Brought to you by Headoff Xen

Здравейте ( Вход | Регистрация )


Collapse

> subs.sab.bz - Информация

Сериал/Прогрес Shogun - 01x09 от Tigermaster new7.gif
Shef - 06x11 от Василиса new7.gif
Power Book II: Ghost - 01x05 от motleycrue new7.gif
House of Ninjas - Сезон 1 от Tigermaster
TWD: The Ones Who Live - Сезон 1 от Пѐшу
Furies - Сезон 1 от Слав Славов
Avatar: The Last Airbender - Сезон 1 от Tigermaster
Der Pass - Сезон 3 от SN..
Percy Jackson and the Olympians - Сезон 1 от gpym4e
Resident Alien - 03x03 - Прогрес: 30% от gpym4e
УебРип субтитри Tokyo Vice (2024) - 02x08 от JoroNikolov new7.gif
Out of Darkness (2022) - Субтитри от sub.Trader new7.gif
Fargo (2023) - 05x03 от JoroNikolov new7.gif
The Holdovers (2023) - Субтитри от sub.Trader
The Regime (2024) - Сезон 1 от eddie
Star Trek: Discovery - 05x01 от JoroNikolov
The New Look - 01x10 от eddie
The Made-Up Adventures of Dick Turpin - Сезон 1 от eddie
Constellation - 01x08 от eddie
Masters of the Air (2024) - Season 1 от eddie
Филм/Прогрес All the Names of God (2023)- Субтитри от Слав Славов new7.gif
Les trois mousquetaires: Milady - Субтитри от Tigermaster new7.gif
Ordinary Angels (2024) - Субтитри от lavender
Dune: Part Two (2024) - Субтитри от dimi123
Kholop 2 - Субтитри от stargazer
Night of the Hunted - Субтитри от KikoDraka
Eye For An Eye 2 (2024) - Субтитри от mia_one
Ivan Vasilievich menyaet vsyo - Субтитри от stargazer
Detective Dee and the Phantom of Waning Moon от mia_one
Argylle (2024) - Субтитри от mia_one
4 страници V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic Thank You
> Sons of Anarchy, епизод 7, сезон 7
Оценка 5 V
mass_effect
коментар Sep 27 2014, 03:42 PM
Коментар #16




-=insert clever meme here=-
***
Качени субтитри

Група: Майстори Преводачи
Коментари: 345
Регистриран: 15-December 09
Потребител No.: 103 756
Статус: Офлайн



До два часа най-много.



------------------------------------
Из дебрите на ИнтернетО:
User 1: "гледах го - слаб филм"
User 2: "мерси за мнението ... прочетох го - не ми хареса"
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
cvetomir_angelov
коментар Sep 27 2014, 04:24 PM
Коментар #17




-= Новак =-
*
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 3
Регистриран: 14-January 12
Потребител No.: 127 597
Статус: Офлайн



Цитат(pa3k @ Sep 27 2014, 04:09 PM) *
Здравейте smiley.gif

Кога ще може да се свалят субтитрите за епизод 3, защото към момента пише редакция?

Благодаря предварително за труда ви smiley.gif


Пише си в коментара точно над твоя кога ще са готови ....

Цитат(mass_effect @ Sep 27 2014, 12:11 AM) *
Ще са готови утре.

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
pa3k
коментар Sep 27 2014, 05:11 PM
Коментар #18




-= Новак =-
*
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 3
Регистриран: 11-January 13
Потребител No.: 132 317
Статус: Офлайн



Цитат(mass_effect @ Sep 27 2014, 04:42 PM) *
До два часа най-много.

Благодаря bow.gif

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
pa3k
коментар Sep 27 2014, 05:26 PM
Коментар #19




-= Новак =-
*
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 3
Регистриран: 11-January 13
Потребител No.: 132 317
Статус: Офлайн



Цитат(cvetomir_angelov @ Sep 27 2014, 05:24 PM) *
Пише си в коментара точно над твоя кога ще са готови ....

Благодаря за информацията.

Това което питах е кога ще приключи "редакцията" тъй като незнам този процес колко време отнема а исках да си направя равносметка кога да гледаме епизода, то иначе си пише че са готови.

Това ми е първият и единствен въпрос в този форум, и едниствената му цел бе да разбера конкретно зададения ми въпрос на който момчето което прави превода ми отговори кратко и ясно (благодаря за което) и не разбивам как твоят пост ми помага да разбера повече!

