Brought to you by Headoff Xen

Здравейте ( Вход | Регистрация )


Collapse

> subs.sab.bz - Информация

Сериал/Прогрес Shogun - 01x06 от Tigermaster new7.gif
Furies - Сезон 1 от Слав Славов new7.gif
TWD: The Ones Who Live - 01x05 от Пѐшу
Power Book II: Ghost - 01x03 от motleycrue
Shef - 06x07 от Василиса
Avatar: The Last Airbender - Сезон 1 от Tigermaster
Resident Alien (2024) - 03х01 от gpym4e
Power Book II: Ghost - 01x02 от motleycrue
Der Pass - 03x08 от CN..
Power - 06x15 от motleycrue
УебРип субтитри Constellation - 01x08 от eddie new7.gif
The New Look - 01x09 от eddie new7.gif
Masters of the Air (2024) - Season 1 от eddie
Wish (2023) - Субтитри от sub.Trader
Anyone But You (2023) - Субтитри от sub.Trader
Madame Web (2024) - Субтитри от JoroNikolov
All of Us Strangers - Субтитри от sub.Trader
Alimanas (2023) - Субтитри от sub.Trader
Migration (2023) - Субтитри от sub.Trader
Mean Girls (2024) - Субтитри от sub.Trader
Филм/Прогрес Kholop 2 - Субтитри от stargazer new7.gif
Night of the Hunted - Субтитри от KikoDraka new7.gif
Eye For An Eye 2 (2024) - Субтитри от mia_one new7.gif
Ivan Vasilievich menyaet vsyo - Субтитри от stargazer
Detective Dee and the Phantom of Waning Moon от mia_one
Argylle (2024) - Субтитри от mia_one
DogMan (2023) - Субтитри от С.Славов
The Teachers Lounge - Субтитри от karabulut
Quiz Lady (2023) - Субтитри от С.Славов
Dune: Part Two (2024) - Прогрес: редакция от dimi123
 Forum Rules ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
4 страници V  < 1 2 3 4 >  
Closed TopicStart new topic Thank You
> Те се завърнаха!, 24.07.2007г.
Оценка 5 V
minastirit
коментар Jul 24 2007, 03:05 PM
Коментар #16




-=The Minstrel in the Gallery=-
***
Качени субтитри

Група: БАРД
Коментари: 273
Регистриран: 22-December 06
Град: София
Потребител No.: 16
Статус: Офлайн



Приятелю, аз се аргументирам и говоря от позицията на разума, не от позицията на афекта, обори ме аргументирано, моля те 3.gif Повтарям - не искам да обиждам никого, нека никой не се засяга от написаното от мен, но огромна част от вас не знаят доказателствата по този процес какви са, не говоря за заразяването, а за всички останали престъпления, които са извършили, а те никак не са малко ... Аз съм чел копие от обвинителния акт /на ингилизки/ и мога да ви споделя, че ако подобен казус /повтарям - без политическата част, свързана със заразяването/ попадне в ръцете и на най-некадърния треторазряден съдия от най-мижавия съд в която и да е държава, тези хора, извършили тези и тези престъпления, ще бъдат осъдени за отрицателно време!

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
Elitsa
коментар Jul 24 2007, 03:10 PM
Коментар #17




-= Ветеран =-
***
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 221
Регистриран: 26-December 06
Потребител No.: 94
Статус: Офлайн



Съгласна съм за истината и за средата, въпреки че чичко Фройд не ми е много симпатичен. 3.gif
Все пак всички тези за употреба на алкохол, прелюбодействане и пр. не мога да ги приема, предполагам сблъсъкът на култури е прекалено сериозен за разбиранията ми. Ще отбележа само, че за престъпната небрежност, свързана със заразяването, по мое скромно мнение вече са си платили и естествено съзнанието и здравият ми разум, колкото и да са съмнителни, отказват да асимилират жестоката гавра и бруталните изтезания, на които са били подложени.
Всякакви коментари за вина и обезщетения точно в този момент ми се струват неуместни.



