Brought to you by Headoff Xen

Здравейте ( Вход | Регистрация )


Collapse

> subs.sab.bz - Информация

Сериал/Прогрес Shogun - Сезон 1 от Tigermaster new7.gif
Judge Dee's Mystery - 01x01-04 от Tigermaster new7.gif
Shef - 06x11 от Василиса new7.gif
Power Book II: Ghost - 01x05 от motleycrue
House of Ninjas - Сезон 1 от Tigermaster
TWD: The Ones Who Live - Сезон 1 от Пѐшу
Furies - Сезон 1 от Слав Славов
Avatar: The Last Airbender - Сезон 1 от Tigermaster
Der Pass - Сезон 3 от SN..
Resident Alien - 03x03 - Прогрес: 30% от gpym4e
УебРип субтитри Tokyo Vice (2024) - 02x08 от JoroNikolov new7.gif
Out of Darkness (2022) - Субтитри от sub.Trader new7.gif
Fargo (2023) - 05x03 от JoroNikolov new7.gif
The Holdovers (2023) - Субтитри от sub.Trader
The Regime (2024) - Сезон 1 от eddie
Star Trek: Discovery - 05x01 от JoroNikolov
The New Look - 01x10 от eddie
The Made-Up Adventures of Dick Turpin - Сезон 1 от eddie
Constellation - 01x08 от eddie
Masters of the Air (2024) - Season 1 от eddie
Филм/Прогрес The Hidden Fox (2022) - Субтитри от mia_one new7.gif
The Story of Yuan Tiangang (2024) - Субтитри от mia_one new7.gif
Immaculate (2024) - Субтитри от Слав Славов new7.gif
All the Names of God (2023) - Субтитри от Слав Славов
Les trois mousquetaires: Milady - Субтитри от Tigermaster
Ordinary Angels (2024) - Субтитри от lavender
Dune: Part Two (2024) - Субтитри от dimi123
Kholop 2 - Субтитри от stargazer
Night of the Hunted - Субтитри от KikoDraka
Eye For An Eye 2 (2024) - Субтитри от mia_one
 Forum Rules ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛА!
4 страници V  < 1 2 3 4 >  
Closed TopicStart new topic Thank You
> Те се завърнаха!, 24.07.2007г.
Оценка 5 V
excape
коментар Jul 24 2007, 04:31 PM
Коментар #31




Мада Фака Зле
***
Качени субтитри

Група: Майстори Преводачи
Коментари: 316
Регистриран: 23-December 06
Потребител No.: 77
Статус: Офлайн



Цитат(minastirit @ Jul 24 2007, 05:14 PM) *
excape - погледна ли примера за Белиз по-горе? И според теб - ако ти си в някоя чужда държава, независимо християнска, мюсюлманска, будистка, няма ли да спазваш местните закони? И ако не ги спазваш престъпник ли ще бъдеш по местното право? Знаеш отговора - ДА...Когато си някъде другаде българските закони просто не важат... Няма никакво значение какво мисля аз за техните закони /повярвай ми, нищо хубаво не мисля/ или какво мислиш ти или другите за тези закони 3.gif Знам, че като колега ще се съгласиш с мен .... smiley.gif



Да, погледнах го и донякъде съм съгласна с него, с едно НО - ако процесът не беше политически съм съгласна да си излежат присъдите и да ги накажат, виж ако е смърт и аз съм твърдо против иначе нека ги третират, какт третират всеки друг престъпник, но за съжаление тук беше замесена политиката и ако наистина не са виновни за заразяването, самата компесация за това е свободата им. А и недей да пропускаш факта, че ако не ги бяха прибрали за заразяването, едва ли биха излезли наяве нещата с алкохола (не знам за каъв алкохол става въпрос - контрабанда ли са правили) и прелюбодействата.