Няма да пиша повече по твоя коментар, защото не мисля че идеята на този форум е за да се пишат подобни неща.

Поздрави и приятно гледане на всички!

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
damageplan
коментар Oct 4 2014, 12:49 PM
Коментар #20




-= Новак =-
*
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 10
Регистриран: 31-January 07
Потребител No.: 4 571
Статус: Офлайн



за това издание съвпадат ли субтитрите???
Sons.of.Anarchy.S07E04.Poor.Little.Lambs.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-CtrlHD.torrent

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
mass_effect
коментар Oct 4 2014, 05:05 PM
Коментар #21




-=insert clever meme here=-
***
Качени субтитри

Група: Майстори Преводачи
Коментари: 345
Регистриран: 15-December 09
Потребител No.: 103 756
Статус: Офлайн



Не съм проверявал, но най-вероятно не съвпадат.Довечера ще си седна на г*за и ще ги синкна.




Edit: Синхронизациите за CtrlHD и FUM са готови и качени за одобрение.

Edit 2: Синхротата са добавени в оригиналния архив.

Този коментар е бил редактиран от mass_effect на Oct 5 2014, 08:59 AM



------------------------------------
Из дебрите на ИнтернетО:
User 1: "гледах го - слаб филм"
User 2: "мерси за мнението ... прочетох го - не ми хареса"
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
MASS_COMPLEX
коментар Oct 6 2014, 01:16 AM
Коментар #22




-= Новак =-
*
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 2
Регистриран: 6-October 14
Потребител No.: 137 278
Статус: Офлайн



Цитат(mass_effect @ Oct 4 2014, 06:05 PM) *
Не съм проверявал, но най-вероятно не съвпадат.Довечера ще си седна на г*за и ще ги синкна.
Edit: Синхронизациите за CtrlHD и FUM са готови и качени за одобрение.

Edit 2: Синхротата са добавени в оригиналния архив.

Аз съм @PITBULL_MR_305.

Субтитрите, които съм синхронизирал са за епизодите от предишните сезони на ''Синове на анархията''.

Зададох ти просто един въпрос, така, че нямаше нужда да ме блокираш от изпращане на ЛС-та към теб, чак пък и по IP. Това говори за много сериозни, дълбоки и най-вече MASS-ови комплекси от твоя страна.

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
sty
коментар Oct 6 2014, 01:52 AM
Коментар #23




Шило в торба
Икона на група
Качени субтитри

Група: Глобални модератори
Коментари: 3 721
Регистриран: 24-December 06
Град: В миманса
Потребител No.: 82
Статус: Офлайн



За масово комплексираните само да вметна - колегата може да не желае лични съобщения от масови комплексари и да спре достъпа им до своята пощенска кутия. Обаче няма как да те блокира по IP. В замяна на това аз мога да пратя наглеци в помията и кочината и по IP (ако ще си играем на думи с никовете си).
И сега абсолютно сериозно:
Въздържай се от подобни изхвърляния в НАШИЯ сайт, моля! Тук не толерираме прясно регистрирани никове с цел заяждане с преводачите.



------------------------------------

Всяка сутрин в четири ватманът Иванов седеше уютно сгушен в кабината,
гледаше в огледалото тичащата по леда жена и се чудеше - ще хване ли трамвая, няма ли да го хване...
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
MASS_COMPLEX
коментар Oct 6 2014, 03:11 AM
Коментар #24




-= Новак =-
*
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 2
Регистриран: 6-October 14
Потребител No.: 137 278
Статус: Офлайн



Виж следващия пост.

Този коментар е бил редактиран от MASS_COMPLEX на Oct 6 2014, 03:21 AM

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
PITBULL_MR_305
коментар Oct 6 2014, 03:23 AM
Коментар #25




-= Новак =-
*
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 3
Регистриран: 2-October 14
Потребител No.: 137 271
Статус: Офлайн



Цитат(sty @ Oct 6 2014, 02:52 AM) *
За масово комплексираните само да вметна - колегата може да не желае лични съобщения от масови комплексари и да спре достъпа им до своята пощенска кутия. Обаче няма как да те блокира по IP. В замяна на това аз мога да пратя наглеци в помията и кочината и по IP (ако ще си играем на думи с никовете си).
И сега абсолютно сериозно:
Въздържай се от подобни изхвърляния в НАШИЯ сайт, моля! Тук не толерираме прясно регистрирани никове с цел заяждане с преводачите.