------------------------------------

Quit smoking or die trying!
Не пуши от 12 март 2009 г., 16 ч. 17 мин.
So it goes.
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
-= F o z z y =-
коментар Jul 24 2007, 03:19 PM
Коментар #18




(◕◡◕)
***
Качени субтитри

Група: БАРД
Коментари: 1 085
Регистриран: 7-March 07
Град: Misanthrope, sie bitte!
Потребител No.: 16 581
Статус: Офлайн



Съгласен съм със Живко.
Не обвинявам никого и не осъждам никого.
Само си представете следната ситуация:
Брат, баща, син, съпруг и т.н. близък или много близък по невнимание блъсва човек с колата и го убива. (Дано никому никога не се случва!)
Вие какво бихте сторили?
Ще го осъдите и застанете на страната на потърпевшия?
Сега увеличете мащаба на описаната история в геополитически план и помислете пак.
Сякаш се изяснява българската обществена позиция, а?

Със здраве!

Дедо ви Гуди от Чукурово, БЪЛГАРИЯ

P.S. Питайте гурбетчии, ходили в Либия какво правят българските групи там. Аз знам. 3.gif

Този коментар е бил редактиран от _.:*~*:._Shai-Hulud_.:*~*:._ на Jul 24 2007, 03:21 PM



------------------------------------
═══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
verannika
коментар Jul 24 2007, 03:34 PM
Коментар #19




-= Потребител =-
**
Качени субтитри

Група: БАРД
Коментари: 68
Регистриран: 20-January 07
Потребител No.: 1 802
Статус: Офлайн



Цитат(minastirit @ Jul 24 2007, 04:05 PM) *
Приятелю, аз се аргументирам и говоря от позицията на разума, не от позицията на афекта, обори ме аргументирано, моля те 3.gif Повтарям - не искам да обиждам никого, нека никой не се засяга от написаното от мен, но огромна част от вас не знаят доказателствата по този процес какви са, не говоря за заразяването, а за всички останали престъпления, които са извършили, а те никак не са малко ... Аз съм чел копие от обвинителния акт /на ингилизки/ и мога да ви споделя, че ако подобен казус /повтарям - без политическата част, свързана със заразяването/ попадне в ръцете и на най-некадърния треторазряден съдия от най-мижавия съд в която и да е държава, тези хора, извършили тези и тези престъпления, ще бъдат осъдени за отрицателно време!


Вероятно и разбирането ти за приятелство е същото като мотивите,
с които изразяваш радостта си в днешния ден?
Жалко, че този сайт, където всички са фенове на филмовата индустрия,
все още има хора, които твърдо вярват в предложения ни сценарий...
и пренасят играта в живота.
Между другото от Холивуд са предлагали на медиците доста голяма сума
за филмиране на историята им. Отказали са - интересно защо!?
Според теб, вероятно е била малка офертата, нали?

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
Петър Хараланов
коментар Jul 24 2007, 03:40 PM
Коментар #20




#StandWithUkraine
Икона на група
Качени субтитри

Група: Ментори
Коментари: 3 051
Регистриран: 22-December 06
Град: τατooιne
Потребител No.: 50
Статус: Офлайн



minastirit, идеята ми е, че ти преди да си юрист, си човек, гражданин на цивилизована и демократична страна.
Като такъв, според теб нормално ли е да се наказват със смърт подобни простотии?
И тъждествени ли са престъпленията на нашите медици с изнасилването на 20 момичета от някакъв малоумник от третия свят?

И не съм афектиран, няма от какво да съм.
Кефя се, че най-после ги измъкнаха от там тия хора, това е.



------------------------------------
Може да ползвате оформлението на моите теми свободно, без да ме цитирате.
Полезни връзки: ФОРУМ ЗА НАЧИНАЕЩИ | Търсене по IMDb | OWNSUBS
Subtitle Workshop: ФОРУМ | DOWNLOAD | ПРОБЛЕМИ С ВИДЕО

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
minastirit
коментар Jul 24 2007, 03:43 PM
Коментар #21




