Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Walking Dead / Живите мъртви
subs.sab.bz > subs.sab.bz - СУБТИТРИ В ПРОЦЕС НА ПРЕВОД > СЕРИАЛИ - В ПРОЦЕС НА ПРЕВОД
Петър Хараланов

ЖИВИТЕ МЪРТВИ

Сериалът проследява историята в седмиците и месеците след пандемичен апокалипсис на зомбита. Окръжен шериф Рик Граймс пътува заедно със семейството си и малка група оцелели в постоянно търсене на безопасно и защитено място за живеене. Но постоянното напрежение от всекидневното отблъскване на смъртта има висока цена и води мнозина до най-низките дълбини на човешката жестокост. Докато Рик се бори да запази семейството си живо, той ще открие, че всепоглъщащия страх на оцелелите може да бъде много по-опасен от безмозъчните същества, които обикалят земята.
„Живите мъртви” е адаптация по комикса на Робърт Къркман, публикуван от „Имидж Комикс”. Комиксът е изключително популярен отвъд океана, като до момента са издадени 13 комикс-книжки с по шест глави. Комиксът стартира в САЩ през 2003 година. Къркман е и един от изпълнителните продуценти на проекта, а трикратно номинирания за „Оскар” Франк Дарабонт („Изкуплението Шоушенк”, „Зеленият път”) е сценарист, режисьор и изпълнителен продуцент. Гейл Ан Хърд („Терминатор”, „Пришълците”, „Армагедон”, „Невероятният Хълк”) също е изпълнителен продуцент.

С участието на Андрю Линкълн, Сара Уейн Келис, Лори Холдън, Джефри Демън, Стивън Йен, Чандлър Ригс, Норман Рийдъс, Майкъл Рукър, Дейвид Мориси и др.

---------------------------------------
СЕЗОН 9 ---------------------------------------▼
..9x01 | 07.10.2018 | bg.gif Ново начало
..9x02 | 14.10.2018 | bg.gif Мостът
..9x03 | 21.10.2018 | bg.gif Предупредителни сигнали
..9x04 | 28.10.2018 | bg.gif Задължените
..9x05 | 04.11.2018 | bg.gif Онова, което ще последва
..9x06 | 11.11.2018 | bg.gif А какви сте сега?
..9x07 | 18.11.2018 | bg.gif Страдивариус
..9x08 | 25.11.2018 | bg.gif Еволюция
..9x09 | 10.02.2019 | bg.gif Адаптация
..9x10 | 17.02.2019 | bg.gif Омега
..9x11 | 24.02.2019 | bg.gif Щедрост
..9x12 | 03.03.2019 | bg.gif Пазители
..9x13 | 10.03.2019 | bg.gif Тапа
..9x14 | 17.03.2019 | bg.gif Белези
..9x15 | 24.03.2019 | bg.gif Затишието преди
..9x16 | 31.03.2019 | bg.gif Бурята new7.gif
--------------------------------------------------------------------------------------------
Датите се отнасят за излъчването на сериала по телевизията в САЩ
и подлежат на промяна и разместване!

bg.gif Субтитри за сезон 1, BDRip.
bg.gif Субтитри за сезон 2, BDRip.
bg.gif Субтитри за сезон 3, BDRip.
bg.gif Субтитри за сезон 4, BDRip.
bg.gif Субтитри за сезон 5, BDRip.

Thank YOU!
<#thank#>
Петър Хараланов
ПАЗИ СЕ ОТ ЖИВИТЕ МЪРТВИ

Изпълнителни продуценти на сериала ”Fear the Walking Dead” („Пази се от живите мъртви”) – тематично свързан с ”The Walking Dead” („Живите мъртви”), са Робърт Къркман, Гейл Ан Хърд, Грег Никотеро, Дейвид Алпърт и Дейвид Ериксон. Филмът е продукция на AMC Studios. Съизпълнителният продуцент и режисьор на пилотната серия Адам Дейвидсън е режисьор и на втория и третия епизод.

„Пази се от живите мъртви” ни отвежда в миналото към по-старите, по-опасни и по-ужасяващи дни на „Живите мъртви”, каза Къркман. „Време, когато опасността надзърта зад всеки ъгъл, а това, което може да ви убие с най-голяма вероятност, е собственото ви незнание за бързо променящия се свят, който ви заобикаля. Залогът става още по-голям, а динамиката – още по-интензивна. Ще покажем на хората цялото безумие на рухващата цивилизация, проспано от Рик Граймс. Затегнете коланите.”

„За мен не може да има по-голямо вълнение от това да продължа участието си в това апокалиптично пътешествие, описващо ужасяващия разпад на обществото през погледа на едно сбъркано семейство. Събрали сме звезден състав от изпълнители и екип, който да представи историята на екрана – приключението ще бъде страхотно”, заяви Ериксон.
© cinefish.bg

С участието на Рубен Блейдс, Мерседес Мейсън, Клиф Къртис, Ким Дикенс и др.

------------------------------------------
СЕЗОН 1 ------------------------------------------▼
..1x01 | 23.08.2015 | Пилотен new7.gif
..1x02 | 30.08.2015 | Колко близо, а всъщност далеч
..1x03 | 13.09.2015 | TBA
..1x04 | 20.09.2015 | TBA
..1x05 | 27.09.2015 | TBA
..1x06 | 04.10.2015 | TBA
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Датите се отнасят за излъчването на сериала по телевизията в САЩ
и подлежат на промяна и разместване!

Базикчо
Благодаря за прекрасния превод tato.