Да зададеш въпрос, свързан със синхронизация на субтитри не е комплексарско, но да блокираш потребител на форума, само заради 1 (един) такъв въпрос - това вече определено е избиване на комплекси. Защото очевАдно колегата се е засегнал без да съм искал да го засегна и без да има причина да се засегне. И нито един от никовете ми няма абсолютно нищо общо нито с помия, нито с кочина. Да не би да не познаваш нищо друго, освен тях, щом ги споменаваш? А наглец - бих бил, ако те напсувам, например. Но както виждаш се въздържам. За разлика от теб, аз винаги съм сериозен и за това ще ти кажа, че нямаше да се стигне до никакви ''изхвърляния'' от ''прясно регистрирани никове'', ако колегите ти приемаха и чуждо мнение, още повече след като то не е било с цел да им се наложи и с презумцията за единствено, а напротив - е изказано цивилизовано, културно и възпитано, и с дължимото уважение към доброволният им и не-заплатен труд. А относно БАН-ването по IP на който и да е потребител на форума, при днешните проксита-моксита, да не говориме за TOR и VPN-и - не си струва да се хабиш, освен, ако няма причина. А в моя случай наистина няма причина, защото, вярваш или не - да се заяждам с когото и да било от този форум не е дори на последното място в списъка ми с причини да пиша тук.

Само ще те помоля следващия път да не ми държиш такъв тон, особено без да знаеш какво се е случило, защото ако ни няма нас - потребителите, няма да го има нито ВАШИЯ сайт, нито хората, на които абсолютно никой не им е опрял пистолет в главата, за да правят това, което в крайна сметка им доставя УДОВОЛСТВИЕ ! ! ! Демек - нека уважението да е взаимно, викам аз.

Аре, ЧАО, довиждане, лека нощ и приятни сънища. babysleep.gif

Този коментар е бил редактиран от PITBULL_MR_305 на Oct 6 2014, 03:47 AM

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
mass_effect
коментар Oct 6 2014, 08:42 AM
Коментар #26




-=insert clever meme here=-
***
Качени субтитри

Група: Майстори Преводачи
Коментари: 345
Регистриран: 15-December 09
Потребител No.: 103 756
Статус: Офлайн







Нещо май съм изпуснал аз. hm.gif С PITBULL си кореспондирахме на лични, зададе ми въпрос за синхронизацията за различните релийзи, отговорих му с две съобщения и след това от него никакъв отговор. След няколко дни влиза тука с нови никове и почва да се пени нещо.

Нито се бях обидил, нито съм го банвал, блокирал, ни дай боже. Предлагам да си потърси проблема другаде. Отделно дори и да речем, че такова нещо като блокиране е имало (а не е), ми пиши в темата бе! Каквито въпроси да си имал, задай ги в темата на всеослушание вместо да регистрираш нови подигравателни никове и да си просиш БАН. Отделно, след като вече си си регистрирал нов ник защо не ми писа отново на лични, ами хвърляш бълвоч в темата??? Сигурно и него съм блокирал без да го знам какъв е, нали?


Цитат
За разлика от теб, аз винаги съм сериозен и за това ще ти кажа, че нямаше да се стигне до никакви ''изхвърляния'' от ''прясно регистрирани никове'', ако колегите ти приемаха и чуждо мнение, още повече след като то не е било с цел да им се наложи и с презумцията за единствено, а напротив - е изказано цивилизовано, културно и възпитано, и с дължимото уважение към доброволният им и не-заплатен труд.



Трудно ми е да разбера какъв ти е проблемът. Както виждаш всички преведени от мен епизоди досега имат синхронизация за всички релийзи, така че що се пениш не си обяснявам.


П.П. Със Sty сме се засекли в отговорите си. След като той написа, че има опция входящата ми кутия да се напълни и потребители да не могат да ми изпращат съобщения, поизтрих малко писма, така че ако проблемът е бил в това, то вече не трябва да го има.

П.П. 2 PITBULL_MR_305, Сега обърнах внимание, че си писал, че съм те бил блокирал по IP. Това ми говори, че си опитал да ми пишеш и от новия си акаунт и пак не си успял, което пък от своя страна ми говори, че именно пощенската ми кутия е била пълна. Дето вика sty, аз по IP не мога да банвам, блокирам и каквото и да било друго.