-=The Minstrel in the Gallery=-
***
Качени субтитри

Група: БАРД
Коментари: 273
Регистриран: 22-December 06
Град: София
Потребител No.: 16
Статус: Офлайн



verannika нека не го обръщаме на лична вендета. Споделих мнението си, аргументирано! Всички говорят афектирано, а не аргументирано! И защо са отказали офертата ли? Вероятно защото са виновни и нито един филмов сценарий няма да ги изкара невинни, каквито си мислят повечето хора, че са. И пак повтарям - радвам се, че са се върнали у дома, мъчно ми е за тормоза, който са преживели /не го пожелавам никому/, но тези хора са престъпници, не според нашето законодателство, а според законодателството на държавата, в която са били и това е напълно достатъчно, за да се считат за виновни по всички обвинения, освен заразяването /пак повтарям/ и пак казвам - ако някой успее аргументирано да обори мнението ми - моля, нека заповяда. Приемам всякакви аргументи, само не и афектирани, груби намеци и изказвания!

П.С: tato радвам се, че мога да те нарека "приятелю", независимо от намеците на verannika по-горе! По казаното от теб следния пример - аз отивам в Белиз /любима държава/ и там е забранено да се ядат миди на публично място /защо, не знам, просто има такъв закон/. Отивам в Белиз и започвам всеки ден да ям миди на публично място - кажи ми гражданската си позиция - аз престъпник ли съм? Аз ще ти отговоря - ДА, защото нарушавам законите на Белиз, независимо колко са остарели и идиотски са те! Ако мен ме арестуват и държат в затвора в Белиз 8 години и след това като се върна, като герой ли ще ме посрещнете? Защо не обърнахте внимание на изказванията на всички видни специалисти от Европа - медиците са невинни относно заразяването, нали? Но никой не каза, че принципно са невинни, че останалите обвинения са безпочвени и деянията им ненаказуеми. Може у нас варенето на алкохол и разпространението му да не е престъпление, може и прелюбодействието да не е престъпление, но в Либия Е и това е достатъчно! Всичко останало са афектирани и популистки изказвания на различни позиции и теории, чиято цел е постигането на даден резултат, нямащ никакво отношение към съдбата на тези хора. И ако не беше политическата част със заразяването, медиците ни щяха да си бъдат осъдени и да си висят в затвора точно както всички хора, престъпили сериозно законите на държавата, в която пребивават, затова ти дадох пример, че и други престъпници, висящи по чужди затвори могат да поискат държавата да ги защитава и да харчи парите на данъкоплатците!

Този коментар е бил редактиран от minastirit на Jul 24 2007, 03:59 PM

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
kurli
коментар Jul 24 2007, 03:56 PM
Коментар #22




-= Новак =-
*
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 17
Регистриран: 23-February 07
Потребител No.: 12 880
Статус: Офлайн



Радвам се за хората, това след 8 години да стъпиш на родна земя, когато си оставил децата си още бебета е направо.... страхотно...



------------------------------------

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
Петър Хараланов
коментар Jul 24 2007, 03:58 PM
Коментар #23




#StandWithUkraine
Икона на група
Качени субтитри

Група: Ментори
Коментари: 3 051
Регистриран: 22-December 06
Град: τατooιne
Потребител No.: 50
Статус: Офлайн



Никакви намеци относно приятелството ни, просто не съм съгласен, това е.

Хич не ми пука за законите в Либия, аз съм българин, българските медици очевидно също.
Това че Либия все още е в каменната ера си е лично техен проблем, тяхната либийска... и така нанататъка.

smiley.gif

Този коментар е бил редактиран от tato на Jul 24 2007, 03:59 PM



------------------------------------
Може да ползвате оформлението на моите теми свободно, без да ме цитирате.
Полезни връзки: ФОРУМ ЗА НАЧИНАЕЩИ | Търсене по IMDb | OWNSUBS
Subtitle Workshop: ФОРУМ | DOWNLOAD | ПРОБЛЕМИ С ВИДЕО

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
lvy
коментар Jul 24 2007, 03:58 PM
Коментар #24




-= Новак =-
*
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 1
Регистриран: 20-March 07
Град: София
Потребител No.: 19 595
Статус: Офлайн



Само искам да кажа "ДОБРЕ ДОШЛИ, МИЛИ ХОРА!" hihe5.gif hihe5.gif hihe5.gif
Дано успеят да се възстановят напълно!