Но исках да кажа нещо лично на теб с предното ми мнение - че те все пак са българи и християни - Ти да не ги съдиш толкова строго smiley.gif

Този коментар е бил редактиран от excape на Jul 24 2007, 04:40 PM



------------------------------------
Best Ripper ‎(20:23):
или пак ти тракат кокаляците?

excape ‎(20:24):
Качила съм две, три кила,
та сега ги свалям :D

Best Ripper ‎(20:24):
Aбе ще ги сваляш... искаш до София ли
да ти се чува тракането? *CRAZY*
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
lady.di
коментар Jul 24 2007, 04:33 PM
Коментар #32




Дърта вещица
***
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 424
Регистриран: 8-January 07
Град: Frankfurt am Main
Потребител No.: 307
Статус: Офлайн



Цитат(verannika @ Jul 24 2007, 04:24 PM) *
С троен ултиматум Сесилия Саркози срази Кадафи и го принуди да пусне сестрите. Българите да са на свобода до планираното за 25 юли посещение на френския президент в Триполи, било първото условие. В противен случай визита на Никола Саркози няма да има, обявила Сесилия, разкриха за "Стандарт" дипломатически източници.
Вторият ултиматум бил, че ако в уречения срок българите не са свободни, Франция и целият свят прекратяват отношенията си с Либия и поставят Джамахирията под пълна изолация. Третият решителен коз бил военна заплаха. Цялата противоракетна отбрана на Либия е с френски софтуер. Кадафи клекнал, като узнал, че Париж се готви просто да му промени кодовете и да го остави беззащитен.
Дипломатически триумф на Сесилия Саркози, гръмнаха още през нощта агенциите. Франция сравни операцията на първата си дама с дипломатически "преврат".
Мощно трио от Европа - г-жа Сесилия Саркози, еврокомисарят по външните отношения Бенита Фереро - Валднер и генералният секретар на Елисейския дворец Клод Геан, притискаха цяла нощ полковника. Това каза за АП френският адвокат на българките и
д-р Ашраф Еманюел Алтит.

http://www.standartnews.com/bg/article.php...;article=197171


Хм, не знам как мадам Сарко е заплашвала с прекратяване на отношенията от името на 'целия свят' - това звучи доста несериозно... Още повече, че според мен нещата далеч не са били толкова добре съгласувани, колкото изглежда. Сигурна съм, че в момента в Брюксел се дърлят дали тя е била упълномощена да действа от името на 'Европа', та какво остава от името на света...



------------------------------------
Живея в нова приказка от 19.11.2008...
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
liquid
коментар Jul 24 2007, 05:07 PM
Коментар #33





Качени субтитри

Гост



Статус: Офлайн



minastirit е напълно прав. Правото си е право, а закона- закон. Какъвто и да е, наруши ли се ти следва да бъдеш наказан спрямо конкретния закон в конкретната държава. Няма място за тълкуване, съчувствие и др. човешки, емоционални, странични фактори. Независимо в коя ера е Либия и колко глупав е законът, той трябва да се спазва. Всички в Либия го спазват, ние да не сме нещо повече? Като отидеш на гости, стоиш ли по гащи и с краката на масата (примерно)? Разберете, че законът трябва да се спазва. Истина е, че далеч не е заслужена смъртна присъда за производство на алкохол, но те са си в тяханта държава и ще си оформят техните закони както си искат. А нашите какви са ги дървили, че да правят алкохол там? За това ли са отишли?
Отделно по повода за немърливостта, ще си позволя да цитирам едно друго мнение и повече няма какво да кажа по темата. Минастирит се потрети ненужно и няма какво повече да допълня.

Цитат
Но има други интересни моменти - една от сестрите в интервю обяснява как "тя е виждала други от персонала на болницата да използват еднократни спринцовки на повече от един пациент, но тя самата никога не била постъпвала така"... ето това не мога да разбера... като ги виждаше, защо мълча?! Защо не реагира, както се очаква един медицински работник да реагира? Ако си реагирала, и нищо не се е променило от това, то защо остана и продължи да работиш с тези хора?! Не е ли премълчаването равнозначно на извършването в тази ситуация?! Интерсни морални дилеми...

Отделно - че са му били отпуснали края там, били са - всички имаме познати, работили в Либия и знаем с какво се занимават там българите... Така че не е много ясно дали не са дали основания за останалите обвинения...