Друг е въпросът, че ако не исках да общувам с теб в последното или предпоследното си лично съобщение нямаше да ти задавам въпроса за това кои серии си синхронизирал понеже нямали синхро за 1080p версиите, на който си и отговорил по-горе. За това спря ли да се замислиш?

Този коментар е бил редактиран от mass_effect на Oct 6 2014, 10:13 AM



------------------------------------
Из дебрите на ИнтернетО:
User 1: "гледах го - слаб филм"
User 2: "мерси за мнението ... прочетох го - не ми хареса"
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
sty
коментар Oct 6 2014, 08:48 AM
Коментар #27




Шило в торба
Икона на група
Качени субтитри

Група: Глобални модератори
Коментари: 3 721
Регистриран: 24-December 06
Град: В миманса
Потребител No.: 82
Статус: Офлайн



Този сайт съществува и има популярност благодарение на преводачите. Които например щяха да знаят какво казвам и с чий ник се закачам:
https://translate.google.bg/?hl=bg&tab=...ser=0#en/bg/sty
Споровете с модератори са забранени - ако наистина уважаваш преводачите, уважавай и правилата на НАШИЯ сайт. Мултиакаунтингът също е забранен. Избери си, ако обичаш, някой от акаунтите и остани с него, останалите ще бъдат блокирани. Пощенската кутия на mass_effect може да е препълнена, а може в момента нещо да се е бъгнало и затова да нямаш достъп до нея. Може и да не желае конкретни потребители да му пишат или да пишат в неговата тема. И това е негово право - такива са правилата на НАШИЯ сайт.
Ти не провери как стоят нещата, нали? Да регистрираш нов акаунт, с който - още от ника - да правиш опит да се заяждаш с преводача заради някакви твои си приумици и решения какво се е случило, кое е правилно и как е правилно в НАШИЯ сайт... е, това не показва нито възпитание, нито уважение. Което няма никаква връзка с възможностите да минаваш през проксита и други "анонимни системи", но има пряко отношение към първите седем години.
И да - аз мога да говоря от името на преводачите от НАШИЯ сайт, те са ме упълномощили. Но ти нямаш никакво право да говориш от името на стотиците хиляди потребители на сайта. От които над 99,9% спазват правилата на сайта, защото знаят, че така се демонстрира признателност и уважение към безкористния ни труд.
И така - избери си акаунт (ник) и напиши кои други да блокирам. Спорове, размисли и страсти по този въпрос са излишни!
Благодаря предварително за проявеното разбиране!

***
mass_effect ти е отговорил, докато аз пишех. Както предполагах - прибързал си с изводите и не си блокиран. На твое място бих се извинил за недоразумението, причинено до голяма степен от прибързани изводи. Пиши ми - ако искаш на лични - кои никове да блокирам. Остави си един.



------------------------------------

Всяка сутрин в четири ватманът Иванов седеше уютно сгушен в кабината,
гледаше в огледалото тичащата по леда жена и се чудеше - ще хване ли трамвая, няма ли да го хване...
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
Babilon
коментар Oct 6 2014, 01:28 PM
Коментар #28




Stargate Team®
Икона на група
Качени субтитри

Група: Администратори
Коментари: 2 044
Регистриран: 23-December 06
Град: София
Потребител No.: 66
Статус: Офлайн



Цитат(sty @ Oct 6 2014, 09:48 AM) *
Което няма никаква връзка с възможностите да минаваш през проксита и други "анонимни системи", но има пряко отношение към първите седем години.


И след колко време ще му писне да регистрира нови мейли, за да си направи нова регистрация при нас...? 3.gif Прокси-мрокси rofl.gif



------------------------------------

Чаша вода, дадена навреме, човек от бесилото може да спаси. - Народна мъдрост!
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
PITBULL_MR_305
коментар Oct 7 2014, 08:08 AM
Коментар #29




-= Новак =-
*
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 3
Регистриран: 2-October 14
Потребител No.: 137 271
Статус: Офлайн



Цитат(mass_effect @ Oct 6 2014, 09:42 AM) *
П.П. 2 PITBULL_MR_305, Сега обърнах внимание, че си писал, че съм те бил блокирал по IP. Това ми говори, че си опитал да ми пишеш и от новия си акаунт и пак не си успял, което пък от своя страна ми говори, че именно пощенската ми кутия е била пълна. Дето вика sty, аз по IP не мога да банвам, блокирам и каквото и да било друго.