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
verannika
коментар Jul 24 2007, 04:04 PM
Коментар #25




-= Потребител =-
**
Качени субтитри

Група: БАРД
Коментари: 68
Регистриран: 20-January 07
Потребител No.: 1 802
Статус: Офлайн



Цитат(minastirit @ Jul 24 2007, 04:43 PM) *
verannika нека не го обръщаме на лична вендета. Споделих мнението си, аргументирано! Всички говорят афектирано, а не аргументирано! И защо са отказали офертата ли? Вероятно защото са виновни и нито един филмов сценарий няма да ги изкара невинни, каквито си мислят повечето хора, че са. И пак повтарям - радвам се, че са се върнали у дома, мъчно ми е за тормоза, който са преживели /не го пожелавам никому/, но тези хора са престъпници, не според нашето законодателство, а според законодателството на държавата, в която са били и това е напълно достатъчно, за да се считат за виновни по всички обвинения, освен заразяването /пак повтарям/ и пак казвам - ако някой успее аргументирано да обори мнението ми - моля, нека заповяда. Приемам всякакви аргументи, само не и афектирани, груби намеци и изказвания!


minastirit,
Моите уважения за юридическото ти образование, но би трябвало
да си наясно, поне със значението на думата "вендета". Сори, не те
познавам лично, за да имам претенции към теб - просто лековато се
употребява думата приятел - все пак, тук сме много и само с никове.
И за да спрем дискусията: месеци преди ареста на медиците е получен
сигнал за подготвяне на мащабна операция на.../не мога да кажа повече/.
Който знае -ще се сети.
Аз лично мисля, че всяка майка/Родина/, обича децата си, без значение
престъпници, или не! И това е достатъчно да си върна доверието в нея.

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
excape
коментар Jul 24 2007, 04:04 PM
Коментар #26




Мада Фака Зле
***
Качени субтитри

Група: Майстори Преводачи
Коментари: 316
Регистриран: 23-December 06
Потребител No.: 77
Статус: Офлайн



Примерът на Фози е уместен, но само ако заразяването на децата е резултат от проявена небрежност - замислете се, вие как бихте реагирали ако това бяха вашите деца.

Не съм съгласна с твърдението на Живко, относно частта с алкохола и прелюбодейството, колега (по-полека smiley.gif, много си строг - представям си ако станеш съдия).
Не мисля, че за тези престъпления трябва да се осъдят на смърт - (това не е изнасилване на 20 жени - правиш ли разлика м/у двете престъпления и че едното е посегателство над личността). Все пак те не са либийски граждани, а български и не са мюсолмани, а християни, за да ги съдим толкова строго.


Не съм съгласна и с мненията на комплексираните нещастници в dir.bg - никога не съм видяла нормално или обективно мнение, всичко живо се плюе и има реплики от рода на "Да умре, тоя окраде държавата", "Ето такава ни е милата държава, пълна с крадци и всеки се опитва да ни краде - ще се изселвам", а в същото време "Тия медици какво правят там да си бяха стояли тук, за какво са отишли да работят там, като могат да работят и тук" .


Не съм съгласна и с исканията на близките за обезщетения - да, много изстрадаха, много преживяха, но за съжаление наистина станаха жертви на политически игри и малко или много такъв е животът, така е навсякъде по света, когато става въпрос за политика, а и не знам, някъде да е плащано такова (ако знае някой - да ме поправи) огромно обезщетение ако го броите за 6 човека.



------------------------------------
Best Ripper ‎(20:23):
или пак ти тракат кокаляците?

excape ‎(20:24):
Качила съм две, три кила,
та сега ги свалям :D

Best Ripper ‎(20:24):
Aбе ще ги сваляш... искаш до София ли
да ти се чува тракането? *CRAZY*
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
minastirit
коментар Jul 24 2007, 04:14 PM
Коментар #27