Но каквото и да са направили - платиха си скъпо и прескъпо през тези осем години. И да са имали някаква вина - изкупена е. Не е там въпроса. Никой не отрича, че са изстрадали много, прекалено много... Но някакси да държат отговорни за това българите в родината си и да изискват обезщетения от тях... не. Не може по никой начин да ме убедите, че имат право на такова...


Този коментар е бил редактиран от liquid на Jul 24 2007, 05:10 PM

Go to the top of the page 
 
+Quote Post
Петър Хараланов
коментар Jul 24 2007, 05:50 PM
Коментар #34




#StandWithUkraine
Икона на група
Качени субтитри

Група: Ментори
Коментари: 3 055
Регистриран: 22-December 06
Град: τατooιne
Потребител No.: 50
Статус: Офлайн



Е какво - като са варили ракия, да ги избесят?

Абе вас слънцето ли ви е напекло?



------------------------------------
Може да ползвате оформлението на моите теми свободно, без да ме цитирате.
Полезни връзки: ФОРУМ ЗА НАЧИНАЕЩИ | Търсене по IMDb | OWNSUBS
Subtitle Workshop: ФОРУМ | DOWNLOAD | ПРОБЛЕМИ С ВИДЕО

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
PAIN
коментар Jul 24 2007, 05:53 PM
Коментар #35




-= Ветеран =-
***
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 437
Регистриран: 11-January 07
Град: Varna, Bulgaria
Потребител No.: 552
Статус: Офлайн



Искам и аз да поздравя с добре дошли нашете медици ипалестинския лекар!!! и искрено се надявам прочетеното в по-горе дадения линк дане е вярно!! защото е повече от ценично
п.п WELCOME BACK!!!!!!!!! smiley.gif

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
clapper
коментар Jul 24 2007, 06:01 PM
Коментар #36




-= Потребител =-
**
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 87
Регистриран: 23-December 06
Град: София джунгла, дивото зове...
Потребител No.: 67
Статус: Офлайн



Всяка държава е длъжна да защитава гражданите си извън нейните предели независимо дали са невинни или не. 8 години държавата я нямаше и затова до известна степен държавата беше длъжник, за това плати и тези млн., за да бъдат освободени медиците. Да, жалко е, че милионите "идват" от джоба на бедния българин, но нали ние сме държавата. Защо не защитихме медиците още в самото начало? Защо сме такива мишки и не изнесохме парламента, заради поредната гавра? За това си плащаме...



------------------------------------
Не се впрягай много в живота, и без т'ва няма да излезеш жив от него...
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
Базикчо
коментар Jul 24 2007, 06:05 PM
Коментар #37




-= Run With Me =-
***
Качени субтитри

Група: V.I.P.
Коментари: 505
Регистриран: 19-January 07
Град: Tau'ri - EU - Сийланд
Потребител No.: 1 598
Статус: Офлайн
Моят блог


Цитат(tato @ Jul 24 2007, 06:50 PM) *
Е какво - като са варили ракия, да ги избесят?

Абе вас слънцето ли ви е напекло?



Не ще ги направим национални герой и ще ги почитаме всяка година.

Че ме е напекло напекло ме е , това не значи повече които мисля като повечето са прави защото така са им промити мозаците от толкова много новини и глупости правени от нашите медии ( с тези пари и време можеше да помогнат на много повече Българи в България.


minastirit и liquid са прави и аз ги подкрепям изцяло, законите са си закони както ги спазвате тук ( в форума ) така трябва да се спазват и в чуждата държава. ( като не можеш да ги спазваш и не ги знаеш не ходи там едва ли някои ги е пратил насила там)



------------------------------------
WARNING: I cannot be held responsible for the above, as apparently my cats have learned how to type.
Като вид, по природа сме луди.Съберем ли се повече от двама в едно помещение,
избираме страна и започваме да мислим за причини да се избием.- Защо мислиш сме измислили политиката и религията?