Друг е въпросът, че ако не исках да общувам с теб в последното или предпоследното си лично съобщение нямаше да ти задавам въпроса за това кои серии си синхронизирал понеже нямали синхро за 1080p версиите, на който си и отговорил по-горе. За това спря ли да се замислиш?

Значи сам си си отговорил на въпросите. Реших, че си ме блокирал, защото при всеки мой опит да ти пратя ЛС, ми се изписваше съобщение, че МОЯТА пощенска кутия е пълна, при положение, че в нея имаше само 3 писма - твоите. И предвид това, реших, че въпроса ти относно синхронизацията е риторичен и държиш да НЕ ти отговарям на него.

Цитат(sty @ Oct 6 2014, 09:48 AM) *
Този сайт съществува и има популярност благодарение на преводачите. Които например щяха да знаят какво казвам и с чий ник се закачам:
https://translate.google.bg/?hl=bg&tab=...ser=0#en/bg/sty

НЕ, този сайт съществува и има популярност именно благодарение на ''стотиците хиляди потребители'', защото, ако не бяхме НИЕ, преводачите нямаше да има за кого да превеждат, така, че СПРИ да повтаряш, че сайта е ВАШ - той е НАШ, НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ. И като казвам това не го казвам от името на ''стотиците хиляди потребители'', а от свое име - ПЪРВО ЛИЦЕ, ЕДИНСТВЕНО ЧИСЛО. Освен това - съмнявам се, че има и 1 (ЕДИН) от тези ''стотици хиляди потребители'', който не е на същото мнение. Явно не си наясно с ПАЗАРНИЯТ принцип - ''Търсенето определя предлагането'', а не обратното. И въпреки, че сайта не е пазар, тук принципа е същият. Но ТОЧНО ТИ няма как да знаеш това, защото в СССР пазар НЯМАШЕ. И съжалявам, че ще те разочаровам, но това, че преводачите щяха да знаят какво казваш и с ''ЧИЙ'' се закачаш не прави НИТО ТЯХ, НИТО ТЕБ нещо повече от МЕН, или който и да е от ''стотиците хиляди потребители'' на сайта. Много добре знам какво означава ''sty'', но ми се спеше, та две не виждах, за това прочетох ника ти като ''sLy''. Освен това доста от преводачите на този сайт не знаят ДАЛЕЧ по-елементарни думи от ''sty''.

Цитат(sty @ Oct 6 2014, 09:48 AM) *
Може и да не желае конкретни потребители да му пишат или да пишат в неговата тема. И това е негово право - такива са правилата на НАШИЯ сайт.

А част от правилата на НАШИЯТ сайт включват и свободно изразяване на мненията на потребителите - за това реших да уведомя @mass_effect, че нямаше причина да ме блокира. Ако съм го направил по неподходящ начин, то е защото смятах, че и към мен е подходено по неподходящ и незаслужен начин. Слава богу, оказа се, че не е било така.

Цитат(sty @ Oct 6 2014, 09:48 AM) *
Ти не провери как стоят нещата, нали? Да регистрираш нов акаунт, с който - още от ника - да правиш опит да се заяждаш с преводача заради някакви твои си приумици и решения какво се е случило, кое е правилно и как е правилно в НАШИЯ сайт... е, това не показва нито възпитание, нито уважение. Което няма никаква връзка с възможностите да минаваш през проксита и други "анонимни системи", но има пряко отношение към първите седем години.

Напротив, проверих! Изпратих ЛС на друг потребител, за да видя дали форума нещо не се е бъгнал и ЛС-то се изпрати напълно успешно, което ме наведе на мисълта, че @mass_effect ме е блокирал. И ще те помоля да не ми даваш оценки на възпитанието и първите седем години, защото беше НАКЪРНЕНО чувството ми за СПРАВЕДЛИВСТ, от което ТИ не можеш да си вадиш изводи нито за възпитанието ми, нито за първите ми седем години. Не съм взел решение за НАШИЯТ сайт, а за отношението към МЕН. Което се оказа, че не е било несправедливо, но тогава не смятах така.

Цитат(sty @ Oct 6 2014, 09:48 AM) *
И да - аз мога да говоря от името на преводачите от НАШИЯ сайт, те са ме упълномощили.

Поста ми беше насочен към @mass_effect, който е достатъчно голям, за да ми отговори САМ, както виждаш с него се разбрахме и без твоя помощ, така, че твоята намеса беше АБСОЛЮТНО ИЗЛИШНА.