-=The Minstrel in the Gallery=-
***
Качени субтитри

Група: БАРД
Коментари: 273
Регистриран: 22-December 06
Град: София
Потребител No.: 16
Статус: Офлайн



excape - погледна ли примера за Белиз по-горе? И според теб - ако ти си в някоя чужда държава, независимо християнска, мюсюлманска, будистка, няма ли да спазваш местните закони? И ако не ги спазваш престъпник ли ще бъдеш по местното право? Знаеш отговора - ДА...Когато си някъде другаде българските закони просто не важат... Няма никакво значение какво мисля аз за техните закони /повярвай ми, нищо хубаво не мисля/ или какво мислиш ти или другите за тези закони 3.gif Знам, че като колега ще се съгласиш с мен .... smiley.gif

П.С: НЕ искам да ставам съдия smiley.gif

П.С.С: to verannika - познавам и tato о още много други хора не само по никове, а и лично, и се радвам, че се разбирам добре с тях и ги уважавам, което за мен си е основата на едно приятелство 3.gif

P.S: Абре защо всички на малко име ми говорите, а? Ще ме издадете на чичко Явор Колев после, а? Пакостници smiley.gif

Този коментар е бил редактиран от minastirit на Jul 24 2007, 04:15 PM

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
Stone
коментар Jul 24 2007, 04:19 PM
Коментар #28




Starfuckers Inc.
Икона на група
Качени субтитри

Група: Администратори
Коментари: 2 048
Регистриран: 22-December 06
Град: near London
Потребител No.: 32
Статус: Офлайн



Цитат(minastirit @ Jul 24 2007, 03:05 PM) *
Аз съм чел копие от обвинителния акт /на ингилизки/ ...


Я качи едно копие в нета да се просветим и ние 74.gif
biggrin.gif



------------------------------------
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
Elitsa
коментар Jul 24 2007, 04:22 PM
Коментар #29




-= Ветеран =-
***
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 221
Регистриран: 26-December 06
Потребител No.: 94
Статус: Офлайн



Примерите ви са меко казано некоректни - съдят ви за умишлени действия, не по невнимание или небрежност, а за заговор срещу Джамахирията, Белиз или каквото е там, и освен това за колорит добавят обвинения за ядене на миди на обществени места и тем подобни, които по принцип не се прилагат толкова строго спрямо чужденци, иначе би трябвало да приберат всички българи, а и други националности без съмнение, пребиваващи там.

Този коментар е бил редактиран от Elitsa на Jul 24 2007, 04:37 PM



------------------------------------

Quit smoking or die trying!
Не пуши от 12 март 2009 г., 16 ч. 17 мин.
So it goes.
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
verannika
коментар Jul 24 2007, 04:24 PM
Коментар #30




-= Потребител =-
**
Качени субтитри

Група: БАРД
Коментари: 68
Регистриран: 20-January 07
Потребител No.: 1 802
Статус: Офлайн



С троен ултиматум Сесилия Саркози срази Кадафи и го принуди да пусне сестрите. Българите да са на свобода до планираното за 25 юли посещение на френския президент в Триполи, било първото условие. В противен случай визита на Никола Саркози няма да има, обявила Сесилия, разкриха за "Стандарт" дипломатически източници.
Вторият ултиматум бил, че ако в уречения срок българите не са свободни, Франция и целият свят прекратяват отношенията си с Либия и поставят Джамахирията под пълна изолация. Третият решителен коз бил военна заплаха. Цялата противоракетна отбрана на Либия е с френски софтуер. Кадафи клекнал, като узнал, че Париж се готви просто да му промени кодовете и да го остави беззащитен.
Дипломатически триумф на Сесилия Саркози, гръмнаха още през нощта агенциите. Франция сравни операцията на първата си дама с дипломатически "преврат".
Мощно трио от Европа - г-жа Сесилия Саркози, еврокомисарят по външните отношения Бенита Фереро - Валднер и генералният секретар на Елисейския дворец Клод Геан, притискаха цяла нощ полковника. Това каза за АП френският адвокат на българките и
д-р Ашраф Еманюел Алтит.

http://www.standartnews.com/bg/article.php...;article=197171

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post

4 страници V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicStart new topic Thank You

 



- Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 09:12 PM
Special for Translator's Heaven PHPTranslator's Converted By Translator's Heaven ©2006 InvisionCore
    Headoff Xen   Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!