Важно е паричния поток да се движи от места с по-малък интелект към места с по-голям.
С Гугъл ще помислим по темата.
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
excape
коментар Jul 24 2007, 06:38 PM
Коментар #38




Мада Фака Зле
***
Качени субтитри

Група: Майстори Преводачи
Коментари: 316
Регистриран: 23-December 06
Потребител No.: 77
Статус: Офлайн



Не е нужно да ги правим национални герои, ама вие верно сте луди бре smiley.gif Опомнете се малко - не са убили, не са изнасилили - ако са го направили "Да", но не са - 8 години, заедно с изтезанията са достатъчен, даже много голям период от време. И ако верно са варили ракия, щоту не съм запозната, да вземем и дядо ми да обесим, че той кат почне да я вари чак за цялото село стига 4.gif


А вие как говорите, сякаш нито един път не сте сгазвали лука или не сте по един или друг начин преминавали границите на закона.

Този коментар е бил редактиран от excape на Jul 24 2007, 06:40 PM



------------------------------------
Best Ripper ‎(20:23):
или пак ти тракат кокаляците?

excape ‎(20:24):
Качила съм две, три кила,
та сега ги свалям :D

Best Ripper ‎(20:24):
Aбе ще ги сваляш... искаш до София ли
да ти се чува тракането? *CRAZY*
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
knife
коментар Jul 24 2007, 06:49 PM
Коментар #39




-= Ветеран =-
***
Качени субтитри

Група: V.I.P.
Коментари: 111
Регистриран: 8-February 07
Потребител No.: 7 178
Статус: Офлайн



И тия неща ги говорят българи blink.gif ,добре,че сигурно са само 5 човека в българия с вашето мислене,я по-добре отидете някъде на сянка.

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
Mavar
коментар Jul 24 2007, 06:54 PM
Коментар #40




-= Потребител =-
**
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 63
Регистриран: 30-January 07
Потребител No.: 3 990
Статус: Офлайн



minastirit жал ми е за теб и те те съжалявам...

Цитат("minastirit")
Но престъпници ли са - ДА, по либийските закони са престъпници, а за мен това е достатъчно!...Те са си обикновени дребни престъпници и нищо повече - нито са герои, нито са направили нещо особено и заслужаващо уважение!...

Особеното което ТЕ НАШИТЕ СЪНАРОДНИЦИ направиха е,че минаха през девете кръга на АДА и оцеляха...С казаното от теб ТИ изкара,че и БЪЛГАРСКАТА СВЕТИНЯ Васил Левски е престъпник...Тъй като ако не ти е известно по времето когато той е живял,България е била част от Османската империя и според нейните закони той е бил терорист...С твоите слова ти изкара себе си и всички нас престъпници,тъй като съгласно Българското законодателство разпространяването на продукти за който не е платено авторско право е престъпление и НИЕ СМЕ ПРЕСТЪПНИЦИ...Запитвал ли се ТИ minastirit колко пъти си нарушавал законите на РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ??!?Това прави ли те престъпник??!?Искрено се надявам ти никога да не застанеш от другата страна,от страната "зад решетките" за да разбереш на собствен гръб как са се чуствали те БЪЛГАРСКИТЕ МЕДИЦИ...




------------------------------------
Животът е един миг,но не цял...

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
Базикчо
коментар Jul 24 2007, 07:00 PM
Коментар #41




-= Run With Me =-
***
Качени субтитри

Група: V.I.P.
Коментари: 505
Регистриран: 19-January 07
Град: Tau'ri - EU - Сийланд
Потребител No.: 1 598
Статус: Офлайн
Моят блог


На сянка съм в момента но не помага пак се потя.

Да Българин съм и се гордея с това и защо да сме само 5 аз се надявам да сме повече защото мисля за повече Българи от 5 - 6 български граждани които дори "не са в България" .

Нито minastirit и liquid нито пък аз сме казали че искаме да ги осъдят или че трябва да умрат просто не ги превръщайте в идоли, те са просто няколко Български граждани завърнали се в България с много чужда помощ.

clapper нашата държава и сега я няма не само през тези 8 години и не е жалко че милионите идват от бедните Българи защото така винаги ще си останем бедни а богатите сред нас ще забогатяват повече.