Цитат(sty @ Oct 6 2014, 09:48 AM) *
И така - избери си акаунт (ник) и напиши кои други да блокирам.

Не смятам да използвам акаунта @MASS_COMPLEX, така, че ми е все тая дали ще го блокираш или не. Стария акаунт е на брат ми, така, че не го блокирай. За мен остава акаунта, от който пиша в момента.

Цитат(sty @ Oct 6 2014, 09:48 AM) *
***На твое място бих се извинил за недоразумението, причинено до голяма степен от прибързани изводи.

Да, ама не си на мое място. По принцип не съм човек, който се извинява, не смятам този път да правя изключение. Още повече, че ''недоразумението'' е причинено не до голяма, а до ИЗВЕСТНА степен от ''прибързани изводи'', защото след като @mass_effect знае, че му пишат толкова много хора (аз няма от къде да знам това, а и честно казано не съм длъжен да го знам) е трябвало НАВРЕМЕ да освободи място в пощенската си кутия, а не да чака да се ПРЕПЪЛНИ до степен да не може да получава ЛС-та. Както и ТИ трябваше да си ЗАМЪЛЧИШ и да ни оставиш да се разбереме помежду си, защото така темата се разводни ИЗЛИШНО МНОГО, а можеше да приключи с неговия отговор и моето ''извинение'', както викаш ТИ.

Цитат(sty @ Oct 6 2014, 09:48 AM) *
Спорове, размисли и страсти по този въпрос са излишни!

С това смятам въпроса за приключен. Нека да не разводняваме повече хубавата тема с излишен СПАМ.

Цитат(sty @ Oct 6 2014, 09:48 AM) *
Благодаря предварително за проявеното разбиране!

Me too!


Цитат(Babilon @ Oct 6 2014, 02:28 PM) *
И след колко време ще му писне да регистрира нови мейли, за да си направи нова регистрация при нас...? 3.gif Прокси-мрокси rofl.gif

Are you talkin' to me ! ? ! Щото, ако ДА - тогава що се обръщаш в 3-то лице ! ? ! И кой те излъга, че смятам да си правя нови регистрации в този форум ! ? ! Имам една регистрация и тя ми е напълно достатъчна. Другата не ми трябва. Аз ВЕЧЕ имам много имейли, и нито 1 (един) от тях не съм регистрирал заради този форум, включително и 2-та имейла, с които съм си направил 2-та акаунта тук. Това, което казах, не важи само за мен, а и за ТЕБ, и за ВСЕКИ ДРУГ потребител на форума. ВСЕКИ, който ПОИСКА може да влезне във форума през прокси...Така, че по-скоро трябваше да попиташ кога на модераторите ще им писне да трият акаунти. Защото нали знаеш, ''луд умора нЕма, само се поти'' ! ! ! 3.gif

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
mass_effect
коментар Oct 7 2014, 09:06 AM
Коментар #30




-=insert clever meme here=-
***
Качени субтитри

Група: Майстори Преводачи
Коментари: 345
Регистриран: 15-December 09
Потребител No.: 103 756
Статус: Офлайн



питбуле, ти очевидно имаш оправдание за всичко. По-горе така и не се извини, както каза, че ще направиш, ама айде. След като вече се разбрахме кой-какво направил и защо, те предупреждавам, че продължиш ли да пишеш не по темата ще ти трия всеки пост считайки го за СПАМ, па ти ако искаш ходи стачкувай, вдигай потребителски бунтове - к'вото искаш. Ако пък решиш да действаш на принципа "луд умора нема", ще заключа коментарите под темата, а ти ще имаш привилегията да провериш дали първо на теб ще ти писне да регистрираш мейли, или на колегите - да ти трият акаунтите.

П.П. Чак сега прочетох, че всъщност не си имал никакво намерение да се извиняваш.

Този коментар е бил редактиран от mass_effect на Oct 7 2014, 08:30 PM



------------------------------------
Из дебрите на ИнтернетО:
User 1: "гледах го - слаб филм"
User 2: "мерси за мнението ... прочетох го - не ми хареса"
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post

4 страници V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic Thank You

 



- Олекотена версия Час: 20th April 2024 - 01:42 AM
Special for Translator's Heaven PHPTranslator's Converted By Translator's Heaven ©2006 InvisionCore
    Headoff Xen   Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!