През лятото ще имаме друг сериал от AMC "Fear the walking dead" за началото на апокалипсиса в LA с други главни актьори.
Scof1eld
БЛАГОДАРЯ за превода! smiley.gif
StraightEse
Действай, че тв субтитрите не струват.
peterx
Успех! И аз ще чакам на твоите, че тъкмо мислех да се оплаквам от "заводските" laugh.gif
hag
Успях да го изгледам целия. Много романтичен сериал. wub.gif
Благодаря за субтитрите, tato. По тях нямам забележки, обаче по сериала имам.
Как може всичките зомбита да се появяват винаги и само когато трябва??? И защо даже след баня косите им са все мазни и потни... много ме дразнят мръсниците.
Та така, още веднъж благодаря 54.gif
Петър Хараланов
Ега па не ти повярвах, че си го изгледала целия! rofl.gif
hag
За три седмици. Питай ме нещо cool.gif
t_lozeva
И аз го изгледах за три седмици до началото на 5-ти сезон. Чакам си един любимец да се появи, но все го няма.
Размазващ сериал.
Петър Хараланов
Не знам как ги издържате гадориите. Аз на сцените с черва и подобни, гледам настрани. toy.gif

Субтитрите за епизод 6x06 са на сайта. http://subs.sab.bz/index.php?act=download&...attach_id=82596
Синхронизация за WEB-DL засега нямам, че нещо ми се опря, а трябва да се оправям за бачкане.
ilian1
Въпросът ми не е вид заяждане или мърморене, а по-скоро просто за информация. Ще има ли бг превод до излъчването на епизода довечера или да преглътнем БГ аудиото на FOX. И както казах вече, не тровя преводача, а искам да се информирам как да се настройваме за последния "брутален" епизод?! Иначе, искрени благодарности към преводача, че ни достави удоволствието да се насладим на поредният сезон от сериала! smiley.gif
Петър Хараланов
Запали си една димяща пръчица. Тури малко тамян в кандилото. Сложи джезвето на огъня. Сипи си едно малцово. Така се настрой.
Позволи на живота да те изненада.
biggrin.gif
ilian1
Всичко това и..... боб хвърлих biggrin.gif Tato, благодаря за бързия отговор и успех! Ще следя прогреса. 3.gif
l_kirov
Огромно благодаря за бързия и качествен превод! Затягаме коланите! smiley.gif)))
versan78
Цитат(tato @ Oct 31 2016, 09:31 PM) *
Субтитрите за епизод 7x06 са тук: http://subs.sab.bz/index.php?act=download&...attach_id=86594.

Само не разбрах? По колко ви кихат FOX за да бавите?

--------------------------------------------------------------------
Грешите, "кихат" ни за да раздаваме банани, на мимунките. mamba.gif
didodido
Петър Хараланов
Току-що ми звъннаха от FOX - субтитрите за епизод 7x07 ще бъдат готови утре.

Сега сериозно, днес цял ден бях на бачкане и не успях. Понякога мога да превеждам в работата, понякога не мога.
На 50% са, утре през деня ще бъдат готови.

Те последните епизоди са си по цял час, та и това забавя малко процеса.
Scof1eld
Чудно!
БЛАГОДАРЯ! smiley.gif
Петър Хараланов
Субтитри за 8x06: http://subs.sab.bz/index.php?act=download&...attach_id=90326

Предполага се, че качеството на различните издания ще бъде следното:
HDTV-AVS/SVA/FLEET (акано)
WEB-DL-CasS (готяно)
WEBRip-CasS (по-готяно)
HDTV-NTb (най-готяно)

Последните ще излизат със закъснение и за тях ще синхронизирам само ако някой изрично прояви интерес. Принципно не ми се занимава, конкретно за този серял.
hag
Акани, неакани... благодаря сърдечно. smiley.gif
Петър Хараланов
Има вероятност субтитрите за епизод 8x12 да останат за утре.
Ще се постарая за днес, но не съм сигурен дали ще успея.
asdasdad
Цитат(Петър Хараланов @ Dec 6 2017, 02:29 PM) *
Има вероятност субтитрите за епизод 8x12 да останат за утре.
Ще се постарая за днес, но не съм сигурен дали ще успея.

Силно се надявам да ги качиш днес защото разбрах, че епизодът е доста интересен.
Петър Хараланов
Субтитри за епизод 8x14: http://subs.sab.bz/index.php?act=download&...attach_id=91394
BENT
Цитат(Петър Хараланов @ Mar 19 2018, 08:43 PM) *
Субтитри за епизод 8x14: http://subs.sab.bz/index.php?act=download&...attach_id=91394

Благодаря, но линка е към 13 smiley.gif
Петър Хараланов
Субтитри за епизод 9x01: http://subs.sab.bz/index.php?act=download&...attach_id=92541

Изданията са следните:
AMZN WEB-DL CasStudio
WEBRip eSc
x265 MeGusta
HDTV AVS & SVA

Препоръчвам да си сваляте CasStudio, ако имате възможност!
KikoDraka
Един въпрос с информационен характер.

Ще има ли синхронизация за блуреите на сезон 8?
Петър Хараланов
Относно 8-и сезон - ще се опитам да кача синхронизация до края на седмицата.
Субтитри за епизод 9x02: http://subs.sab.bz/index.php?act=download&...attach_id=92581
KikoDraka
Цитат(Петър Хараланов @ Oct 14 2018, 09:48 AM) *
Относно 8-и сезон - ще се опитам да кача синхронизация до края на седмицата.

Благодаря!
Петър Хараланов
Субтитрите за епизод 9x16 са качени на сайта.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Translator's Heaven, http://subs.sab.bz