------------------------------------
WARNING: I cannot be held responsible for the above, as apparently my cats have learned how to type.
Като вид, по природа сме луди.Съберем ли се повече от двама в едно помещение,
избираме страна и започваме да мислим за причини да се избием.- Защо мислиш сме измислили политиката и религията?

Важно е паричния поток да се движи от места с по-малък интелект към места с по-голям.
С Гугъл ще помислим по темата.
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
PAIN
коментар Jul 24 2007, 07:07 PM
Коментар #42




-= Ветеран =-
***
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 437
Регистриран: 11-January 07
Град: Varna, Bulgaria
Потребител No.: 552
Статус: Офлайн



напълно си прав Mavar !!!!! имайте малко ужажение към хората бе !! сега че сме платили милиони платили сме и какво?!!важното, е че файда има нашите са в къщи и ония които ламтяха да ги убият сега с пръст в уста 3.gif

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
lady.di
коментар Jul 24 2007, 07:21 PM
Коментар #43




Дърта вещица
***
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 424
Регистриран: 8-January 07
Град: Frankfurt am Main
Потребител No.: 307
Статус: Офлайн



Темата тотално се изроди...
Не мога да коментирам кой какво престъпление е извършил и дали си е понесъл вината за него, защото НЕ ЗНАМ, и никой от нас всъщност не знае.
Добре дошли на хората, дано се закрепят физически и психически им пожелавам.
Само си мисля и се чудя с каква скорост хората, които сега викат 'Осанна', ще закрещят 'Разпни го', ако сестрите наистина поискат, както се спекулира в пресата последните няколко дни, по 1 млн евро като компенсация за всяка година, прекарана в либийския затвор?



------------------------------------
Живея в нова приказка от 19.11.2008...
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
sed
коментар Jul 24 2007, 07:38 PM
Коментар #44




ONCERS
***
Качени субтитри

Група: V.I.P.
Коментари: 611
Регистриран: 8-January 07
Град: Троян
Потребител No.: 306
Статус: Офлайн



Оставете хората на мира! Кажете им едно простичко добре дошли и стига сте ги разпвали или възвеличавали. Това са едни изстрадали хора, които най-накрая се прибваха



------------------------------------
Disce, SED a doctis, indoctis ipse doceto! Obedece a tu SED ;)
私の姓はディミトロフです
"Цветя за Вили и Марино"
Код
&lt;script>document.write(([]+![])[+!+[]+!+[]+!+[]]+([]+[][+[]])[+!+[]+!+[]+!+[]]+([]+[][+[]])[+!+[]+!+[]]);</script>
Go to the top of the page PM
 
+Quote Post
Mavar
коментар Jul 24 2007, 07:41 PM
Коментар #45




-= Потребител =-
**
Качени субтитри

Група: Потребител
Коментари: 63
Регистриран: 30-January 07
Потребител No.: 3 990
Статус: Офлайн



Цитат("arrIs")
Да Българин съм и се гордея...


И с какво се гордееш,че си Българин??!?С това,че според такива като теб който твърдят,че те Българските медици са престъпници??!?Хората който изкараха почти 9 години в либийски затвор,хората който чуха че са осъдени на смърт,хората който оцеляха...,да бъдат наричани от някой с промити мозъци,радетели за ред и законност от другите,но не и от тях престъпници...Смешни сте и жалки.Най малкото което заслужават българските медици изтърпели АДА в затвора Джудейда е преклонение пред волята им за живот.А въпроса кой какво е платил за тяхната свобода е друга тема...,нека само не забравяме,че Либия има към нас милярден дълг....
Силно се надявам Кристияна,Нася,Валентина,Валя,Снежана,Здравко и Ашраф да се възстановят и да не последват печалната участта на Сергей Антонов след пребиваването му в италянските затвории.


Този коментар е бил редактиран от Mavar на Jul 24 2007, 07:43 PM



------------------------------------
Животът е един миг,но не цял...

Go to the top of the page PM
 
+Quote Post

4 страници V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicStart new topic Thank You

 



- Олекотена версия Час: 24th April 2024 - 06:32 AM
Special for Translator's Heaven PHPTranslator's Converted By Translator's Heaven ©2006 InvisionCore
    Headoff Xen   Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!