Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ами който мрази ПейПал?
subs.sab.bz > subs.sab.bz - ДИСКУСИИ, СИНХРОНИЗАЦИИ, ПОМОЩ > Дискусии
Rabin
Здравейте,
длъжник съм на хората, които са отделили от времето си, за да направят субтитри. Благодаря им.
PayPal напоследък се лигавят здраво, последната изцепка беше да обявят за невалидни всички сметки, различни от американските. Отделно колко оплаквания има с блокирани сметки.
Моля да помислите за Биткойн сметка за дарения. Или алтернативна система, като WebMoney например. Това са автоматите дето приемат кеш пари, има ги в офисите на телекомуникационните оператори, и почти всички станции на метрото.
Нямам акаунт в ПейПал, ненавиждам ги, и нямам намерение да си дам дори личните данни. Това по въпроса с изпращането на пари без валиден ПейПал акаунт.
The Evil Queen
Здравейте, Rabin, всъщност в момента точно обсъждаме въпроса за смяната на PayPal с друга платформа.
Когато стигнем до някакво решение, ще стане ясно за всички потребители. smiley.gif

Позволих си да редактирам малко поста ви заради обидните квалификации.
Rabin
То нека си остане ПейПал, просто добавете и нещо по-достъпно. Дори Еконт е опция.
http://www.predpriemach.com - тук има поне 10 теми с оплаквания от платформата, не си ги измислям тия неща.
Пак да кажа, много съм задължен на преводачите, не разполагам с време да превеждам аз. Дарението е най-малкото, което смятам, че е редно да се отблагодаря.
The Evil Queen
Никой не е казал, че си измисляш. Ние също имаме оплаквания от ПейПал,
затова обмисляме други варианти. Благодаря ти. smiley.gif
sty
Цитат(The Evil Queen @ Feb 7 2016, 01:24 PM) *
Никой не е казал, че си измисляш. Ние също имаме оплаквания от ПейПал,
затова обмисляме други варианти. Благодаря ти. smiley.gif

И то сериозен проблем от известно време. Благодарим за добрите думи, благодарим и за сигнала, но наистина проблемът ни е известен и работим по решаването му.
Благодаря още веднъж от името на всички наши преводачи!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Translator's Heaven, http://subs.sab.bz