не ги пускайте в сайта, а изпратете някакво съобщение на този който ги е добавил и му обяснете грешеките. Той ако си реши нека ги поправя и ако иска да ги качва на ново. Щото все пак идеята на сайта е "По-добрите субтитри", а не "Субтитри като в другите сайтове, но с коментари". Ама като цяло сайта/форума са много добри! good.gif

yes2.gif
sandra_theinsane
И сайта и форума са страхотни ! bow.gif
karakin
Здравейте smiley.gif
Аз съм новорегистриран юзер във Форума, но осмелявам се да мисля за себе си, че не съм новак в това хоби и тази мания.
Допадат ми темите обсъждани тук.
За мен ще бъде удоволствие да бъда член на този Форум.
Слънчева и щастлива Пролет на всички smiley.gif
maggi1006
zdraveite ne sam mnogo zapoznata s forumite no se naychix kato ne moga da se spravq s nqkoi problem da tarsq resheniq v tqx.naistina pomagat naychavat se mnogo neshta.da ne govorim kakvo ydovolstvie e da gledash film i da si go chetesh na bg.blagodarq na vsichki koito polagat tolkova ysiliq da prevejdat zaradi nas.
Hacko
със закъснение от мен (понеже отдавна знам за темата)...

Поздравления за Гилдията и идеята
и поклон!
bow.gif

Имам само едно предложение:
на страницата за търсене да може да има отделна селекция (опция) за сериали - да ги има или няма в резултатите... (ако е възможно)
drunk.gif
angel1
харесва ми сайта браво
rapo
super e
bobbytu
Страхотен е нямам думи повече.
^RusoKoskA^
сайта е уникален :clap1: :clap1: :clap1:
OneOfAll
Сайтът е номер 1 3.gif
wisto
Днес се регистрирах в този сайт с надеждата и убедеността, че ще намеря субтитри на български език на филми, които ме интересуват. Ще прегледам какво се предлага и ще коментирам, но не се съмнявам, че ще остана доволна от сайта, който ни улеснява в гледане на филми с бълг.субтитри и благодарности на тези, които се трудят за това.
kurli
Супер!
user666
Много ми харесва! Продължавайте така.
Ventci
Отличен за сайта и идеята за toolbar-е много добра smiley.gif Keep up the good work!
maniac
Цитат(`max @ Apr 13 2007, 10:40 AM) *

Идеята за коментари лично според мен е брилянтна. По този начин всеки сам за себе си ще може да прецени дали иска да гледа филма с некачествени субтитри. Има хора, които бързат и не държат на качеството или правописа. Базирайки се на експертното мнение на проверяващия, можеш да направиш своя избор smiley.gif

Относно сайта:
- Много добре организиран.
- Поддържа се високо ниво на професионализъм.
- Управляващите са строги, но справедливи smiley.gif
- Редовно обновяван и оптимизиран.
- Страхотен екип от преводачи.
margom
Браво на Вас !!!!!!!!!!!!
ultimat
Този сайт не е просто пореден опит в тази област,а истински сериозно и сполучливо начинание.Дано да продължава все така-имаме нужда от
неговата работа.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Translator's Heaven, http://subs.sab.bz